Ankara'daki Falcılar

Evim Huriye'yi beğenmemiştim, falı çok tutarsızdı, söyledikleri de çıkmadı. Gününü tam hatırlamasam da ya gittiğim günün akşamı ya da perşembe gecesi için "rüyanda göreceğin adamla evleneceksin" demişti. Bahsettiği gece de Hıdırellez gecesiymiş. Rüyamda sevdiğim insanı gördüm. Aradan aylar geçti, sevdiğim insanın bu yaz nikahı olacağını öğrendim. Özlem'in falını beğenmiştim ama dedikleri çıkmadı.

Kızlar merhaba şöyle gerçekten tavsiye edebileceğiniz en azından bi kısmı çıktı diyen var mı cok ihtiyacım var şuan? ??

Evim ozlem nasil? Ona baktirayim diyorum. Bir o kaldi zaten

Peki orda önerebileceğin biri var mi? Cmt gitmeyi düşünüyorum kafam karıştı
Şöyle de bi durum var, ben anlatayım siz karar verin. Turuncu Cafede fal için sıra beklerken bi bayanla sohbet etmiştim. Cengiz'in bildiği birşey varmış hatta o tarihi yazdığı kağıdı da gösterdi. Hakikaten Cengiz'in yazısıydı. Bildiği şeyin detayını vermicem belki burayı takip ediyorlardır fakat bilinmesi mucize bişeydi bence. Kız çok heyecanla Cengiz'i bekledi, bekledi. Çıktığında suratı asıktı. Hiç beğenmemiş bu sefer. Bu falcıların bigünü öbürünü tutmaz ama Cengiz'in söylediği tarihleri sanki biri söyletiyor. Bende de iki tarihi şak diye söyledi. Doğrudan o tarihleri verdi. Biri benim için önemli bi tarihti, diğerinde de tam olarak dediği şey değil ama ona yakın bişey oldu. Detayı burada yazamam ama Cengiz eğer iyi günündeyse iyi bakabilir. Yalnız çok bekletiyor uyuz oluyorum. Bi de 70 lira yani az değil. Benim favori falcımsa Yasemin.

Tesekkur ederim o zamam ben Yasemini deneyim. Yasemin tarih tutturuyor mu peki

Ben kahve + tarota baktimistim iki 70 liraydi sadece kahve ne kadar bilmiyorum

Evim sineme baktirdim.. ben begendim geçmişe yonelik nokta atışları vardi. Gelecek nolur bilemiyorum.. baktıran var mi kızlar. Cikar mi söyledikleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…