Ankara'daki Falcılar

Cidan Cafe Figen'e de baktırdım bu arada, sadece bir dediği beni şaşırttı. Onun dışında klasik ve yüzeysel fallardan biriydi. Turuncu İlknur da fena değildi diyebilirim. Turuncu Yasemin son gittiğimde pek istekli bakmadı, iyi şeyler söyleyip gönderdi.

3.göz Abdullah iyi gibi bekliyorum bakalım dedikleri çıkacak mi ? Ama gittiğimde farkettim devrim diye bi kadın var ona çok giren vardı , bi arkadaşımda kahve baktirmis fincanı açmadan bakıyormuş ama çok kısa dedi 10 dk bile surmemis birsey sormuş olabilirde olmayabilirde demiş o ne demek ya evettir ya hayirdir ne saçma sırf kahve olduğu için gönülsüz bakmış sizden giden var mi acaba dedikleri çıkıyor mu arkadaşımın dediğine göre arkadaşımın yanındaki bi varlıkla konuşarak bakmış ürktüm biraz bi de 30 lira kahve
Devrimin fali hicbir sekilde cikmaz canim. Daha once silanin yaninda da calismisti galiba

Kızlar merhaba fal cafeler haricinde tanıdığınız bir falcı yok mu önerebileceğiniz?

Kızlar merhaba fal cafeler haricinde tanıdığınız bir falcı yok mu önerebileceğiniz?

30 liraya Yıldızname bakan biri var telden Mehmet adında hiç baktiran yok mu? Çok ovmusler ama dedikleri çıkıyor mu bilmiyorum ben baktirdm hep uzun vadeli şeyler söyledi karsilastirabilecegim biri yok

30 liraya Yıldızname bakan biri var telden Mehmet adında hiç baktiran yok mu? Çok ovmusler ama dedikleri çıkıyor mu bilmiyorum ben baktirdm hep uzun vadeli şeyler söyledi karsilastirabilecegim biri yok
Burada ilk ben bahsetmiştim sanırım cok kısa vadeli degildi soyledikleri o yuzden henüz gelecekle ilgili gerceklesen yok ama ani cevreyi kisileri gecmisi super bilmisti

Burada ilk ben bahsetmiştim sanırım cok kısa vadeli degildi soyledikleri o yuzden henüz gelecekle ilgili gerceklesen yok ama ani cevreyi kisileri gecmisi super bilmisti

Valla benim anı da bilememisti inanır misin.. ne işte calisiyorsan devletteysen yanlış dedi su an çalışmıyorum...Taşınma var evde dedi yeni eve geçme falan 6 ay önce taşındık daha artık ne alaka..Bence burç yorumu yapıyor direk..Ben ztn burcumun özelliklerini çok iyi bilirim ancak bana hiç uymaz onları diyince zaten bi tiri viri geldi..Ticaret yapmalısın diyor hayatta kafamın basmadigi tek şeydir :))) zaten dediği çıktı diyen yok hiç anı iyi biliyor yazmışlar genel olarak

Mehmet tamamen moral bozmaya yönelik belli şeyleri iyi analiz edebilen ama gerisi fasafiso olan biri. Bence Mehmet'e çok bel bağlamayın ben hiç beğenmedim Mehmet'i kötü dediklerini sallamayın iyi dedikleri varsa inşallah çıkar.

Valla benim anı da bilememisti inanır misin.. ne işte calisiyorsan devletteysen yanlış dedi su an çalışmıyorum...Taşınma var evde dedi yeni eve geçme falan 6 ay önce taşındık daha artık ne alaka..Bence burç yorumu yapıyor direk..Ben ztn burcumun özelliklerini çok iyi bilirim ancak bana hiç uymaz onları diyince zaten bi tiri viri geldi..Ticaret yapmalısın diyor hayatta kafamın basmadigi tek şeydir :))) zaten dediği çıktı diyen yok hiç anı iyi biliyor yazmışlar genel olarak
Aaa bana da ticaret yapmalısın demisti

Teşekkürler arkadaşlar, ben de yeni birini buldum bu arada çok iyi bakıyor adı Işıl.Mehmet'in telini bana ulaştırabilir misiniz ona da bir bakayım.Falcı gezmelerim tuttu da:)

X