Ankara'daki Falcılar

Bugün soner yada yasemine gidecekken
Araf diye birine gittim. Turuncuda. Söyledikleri çıkarsa buraya yazarım. Giden varsa yorum alabilir miyim?

Saatlerce bekleyip 5 dakka baktırmak istiyorsanız gidin. Bana söyledikleri de çıkmadı. Çok kişiye de çıkmadı.

Yeni üye olan veya herhangi bir falcınin nasıl olduğunu merak eden arkadaşlar şu yukarıdaki arama çubuğuna falcınin adını yazıp, konu içinde arat diyip şimdiye kadar söylenen her şeyi rahatça bulabilir. Yanıt beklemek zorunda kalmazsiniz, kötü kötü falcılara da gitmezsiniz böylece. :)

Yeni üye olan veya herhangi bir falcınin nasıl olduğunu merak eden arkadaşlar şu yukarıdaki arama çubuğuna falcınin adını yazıp, konu içinde arat diyip şimdiye kadar söylenen her şeyi rahatça bulabilir. Yanıt beklemek zorunda kalmazsiniz, kötü kötü falcılara da gitmezsiniz böylece. :)
:) arama cubugudan aratmak sukurler olsun kı bızım de aklımıza gelıyor son guncel halıyle tekrardan paylasılabılır belkı kadın once kotuydu sonra ıyı oldu paylasım yapmak ıcın varız zaten burda ...

:) arama cubugudan aratmak sukurler olsun kı bızım de aklımıza gelıyor son guncel halıyle tekrardan paylasılabılır belkı kadın once kotuydu sonra ıyı oldu paylasım yapmak ıcın varız zaten burda ...
Öyle muhakkak ama hep aynı kisilerle ilgili tekrar tekrar tekrar değil. .. bence tabii ... çok çok parası olanlar hariç

kizlar denenebilir falci olarak telefonda bakan aysen hanimi, sakarya yeteri, bahceli hulyayi soyleyebilirim. ufak tefek cikan seyler oldu ama henuz tam cikmadilar

Kızlar ankara asmalı konakta fal bakan bi kadın varmış ismini ve telefon numarasını bilen varsa lütfen bana verebilirmi

evet sonradan adını öğrendim :) Bugün birine daha gittim tesadüf eseri, birinin tavsiyesiyle. Hatta sabah evden çıkarken kitaplıkta duran bi miktar paradan 40 lira aldım. Bi taraftan neye lazım olur diye düşünürken içimden bi ses o parayı almamı söyledi, 40 lira ama fazlası ya da eksiği değil. Ve bugün tesadüfen bulduğum falcı da nakit 40 alıyormuş. Baya bi nokta atışı yaptı fakat yanlış söylediği şeyler de vardı. Genel anlamda başarılı buldum ama gelecekle ilgili söylediği şey benim için çok olumsuz olduğu için çıkmamasını çok istiyorum :) Tavsiye eder miyim, evet. En azından saçmalayıp ''fal büyü, kurşun dökelim'' muhabbeti kesinlikle yapmadı, boş konuşmadı. Konur 2 sokakta, Mado' nun karşı çaprazında Ergin işhanı 2. kat. Gülcan abla.

Sana çok teşekkür ediyorum, Gülcan Hanıma gittim. Son zamanlarda gittiğim en iyi kişiydi. Enerjisi çok iyiydi; seni iyi hissettirmek için duymak istediğin şeyleri söylemem, bunu baştan söyleyim dedi. Spesifik çok şey söyledi ve çok şey bildi. Tarihler verdi bakalım bekleyip göreceğiz. Ama kaliteli bir faldı. Tekrar teşekkürler.

Teşekkür ederim iyiki dedi numarasini bulup tel.den baktırmayi düşünüyordum bi arkadasim baktirmis ve çok ovmustu ama vasat falcılara yeterince para verdim bana gerçekten iyi bir falci gerek
Asmalı Konak'ta iki kadına fal baktırdım ikisi de pembe tablocuydu. Berrin yine güzel enerjili hoş bir bayan fakat Esma nazar, büyü diye beynimi yedi, inanılmaz paragöz bi kadın. Tavsiye etmiyorum. Berrin'i insan olarak hoş bulsam da o da aşırı pembe tablocuydu ve pek de bişeyi bilemedi yani ikisini de tavsiye etmiyorum.

merhaba arkadaşlar mustafa miraç kaya ya gitmeyi düşünüyorum daha önce gidenlerden bilgi alabilir miyim tavsiye eder misiniz?

X