Ankara'daki Falcılar

bugun birini baya begendim ama cikana kadar soylemiycem. bi de soyleyince fiyati artiyo

Sevgili arkadaşlar uzun süre fallarla kafayı bozmuş,kim nerde iyi falcı var dese gerek online gerek yüz yüze baktırmış biri olarak söylüyorum vallahi paranıza yazık onu geçtim o güzel umutlarınıza yazık ha geldi ha gelecek derken ömür geçiyor farkında mısınız? Falcılar ucundan kulağından bişey biliyor vay be diyoruz bildi gördün mü yahu bildiği benim geçmişim an da da bildikleri tamamen tahmin atıyolar tutuyor öngörü gibi düşünün. Falcıların kötü enerjilerini almayın üzerinize akışa teslim olun Rabbimin bi bildiği vardır ol derse her şey olur.İnanın ben de sizler gibi çok umut ettim çıktı dediklerim de oldu ama istediğim şey onların olacak dediği şey olmadı bu süreç insana kafayı yedirtiyor bağımlısı oluyorsunuz bırakın geleceği falcıların dedikleriyle değil de yaşayarak görelim bitsin bu merak..Emin olun bu hayatta her şey geçiyor bu da geçecek sadece lütfen isteyin ve kendinize hakim olun başka uğraş bulun başka şeylere yönelin. Ufacık benden size tavsiye olsun..:))

Abdullahın bana da verdiği tarih geçti ve dediklerinin tam tersi olmaya başladı.sanırım o da fiyaskoya olacak 60tl sakın vermesin kimse

limon pazarının üstünde metafizik fal evi vardı geçen yıl orda çalışan inci ablayı bilen var mı şimdi nerde

evim cafede huriyeyle gizeme fal baktıran var mı?
Huriye'ye baktırdım, pek memnun kalmadım. Yalnız ilginç bişey oldu, fala gittiğim günün gecesi rüyamda göreceğim kişiyle evleneceğimi söylemişti. O gece sevdiğim adamı rüyamda gördüm. Sabah farkettim ki o gece Hıdırellez gecesiymiş. Gerçi tuzlu yiyip su içmeden yatmak da gerekirmiş istiare dedikleri rüya için, ama hayırlısı bakalım aradan 7 ay geçti adam beni 2. kez terketti başka bi kadın için. Hızır'da artık umutlarım :)

mesajlarda çok fazla geriye gidemedim ama okuduğum kadarıyla Abdullah iyi gibi duruyor, mesajlardan... Farklı bir isim söyleyecek olursanız lütfen yazın, haftaya gitmeyi planlıyorum. Çok teşekkürler.
Abdullah ilk gittiğimde bende fena değildi, ikincide rezaletti. Bu arada Turan Güneş'teki Leyla'nın verdiği tarih doldu hatta 1 hafta geçti, çıkmadı. Turuncu Evren'in verdiği tarih de çıkmadı. Gırgır Tuğçe ve Turuncu Yasemin'in kısa vade için söyledikleri tarihler de çıkmadı. Galiba bu adamlar bizi gerçekten sevmiyor :)

Sevdiğin insanı tutup kolundan getiriyor herhalde :) Bence artık ona 5 lira bile verilmez, ikinci gittiğimde resmen saçmaladı. Bi de 30 a çıkartmış falı. Sen sanırım su falan baktırdın?

Yok, bu mesaj hangi abdullah olduğunu soran birine ve telefonda 100 lira dediğini söyleyen birine yazılmıştı. İki mesaj olunca alıntı yapmadım. :KK70: Ben kahve baktırdım, 30 liraya, birkaç da tarot kartı çektim.

Abdullah ilk gittiğimde bende fena değildi, ikincide rezaletti. Bu arada Turan Güneş'teki Leyla'nın verdiği tarih doldu hatta 1 hafta geçti, çıkmadı. Turuncu Evren'in verdiği tarih de çıkmadı. Gırgır Tuğçe ve Turuncu Yasemin'in kısa vade için söyledikleri tarihler de çıkmadı. Galiba bu adamlar bizi gerçekten sevmiyor :)

Çok teşekkürler. Ben gittim Abdullah'a, ilk gidişimdi, sadece tarot baktırdım; anı olduğu gibi anlattı, bu konuda çok iyiydi. En azından karşı tarafın düşündüklerini de hissediyordum Abdullah'ta söyleyince bu konuda tatmin oldum. Ancak uzun bir süre verdi, bekle dönecek dedi:KK43:( bilmiyorum sizlerde böyle deyince kafam karıştı...

Abdullah ve Nesteren arasında kararsız kalmıştım, haftaya Nesteren deniycem sanırım. Nesteren konusunda güncel bilgi verebilecek arkadaşlar varsa paylaşırsanız çok sevinirim., teşekkürler.

Abdullah ve Nesteren arasında kararsız kalmıştım, haftaya Nesteren deniycem sanırım. Nesteren konusunda güncel bilgi verebilecek arkadaşlar varsa paylaşırsanız çok sevinirim., teşekkürler.
Nesteren Temmuz başında gittiğimde olması imkansız bişeyin olacağını söyledi. Imkansız diye gülüp geçtim ve dediği şey Ağustosta oldu. Fakat onun dışında dediği önemli şeylerin hiç biri çıkmadı. Karar senin yani.

Nesteren Temmuz başında gittiğimde olması imkansız bişeyin olacağını söyledi. Imkansız diye gülüp geçtim ve dediği şey Ağustosta oldu. Fakat onun dışında dediği önemli şeylerin hiç biri çıkmadı. Karar senin yani.

:) Öyle bir yorum yaptın ki, ne düşünsem bilemedim. Abdullah'la tek konu üzerinde konuştuk zaten, neticede adam dönecek dedi. Ama süre uzun, senin yorumlardan inansam bir türlü inanmasam başka... Arada derede kaldım...

Abdullah'ın söylediklerinde tarih tutarlılığı oluyor mu?
Bence yol yakınken dön fal işinden. Bağımlılık yapıyor kurtulamıyorsun. Ben 4 hafta önce baktırdım en son, kaşınıyorum şu anda. Şaka bir yana Abdullah tutuyor mu tutmuyor mu ben 3 hafta sonra göreceğim. Onu beklersen haber ederim. Hatta o vakte kadar Tuğçe de tutuyor mu tutmuyor mu göreceğim.

Bence yol yakınken dön fal işinden. Bağımlılık yapıyor kurtulamıyorsun. Ben 4 hafta önce baktırdım en son, kaşınıyorum şu anda. Şaka bir yana Abdullah tutuyor mu tutmuyor mu ben 3 hafta sonra göreceğim. Onu beklersen haber ederim. Hatta o vakte kadar Tuğçe de tutuyor mu tutmuyor mu göreceğim.

Ok. Sevgili A aminoasit21 senin tarih daha kısa, senden haber bekliyorum; sürekli takip edicem buraları:) umarım dileğin olur.

X