Ankara'daki Falcılar

Alita cafedeki esmer bayanın Temmuzda dediği bişey çıkmıştı üstelik imkansızdı. Bu yüzden yine gitmek istedim ama ayrılmış. Adını hatırlamıyorum bilen gören varsa lütfen yazsın arkadaşlar Karanfil sokakta Alite cafedeydi. Esmer, kilolu, değişik değişik yüzükler takan bi kadındı. Bulmam lazım ya :KK45:

Bahsettiğiniz kişi Nesteren, Masal Cafede şu an bakıyormuş.

Bence yol yakınken dön fal işinden. Bağımlılık yapıyor kurtulamıyorsun. Ben 4 hafta önce baktırdım en son, kaşınıyorum şu anda. Şaka bir yana Abdullah tutuyor mu tutmuyor mu ben 3 hafta sonra göreceğim. Onu beklersen haber ederim. Hatta o vakte kadar Tuğçe de tutuyor mu tutmuyor mu göreceğim.

Angelo Kerem vardı, bilirsin belki birde onu sormak istiyorum sana?

Gecen yıldan berı bu konuda uzman olduğumu ınanıyorum artık kızlar
Deneyımlerımın hepsını aktaracagım elımden geldıgınce
Cidan figen :kısa süreli kafa dagıtmak ıcın gıttıgım bır bayan cok kısa zamanı bilmesede hos bir bayan ondan dolayıda gidilebilir
Cidan nuran:tamamen bir anne ama amac artık fal degılse anne gıbı yorum yapacak bırıne ıhtıyacınız varsa tavsıye ederım
Cidan çimen:gercekten memnun kalmıstım kararsızlıgımı herseyı bildi yanı tatmın oldugum bır faldı
Gırgır tuğçe:benım hıc enerjım tutmadı cok olumsuz konusmustu tekrar hıc yınelemedım gıtmeyı
Eylül:dedıklerı cıkmaz tarıh olarak ama yinede severım olaylardan tutturdugu olmustu ama bırkac kez
Tuana :gereksız para tuzağı
Gırgır deniz:fena değiidi haftalık olayları tutturuyor
Fikriye/mihriye :uzun zaman oldu baktıralı lakin cok genel konuştu ikiside çok gelecege yonelık resmen anne yorumlarıydı
Astrobloom esin :geçen yıl baktırmıstım harıkaydı hem fal hem terapı gıbıydı gercekten hala ordaysa baktırmak ısterım sı an bır boyu seçersem sonuclarını soylemıstı ve sonuclarını bırebır yasadım
Astrobloom özge :evet unıversıtede okuyan bırıne gore gercekten tatmın edıcı ama bence fazla olumlu yorumluyor olayları sanırım yada ben olayı cok uzattıgımdan fıkır almak ıstedıgım konu bıraz degısık
Taksim mustafa:yuzeyseldır hersey ıyı oldugunu soyler ama bazı seylerıde bılır ozellıkle ask ılıskılerınde erkek oldugu ıcın fal degılde anlatıldıgında olayı bence yorumlaması iyi
Kaan:tek kelıme berbat
Masal soner:turuncudayken ılk 3 me gırerdı yakın zaman da gıttıgımde ıse cok memnun kalmadım gunluk sacma sapan olayları anlattı 100 liram cope gıttı ama ısım cısım bılmesı yınede dedıklerıne az cok ınanırım
Turuncu cafedekiler:dedıgım gıbı orada sadece soner varlen ıyıydı gerısı leş oradakı onur ama bır konuda bana yardım ettıgınden ondan dolayı susyorum fal anlamında leş
Karamel leyla:cok tesadufen baktırdım fena degıldı yorumları falan olayları kestırdı
Evim cafedekıler
Gizem hala duruyor mu bılmıyorum ama ıstedıgınde dırek ısım olay herseyo bılıyordu ve benı cok tatmın etmıstı
Özlem keza gecen yıl bır olayı cok net bıldı olay olmadan hıc ıhtımal vermedıgım bırseyı ozlemı severım baya enerjımız tutar
Sıla(evim) yakın zamanda gıttım fena degıldı yorumları
Sevda :gelelım sevda hanıma bence herkesın aksıne ılk gıttıgımde asırı memnundum olayları tam tamına bılıyordu herseyı sonrasında azalsada yınede dedıklerıne guvenırım tek sorun ıse 20 dk olması aptalca
Yasemin:cafe ısmını bılmıyorum ama les tam olarak bır para tuzagı ıgrenc
Karanfıl gırıste kosede bı apartmanda devrim hanım vardı su an yoktu gercekren gozum kapalı guvendıgım tek kısıydı harıkaydı yanı falı olaylar kısıler cozumlemesı fazla sert ama cıktıgınızda agzınız acık cıkıyosunuz yerını bılem varsa banada soyleyın kızlar
Sıla :gelgelelım sılaya cok zor bı anımda gıtmıstım gecen yıl ılk kez herseyı bılmıstı resmen ama olacak dedıgı seylere ıhtımal vermemıstım yenıden kafam karısık oldugu ıcın gıttım ılla kardesı asu bakayım dedı bı sıla degıldı memnun kalmadım odaya sıla geldı ve asu ona ıkı bak dedı hemen baktı yıne hemen bildi yanı sılaya kım n derse desın bence baya ıyı baya hemde
Aklıma geldıkce yazarım yenıden sırf burayada bırdan kaydoldum

Merhaba kızlar birşeyi çok merak ettim.
Turuncu cafe: Venüs, Yıldız, Aynur.
Masal cafe: Nesteren. Hepsi bir konuda aynı şeyleri söylediler. Kesin olur dediler. Sizce bu falcılar iyi mi?

Bahsettiğiniz kişi Nesteren, Masal Cafede şu an bakıyormuş.
evet sonradan adını öğrendim :) Bugün birine daha gittim tesadüf eseri, birinin tavsiyesiyle. Hatta sabah evden çıkarken kitaplıkta duran bi miktar paradan 40 lira aldım. Bi taraftan neye lazım olur diye düşünürken içimden bi ses o parayı almamı söyledi, 40 lira ama fazlası ya da eksiği değil. Ve bugün tesadüfen bulduğum falcı da nakit 40 alıyormuş. Baya bi nokta atışı yaptı fakat yanlış söylediği şeyler de vardı. Genel anlamda başarılı buldum ama gelecekle ilgili söylediği şey benim için çok olumsuz olduğu için çıkmamasını çok istiyorum :) Tavsiye eder miyim, evet. En azından saçmalayıp ''fal büyü, kurşun dökelim'' muhabbeti kesinlikle yapmadı, boş konuşmadı. Konur 2 sokakta, Mado' nun karşı çaprazında Ergin işhanı 2. kat. Gülcan abla.

Merhaba kızlar birşeyi çok merak ettim.
Turuncu cafe: Venüs, Yıldız, Aynur.
Masal cafe: Nesteren. Hepsi bir konuda aynı şeyleri söylediler. Kesin olur dediler. Sizce bu falcılar iyi mi?
Venüs, Yıldız, Aynur hiçbirinden memnun kalmadım. Verdikleri tarihler de çıkmadı. Nesteren'in falı çok iyi olmasa da benim imkansız olarak gördüğüm bişeyin olacağını söyledi ve oldu da. Bu beni etkiledi işte.

Venüs, Yıldız, Aynur hiçbirinden memnun kalmadım. Verdikleri tarihler de çıkmadı. Nesteren'in falı çok iyi olmasa da benim imkansız olarak gördüğüm bişeyin olacağını söyledi ve oldu da. Bu beni etkiledi işte.
Teşekkür ederim. Tavsiye edebileceğin bir falcı var mı? Kızılay'da olursa çok iyi olur

Teşekkür ederim. Tavsiye edebileceğin bir falcı var mı? Kızılay'da olursa çok iyi olur
Benim favorim her zaman Turuncu Yasemin'dir. Ayrıca Gırgır Tuğçe ile bugün gittiğim Konur 2 deki Gülcan abla da iyiydi. Eski Turuncu şimdi Masal Cafe Soner'in dediği bir şeyi dediği şekilde yaşadım ama genel falı çok da iyi değildi. Bana soranlara hep Yasemin diyorum ama herkeste tutmuyor ya da her gittiğimde bende de tutmuyor. Sen bilirsin.

Benim favorim her zaman Turuncu Yasemin'dir. Ayrıca Gırgır Tuğçe ile bugün gittiğim Konur 2 deki Gülcan abla da iyiydi. Eski Turuncu şimdi Masal Cafe Soner'in dediği bir şeyi dediği şekilde yaşadım ama genel falı çok da iyi değildi. Bana soranlara hep Yasemin diyorum ama herkeste tutmuyor ya da her gittiğimde bende de tutmuyor. Sen bilirsin.
Çok teşekkür ederim
O zaman ilk sonere bi gideyim
Sonra memnun kalmazsam yasemine uğrarım

X