Ankara'daki Falcılar

benzerlerini söyledi bana da evet

Çıkan fal haberi var Abdullahin dediği bir şey çıktı. Beklenen bir şeydi ama Abdullah bunu bilmiyordu. Bu yüzden önemli. Hadi darısı başka şeylere.

Çıkan fal haberi var Abdullahin dediği bir şey çıktı. Beklenen bir şeydi ama Abdullah bunu bilmiyordu. Bu yüzden önemli. Hadi darısı başka şeylere.

insallah devamı da cıkar cnm.. ben de telefonla baktırayım dedim 100 tl dedi bana ya..yuh 30 tl degil miydi? napıyor kus mu konduruyomus cok sinir oldum kendilerine

Çayyolu şubesine. Canlı müzik de yemekler de süperdi. Yeri geldi bir fala verdik o parayı ve bikaç saat sonra unutup gittik. Ama arkadaşlarla güzel bir akşam unutulmuyor.
evet fiyatı da çok uygunmuş, gidip eğlenmek kafa dağıtmak varken en fazla 2 fal atılır, evde bunalım içinde fal beklenir

mesajlarda çok fazla geriye gidemedim ama okuduğum kadarıyla Abdullah iyi gibi duruyor, mesajlardan... Farklı bir isim söyleyecek olursanız lütfen yazın, haftaya gitmeyi planlıyorum. Çok teşekkürler.

Peki gençler Yüksel Caddesi'nde Limon Pazar'da Arif diye kilolu biri vardı. Tarot kahve bakmıstı. Tarihi geç olsa da dedikleri çıkmıştı. Nerede olduğunu bilen var mı acaba?Teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…