Ankara'daki Falcılar

Bir şey daha sorayım. Şu 6.His var ya, şimdi yaseminin olduğu, orada en az iki buçuk yıl önce iranli bir kadın vardı. O kadın bana sen bu mevzu yüzünden çok ağlayip çok üzüleceksin demişti. Kadının adını bilmiyorum, ama o faldan sonra yüzüm gülmedi. Kadını bilen, daha önce baktıran, yerini bilen var mı?

Ben baktirmistim gunes ablada idi 2012 yılında sonra izini kaybettim bayagi memnun kalmistim hatta sonralari cikinca bulmak istemis bulamamistim gidebilirim ben adresi var mi sende

Güneş abla dünya iyisidir ama dediklerinden hiçbir şey çıkmadı paraniza yazık olur. Ben hala Gulce cafedeki fikriyenin olumsuz enerjisi ve falinin etkisindeyim inş soyledikleri cikmaz

Kızlar falların tamamının patladığını dönecek diyen her falcının yalan söylediğini boşa umut verdiğini tespit ettik onayladık. O yüzden üyeliğimi sonlandırıyor ve sizlere mutlu güzel bir gelecek diliyorum. Hoşçakalın...

eylem bu konuda ne demisti. ben ondan da umudu kestim galiba

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba , bişey soracağım bu Abdullah herkese
1) yüzük attın mı diyor mu?
2) senle işgilinen biri var ama cesareti yok farkedeceksin diyor mu?
3) büyü yapayım yaptır diyor mu?
4) karşındaki adam da evli mi veya o da yüzük mü attı diyor mu?
5) il değişikliği diyor mu?
Sanki bana herkese aynı diyormuş gibi geldi de :)

Bana bu listeden sadece seninle ilgilenen biri var dedi m ve t harfleri var dedi ve murat diye biri benimle ilgileniyordu.diğerlerini hiç söylemedi hatta sende büyü yok dedi

Bana hiçbirini söylemedi.

Kızlar merhaba. Kıbrısta fal bakan elmasın telefon numarası olan var mı kımsede

Büyü mü Yok bana bunların hiçbirini söylemedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…