Ankara'daki Falcılar

Sen fallll bakioduuun seeeeennn unutmadim seni. Bakmamistin bize rahatsiz oluyordun sanirim, hani fikrin filan degisirse, Allah ne verdiyse 3 5 bisey soylemek istersen ben buralardayim :rolleyes::KK25:
yok öyle değil günah diye denemiyorum yoksa bir kaç bir şey öylesine söylerken gerçek olunca acaba bir baksam mı demişliğim var ama yok kötü hissediyor insan boşver:))

yok öyle değil günah diye denemiyorum yoksa bir kaç bir şey öylesine söylerken gerçek olunca acaba bir baksam mı demişliğim var ama yok kötü hissediyor insan boşver:))

Belki kotu hissetmezdin kendini kosullamasaydin oyle, denemek istersen deneriz. Saka yapiyorum tabiki bakmak istemeyenlere saygim sonsuz :p

whatsapta aysen hanim diye birine baktirmisim 20 gun olmus. nedense silmemisim. bugun okurken dedigi bi kac bi seyin ciktigini farkettim. devami gelir mi bilemiyorum ama cikarsa yazarim kizlar

sonra bahar var arada gidiyodum bayadir gitmemistim onun dedigi birkac bir seyde bir haftada oldu. bahceli hulya fena degildi daha cikan bi sey yok.

Kızlar merhabalar uzun zamandır takip ediyorum forumu özellikle de fal ile olan kısmı aranıza katılmak istedim. :oops:
Size ankarada baktırdığım fallar ile ilgili yazmak istedim ben de. Turuncu cafede evren hanıma baktırdım. Bazı noktalar tutsa da genel anlamda birçok konuda an bile doğru değildi geçmiş zaten neredeyse hiç yoktu. Gelecekle ilgili çok fazla şey söylediğini söyleyemem ben tavsiye edemeyeceğim sürekli konuyu kurşun dökme ısrarına getirdi..
Sonrasında abdullah beye baktırdım. Geçmiş ve an oldukça etkileyiciydi. Enerjisi çok yüksekti falın yanında terapi gibi de geldi. Gelecekle ilgili imkansız dediğim birkaç şey söyledi ve çok ısrar etti bakalım çıkarsa size yine söyleceğim :KK56:

aynen bı tane bıle yk ben netten bıle baktırdım eylemı denemedım sadece nun ıcınde cok sey dyolar kafam krısttı
Ben ebru nun yerindeki ebru ya gtmiştim kadın çok iddialı konuştu. ikinci gittiğimde ilk söylediği ile tamamen zıt şeyler söyledi. para tuzağı resmen. sonra şu çok övdükleri güneş abla ya gittim 50 tl aldı. kardeşin bir aya boşanacak dedi. gayet mutlular. erkek arkadaşınla evlencen dedi ayrıldık. evim cafe deki özge ye baktırdı arkadaşım erkek arkadaşınla nişan yapcan dedi. çocuk kızı aldattı. turuncu cafe de bi tane adam vrdı adını unuttum sivaslıydı. o da bana isim falı gibi bişey baktı. saçmasapan google a yazsam isim falı diye harflerden bişey çıkıyor. sonra sakarya caddesinde erzincan mandıranın üstündr bi falcı var 5 tl yazıyo oraya girdim. kadın 25 tl mi aldı sahtekar. ona çok sinir oldum. içlerinden en çok aklımda kalanı rukiye oldu onun da yerini bilen yok. artık iyi bakmıo diyolar. yine de bi bulsam rukiyeyi giderim. içim rahatlamış olur en azından

X