Ankara'daki Falcılar

Abdullah'ın numarası olan varsa atarsanız kızlar çok iyi olur. Birde tarot, kahve ne kadar?

Abdullah ın dediği bir şeyi yaşadım kaderin de nesteren de bir durumu bildi ama şu an gelişme yok. Hepsi beklemede bence kader le başla en azından 1 saat bakıyor bıkmadan usanmadan ve cidden çok isabetli. Bugün dediği bir durumun gerçek olduğunu keşfettim. Kader diyorum.

Canım Kader nerede bakıyor fala? Birde kahve, tarot falı ne kadar? Abdullah'mı Kader'mi kararsız kaldım yine

Gulce cafede fikriyeye baktiraniniz oldu mu inanılmaz moralimi bozdu kızlar :KK43: ağlayarak doncektim eve nerdeyse inş dedikleri cikmiyordur

Telefonda bakanlara yazdim .. bugun tesadufen instagramda gördüğüm mehmet adli kişiye (SANIRIM ÇANAKKALE'DE ) 30 tlye yildizname bakti şoklardayim ..gecmis an insan tahlilleri beni cok sasirtti gelecek bilemiyorum bur suru sey söyledi ama tabii çıkar mi bilmem daha once baktiran var mi telefonu 0542 397 ile basliyor

ben bi kere fal baktırdım onda da kadın senin hayatın çok sıkıcı demişti monotonmuşum:p :KK70:
aklıma uyduracak bir şey gelmedi demedi de :KK70:
öyle doğru dürüst bir şey demeden kapatmıştı falı tırt

ben bi kere fal baktırdım onda da kadın senin hayatın çok sıkıcı demişti monotonmuşum:p :KK70:
aklıma uyduracak bir şey gelmedi demedi de :KK70:
öyle doğru dürüst bir şey demeden kapatmıştı falı tırt

Sen fallll bakioduuun seeeeennn unutmadim seni. Bakmamistin bize rahatsiz oluyordun sanirim, hani fikrin filan degisirse, Allah ne verdiyse 3 5 bisey soylemek istersen ben buralardayim :rolleyes::KK25:

X