Ankara'daki Falcılar

Şoklardayım, birinin falı çıktı aman Allah'ım hem de tam 1 gün sonra. Ama bekleyin biraz daha zamanı var tamamen çıkmasına :KK70:

Kızlar bir ara eskişehirdeymiş sonra bir süre ankarada olan Mehmet diye biri varmış telefonda da yıldızname bakıyormuş hakkında kötü bir tanr yorum duymadım buradan baktıran var mı çok merak ediyorum

Kızlar bir ara eskişehirdeymiş sonra bir süre ankarada olan Mehmet diye biri varmış telefonda da yıldızname bakıyormuş hakkında kötü bir tanr yorum duymadım buradan baktıran var mı çok merak ediyorum

Ay o mehmetse bana ve arkadaşıma fena saçmalamıştı. Tavsiye etmem. Üstelik 30 liraya 5 dk bakıyor. Top sakallı memur emeklisi bir adam. Marpuç mehmet mi acaba

kabusunuz olmak istemiyorum bu sebeple hata yapmayın lütfen ....

(reklam yapan henüz yakalayamadığım üyelere yazdım)

kabusunuz olmak istemiyorum bu sebeple hata yapmayın lütfen ....

(reklam yapan henüz yakalayamadığım üyelere yazdım)

umarım ben değilimdir, korkuyorum sizden K Kazen ama düşündüğüm şeyi kast ettiyseniz için rahatladı, reklama düştüyse sıkıntıda demektir.

Şoklardayım, birinin falı çıktı aman Allah'ım hem de tam 1 gün sonra. Ama bekleyin biraz daha zamanı var tamamen çıkmasına :KK70:

K Kazen eğer kast ettiğiniz bu Msj ise söylıyim Kibele Işin biri var ama istemeyeceksin dedi dün. Bugün cidden haber geldi. ispatım da var, reklam değil yani. Adı forumda biri tarafından yakında verildi zaten ve o yüzden gittim kendi sine.

Be
:işsiz::sinirli:

Mehmet adı geçiyor arada ben onlardan şüpheleniyorum...
Birden çok mehmet var sanirim... bu arada benim bahsettigim tamamen tesadufen buldugum biri ve dedigim gibi gecmis suan super ama gelecekle ilgili birsey diyemem daha yeni.. benim burada reklam yapmayacagimin da bilindigini dusunuyorum

Şimdiye kadar on bin falcıdan bahseden üyelerimiz niye gerildi yahu :) Sakin olun bence, sizinle ilgili olduğunu sanmıyorum. Hayır, keşke falcı olsak da bütün parayı yatıran değil, yatırılan olsak :KK70:

X