Ankara'daki Falcılar

Kahve kaça bakiyor

Ya bu devrim denen kadın bende gitim moralimi yerle bir etti bu çocuk senle oynuyor filan dedi çıkıyor mu bu kadınin dediklerikızlar

Ya kızlar bişey sorucam. Konur'daydı sanırım yolda çevirmişti çocuklar fal baktırın diye ben de gitmiştim dalgasına. İsim yazdım ama sanırım orası değildi değiştirdim o yüzden. Orada bir adam fal bakmıştı bana topluca bir adamdı. Baya oldu o yüzden detay veremiyorum. O zaman erkek arkadaşımla çıkmıyorduk hoşlanma vardı sadece bende. Çocuğun fotoğrafını göstermiştim direkt memleketini falan bilmişti ki hani memleketini gösterecek öyle karakteristik bir tipi yok çocuğun hatta alakasız. Tanıyor olamazsınız di mi falan diye espri yapmıştım. Sevgili olacağımızı söyledi, olduk da cidden. Sonra o adama gitmedim. Çıkarabilen varsa o adamı kimdi söyleyebilir mi? Bir de o adamın falı tutar mı genellikle? Genelde tutuyorsa onu bulmaya çalışıcam gene. Erkek falcı pek olmadığı için çıkaran birileri olabilir diye düşündüm. Kartı vardı vermişti bana ama atmışım sanırım yok.

Benim bildiğim ankarada birkaç adam fal bakıyor; mustafa miraç, serhat, kerem, diğer mustafa, arif diye biri, biri daha vardı izmir cd de hah hüseyin. Başka yok sanırım. Ya mustafa miraçtır ya serhattır bence

Ya bu devrim denen kadın bende gitim moralimi yerle bir etti bu çocuk senle oynuyor filan dedi çıkıyor mu bu kadınin dediklerikızlar
Ya bu kadına cidden kimse gitmesin bana da büyü var dedi resmen bizi gıcık etmek için yapıyor.seninle oynasa bile öyle mi demesi lazım.ben olsam dikkatli ol derim

Benim bildiğim ankarada birkaç adam fal bakıyor; mustafa miraç, serhat, kerem, diğer mustafa, arif diye biri, biri daha vardı izmir cd de hah hüseyin. Başka yok sanırım. Ya mustafa miraçtır ya serhattır bence

Serhat değildi sanki adı ya. Mustafa mıydı acaba? Hatırlayamıyorum ki hafızam da çok kötüdür. Gittiğim yeri tarif etsem belki tanıdık gelir. Böyle kocaman bi girişi var sandalyeler falan atmışlar tuğla şeklinde duvar kağıtlarıyla kaplanmış bir yerdi. Orada kahve içirdiler. Sonra küçücük bir odaya aldılar böyle beyaz boyalı. İçeride bir sürü oda vardı. Off bütün falcılar da birbirine mi benziyor acaba ben de tarif ettim ama.

Limon pazarında Aydın vardı. O mu? Orta yaşlarında tombalak bir adam.

Kitaptan sayfa da açtı mi? Noktalı noktalı sonuçlar çıkıyor, sonra onu yorumluyor. Ondan söz ediyorsak iyi değil.

Ha yok o zaman canım o değil, kitaptan sayfa açmadı. Sadece fotoğrafını görmek istemişti sevgilimin (o zaman adayıydı) ben de whatsapptaki profil fotoğrafını göstermiştim. "Sivaslı bu çocuk" falan dedi ve hakkında birçok doğru şey söyledi. Cidden hani esmer değildir, görünce Sivaslı diye düşüneceğiniz bir tip değildir erkek arkadaşım. Ondan çok şaşırmıştım. Şimdi de bulmak istiyorum ama zayıf hafızam yüzünden bulamıyorum adamı :)

Kız madem düzenli ilişkin var, falcıda ne işin var. falcıya vereceğin parayla parfüm, ruj falan alırsın mis gibi Şaka bir yana hakikatten kötü enerji çekme üstüne durduk yere.

Kız madem düzenli ilişkin var, falcıda ne işin var. falcıya vereceğin parayla parfüm, ruj falan alırsın mis gibi Şaka bir yana hakikatten kötü enerji çekme üstüne durduk yere.

Kuzum ayrıldık O yüzden sorucam ya yoksa düzenli ilişkide olsak nesini sorayım sdjkhs

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…