Ankara'daki Falcılar

Arkadaşlar o zaman tavsiyede bulunmanın anlamı yok! Demet i seven demet e gitsin ahsen i seven ahsen e. Ama demet in söylediği bana şu 40 yaşına geldiğinde çocuklu ve 60 yaşında biriyle evlenirsin ancak asla evlenemeyeceksin. İstediklerin olmayacak. Gerçek buysa şayet yaşamak için bir nedenim olmamalı.

[QUkişiye ikapika7557, post: 48876278, member: 696695"]Saçları koyu sarı, dağınık özensiz görünüyor. Güleryüzlü bi kadın. Kıbrıslıymış.

Onun da herkes gibi bir dediği çıkmaz, üzgünüm...[/QUOTE]
O kisiye göre değişir bende iddialı gittiği birçok şey olmuştur .Bende Abdullah beğenmem ikisinide allita kafeden tanıyorum.[/QUOTE]

Ahsen in dediği çıksaydııı oohhooohhhh...

Her dediği çıktı demedik zaten bu sitede herkes fikrini açıklıyor , zaten hiçbir falcı herseyi bilemez , enerji meselesi birazda bu durum .

Her dediği çıktı demedik zaten bu sitede herkes fikrini açıklıyor , zaten hiçbir falcı herseyi bilemez , enerji meselesi birazda bu durum .

Tamam biz de bir şey demedik de bana sağlam salladı. Gerçi belki de doğrudur bilemeyiz ama bunu bilebilmemiz için önümüzde epey bir zaman var...

Oradan nasıl çıktığımı bir ben bir Allah bilir. Gaybı Allah bilirse bu kadın nasıl 10 sene sonrasını söyleyebildi bana???
yok yok kuzu sen düşünme bile o falı :63: deli midir nedir?

hem diyelim ki doğru, belki karşına mükemmel biri çıkacak, her yönüyle beyefendi, sen aşık olacaksın, inannılmaz güzel bir evlilik olacak o. hani yani böyle kademelerle anlatsa tamam derim de sanki yermek ve üzmek için söylenmiş gibi :oha:
kötü enerji...

yok yok kuzu sen düşünme bile o falı :63: deli midir nedir?

hem diyelim ki doğru, belki karşına mükemmel biri çıkacak, her yönüyle beyefendi, sen aşık olacaksın, inannılmaz güzel bir evlilik olacak o. hani yani böyle kademelerle anlatsa tamam derim de sanki yermek ve üzmek için söylenmiş gibi :oha:
kötü enerji...

Aynen canım silmesem dinletirdim ses kaydını ama çok iyi hatırlıyorum dediğini boşanmış ve çocukları olan bir adamla evlenip onun çocuklarına annelik yapacaksın tarzı bir şey Allah'ım düşündükçe ağlayasım geliyor. Gıcıklığına bir kez daha mı gitsem :KK70:

Evet son günlerdeki favorim.kısa vadede dedikleri bana hep çıktı.geçen tekrar gittim çok doluydu beni devrime aldılar.kötü şeyler söylemedi ama çok itici biri bi de çok paragöz.kahve geleceği söylemiyor diyip tarota yönlendiriyor.abdullah hiç öyle değil.giderseniz kesinlikle sıra varsa devrime baktırmayın
zaten birinde çok sıra olup birinin boş olması durumu açıklıyor. Devrim korkunç kötü enerjili bi falcıydı. Beğenmek ya da beğenmemek de değil konu, dediğiniz gibi çok paragöz bi kadın. Mesela sevdiğim adamın Nisan Mayıs gibi yüzüğünün olduğunu söyledi. Sonra da o yüzüğün hangi kadında olacağını görmek için tarot açmak istedi, en sonunda da yüzüğün bana takılmasını istiyorsam bunu yapabileceğini söyledi. Cafe sahibi olduğunu düşündüğüm bi adam vardı, ona da üstün körü söyledim çok kötü bi fal olduğunu. Abdullah da ilk gittiğimde fena değildi, verdiği tarih çıkmasa da yine beğenmiştim ama ikinci gittiğimde çok laçkalaşmış buldum. Herşeyi yanlış söyledi hatta.

ooooof kızlar cok ıcım sıkkın ya kıme gıdılebılır kı tuanayı bı denemk ıstedım yne onceden verdgı tarıhler tam tutydu

Ben bugün fellik fellik aradığım yasemine gittim. Rengarenkin en üst katındaki, 6. Histeki. Neredeyse bir yıldır gitmiyordum
İyi ki de öyle bir ara vermişim, canım benim bir fal baktı yine. Son derece açık sözlü ve doğru bir faldi. Abdullah'la uyuşmadigi noktalar vardı ufak tefek. Ama asıl olay için aynı şeyi söylediler. Yine de yasemin abla hala süper olduğu ve geçmişte söylediği her şey olduğu için sanırım ona daha çok inanıyorum. Gidip görebilirsiniz.

X