Ankara'daki Falcılar

Falın başında bildiği hiç birley olmadı, artık sıkıldım ve ittire kaktıra yönlendireyim de baksın dedim. Sonrasında da işte bu adamla önün açık evleneceksin filan dedi, ama seni aldatıyor dedi, yalan söylüyor dedi.. Saçma sapan şeyler ... Sonuç; adamın sevgilisi var, aldatıyor,beni seviyor , ama biz evlenicez bu muhteşem fal için teşekkür edip çıktım ... Ne diyim :)

arkadaşlar şimdi forumda iki kişi, karanfil sokakta Göksu diye biri varmış onu övmüş ,siz tanıyor musunuz bunları ? verdiği tarihler falan tutuyor demişler bana pek inandırıcı gelmedi yazanların ikisi de yeni üye isterseniz bir araştırın

Turuncu Cengiz'e Mart ayında fal baktırmıştım. Çok da beğenmedim ama söylediği birşey çıktı, en azından yaklaştı diye bi daha gideyim dedim. Randevulu 2 müşterisi vardı. Tam 2 saat bekledim. Sonra adamın biri geldi içeri giriverdi. Neymiş o da randevuluymuş. Üstelik 70 liraya bakıyor bi de adam. Ciddiyetsizliği iğrenç bişeydi fakat fincanı kapatmış bulundum diye kalkıp gidemedim ve yine Yasemin'e baktırdım. Yine aynı şeyleri söyledi, tabii en son falın üstünden çok zaman geçmemişti. Fakat bu arada bi yere para göndermiştim, miktarına kadar bildi. Ah keşke gelecekle ilgili dedikleri de çıksa öpüp başıma koyarım şu kadını ya.. aaahhh!

Kızlar Yenimahalle'de Su Perisi Cafe varmış, orada bir falcıdan bahsettiler bana. O nasıl, bilen duyan var mıdır? Noolur bana bir falcı önerin ya, bu gidişle doğum haritası baktırıcam.

Kızlar Yenimahalle'de Su Perisi Cafe varmış, orada bir falcıdan bahsettiler bana. O nasıl, bilen duyan var mıdır? Noolur bana bir falcı önerin ya, bu gidişle doğum haritası baktırıcam.
Kader hanım,2 kez baktırdım o an bakarken iyi gibi geliyor size ama hiç bir dediği çıkmadı ..

6. His yasemin e gitmemenizi tavsiye ederim. Bana aşırı olumlu şeyler söylemesine rağmen falın fiyatını söylemeyerek kahve ile tarot a beraber bakıyorum zaten diyip benim ikisine 50 ye baktığını zannetmeme sebep olup fal bitince tarot ayrı diyip bir sürü para aldığı için kendisini kınıyorum. Falının iyi olması sonucu değiştirmiyor. Ayrıca ne yazık ki büyüden girip para demeye başlıyor. Söylediğine göre malzeme parası hariç cüzzi bir ücret alıyor ama beni kazıkladıktan sonra işlemine güven olmaz ki yaptırmam zaten. En azından şimdilik... söyledikleri doğru olsa bile insanlık bence daha önemli önce beni kazıklama sonra ben sana zaten gereğini yaparım. Yine de iyiydi falı fena değildi.

Aynısını bana da yaptı. Kazıkçı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…