Ankara'daki Falcılar

Kızlar bir şey soracağım Sakarya Caddesinde sanırım çalışan esmer bir kadın varmış. Adı Demet hatta kendine Medyum Demet diyor. Hiç duyanınız, gideniniz oldu mu? Geçen hafta arkadaşım gitmiş tarot, kahve 25 tl'ye bakmış. Memnun kalmış ama söylediği çoğu şey uzun vadeli

Arkadaşlar, ben Ankara'daki Neslihan'a online fal baktırmıstım. Kadın anı aynen bilmişti, gelecekle ilgili uzun vadede bişeyler söylemişti. Siz baktırdınız mı hiç Neslihan'a? Sude tarot mu ne sitenin adı. Deneyimleriniz var mı? Neslihan'ın falı çıkan var mı?

Arkadaşlar, ben Ankara'daki Neslihan'a online fal baktırmıstım. Kadın anı aynen bilmişti, gelecekle ilgili uzun vadede bişeyler söylemişti. Siz baktırdınız mı hiç Neslihan'a? Sude tarot mu ne sitenin adı. Deneyimleriniz var mı? Neslihan'ın falı çıkan var mı?
Tek kelimesi bile çıkmadı:))

3.Göz Abdullah'a tarot baktırdım. Bence çok detaylı değildi, sadece kahve baktırsam da aşağı yukarı aynı şeyleri söylerdi gibi geldi bana :KK12:

Kızlar bir şey soracağım Sakarya Caddesinde sanırım çalışan esmer bir kadın varmış. Adı Demet hatta kendine Medyum Demet diyor. Hiç duyanınız, gideniniz oldu mu? Geçen hafta arkadaşım gitmiş tarot, kahve 25 tl'ye bakmış. Memnun kalmış ama söylediği çoğu şey uzun vadeli

Demet felaket tellalıdır bana çok aptal şeyler söylemişti duyduğuma göre de biraz sağlık sorunları olan biriymiş

Neslihan iyidir bazı falları çıkar ama insanlığını sevmem onun da

TE="ediylebudu, post: 48859929, member: 142551"]Yüksel'deki Alaros Cafenin yanında bir binada Ahsen hanıma baktırdım. Alakasız şeyler söyledi fakat sohbeti iyiydi. Tabi sohbet edeyim diye de 20 lira verilmez :110: Nerdeyse tamamen uydurma bir faldı ama yine de verdiği tarih çıkarsa yazarım :KK76:
Ahssen biraz dış gorunusunu anlatirmisiniz uzun zamandır arıyorum aynı kişimi acaba[/QUOTE]
Saçları koyu sarı, dağınık özensiz görünüyor. Güleryüzlü bi kadın. Kıbrıslıymış.

Neslihan bana çıkmadı tavsiye etmem

Çıkmaz. Abdullah'a gidin, son zamanların favorisi o.
Evet son günlerdeki favorim.kısa vadede dedikleri bana hep çıktı.geçen tekrar gittim çok doluydu beni devrime aldılar.kötü şeyler söylemedi ama çok itici biri bi de çok paragöz.kahve geleceği söylemiyor diyip tarota yönlendiriyor.abdullah hiç öyle değil.giderseniz kesinlikle sıra varsa devrime baktırmayın

[QUkişiye ikapika7557, post: 48876278, member: 696695"]Saçları koyu sarı, dağınık özensiz görünüyor. Güleryüzlü bi kadın. Kıbrıslıymış.[/QUOTE]

Onun da herkes gibi bir dediği çıkmaz, üzgünüm...[/QUOTE]
O kisiye göre değişir bende iddialı gittiği birçok şey olmuştur .Bende Abdullah beğenmem ikisinide allita kafeden tanıyorum.

X