Ankara'daki Falcılar

Arkadaşlar merhaba kızılayda saklı bahçe de sarışın renkli gözlü bir kadın var.Adını tam hatırlayamadım sanırım kahveyi 15tl ye bakıyor ona giden var mı içinizde?

Ablamla Yasemin'e gittik bugün, bu sefer ablam baktırdı. Onda da çok iyiydi, biçok detayı bildi. Boşa demiyorum Yasemin'de iş var diye. Gerçi işyerinden bi arkadaşım çok da beğenmemişti fakat sanırım karşısındaki insanla uyuşunca tutturabiliyor. Ablama söyledikleri de enteresandı cidden bi kez daha beğendim.

Sen de hep boyle yapiyorsun haaa. Hep biri var diyorsun soylemiyorsun kim oldugunu. Hep sana kim kim diye yazmamiz gerekiyor:deli:

Yawrum valla en son ben 100 e 200 e bakıyorum dedi o yüzden söylemiyim. Ama yeni birini denedim 20 liraya kahve bakıyor 10 tarot çektirirse 30 fena diildi isterseniz onu söylerim

Arkadaşlar Abdullah 30 a bakıyor ya fiyatı yükseltip performansı düşürmüş :) Son gittiğimde korkunçtu bi daha asla gitmem. Yasemin Gül de iyi değildi.

Abdullah beni görür görmez "sana şimdiye kadar bir sürü kişi yıldızın düşük, kurşun döktür demiş ama hiç öyle bir problemin yok, herkesin yaşadığı problemleri yaşıyorsun. Çeneni kapalı tut sadece" dedi. Daha hiçbir şey dememiştim. Bu tavrı çok hoşuma gitti açıkçası. Dürüst geldi. Biraz bu yüzden çok beğendim onu. Bi de tarih için kart çekmeyi rica ettim, hiç mizirdanmadi. Bayağı düzgün bir falcı bence. Para koparmak peşinde değil. Hepimizin gözleri neler gördü halbuki.

Arkadaslar mrb..oncelikle bir cok falci gezdikten sonra sizinle paylasmak istedim..bahceli gul abla:cogu dedigi ve cok yakin gelecek tutabiliyor ama sizin hayatinizla alakasiz durumlar..
Turuncu yildiz:salladi gelecek sifir..
Turuncu cengiz:gelecek sifir o anki su fali biliyo..
Turuncu basak:fars falinda ufak bir noktta atisi yapti gelecek sifir..
Evim gizem..enerjisi yuksek..gelecek sifir..
Evim sevda :gelecek fos..sizin ruh halinizi biliyor..
Taksim mustafa :suan bile yok yani..
Taksim rukiye kisilik analizi yapiyo..
Evim sinem:gelecek bilemiyor suani da salliyo cani istemezsse..
Evim sibel gelecek sifir suan super..
Bahceli hulya abla gecmisi gelecek gibi der..
Arkabahce serpil gelecegi fifty fifty..
Cema huseyin salladi agzi iyi laf yapar..
Falci nur..hemmen buyu var der..
Falci teo atarda atar..ama sakin bakar..
Berrin direk tarot acalim ablacim kursun dokelim ablacim..
Turuncu yasemin gul onu cozemedim zamani var..
Falci yasemin siyah sacli direk kursun dokelim..
Evim huriye ertesi gun yasayacaklarimi bildi..
Aslinda hepsi ayni seyi diyo..denizli yerde yasayacaksinda cart curt..
Arkabahçe Serpil siz de söylediklerinden çıkanlar oldu mu

Abdullah beni görür görmez "sana şimdiye kadar bir sürü kişi yıldızın düşük, kurşun döktür demiş ama hiç öyle bir problemin yok, herkesin yaşadığı problemleri yaşıyorsun. Çeneni kapalı tut sadece" dedi. Daha hiçbir şey dememiştim. Bu tavrı çok hoşuma gitti açıkçası. Dürüst geldi. Biraz bu yüzden çok beğendim onu. Bi de tarih için kart çekmeyi rica ettim, hiç mizirdanmadi. Bayağı düzgün bir falcı bence. Para koparmak peşinde değil. Hepimizin gözleri neler gördü halbuki.

Kader in şöyle şöyle olacak dediği ve 200 lük ablanın da kaderin dediği şeyin aynısını dediği faldaki olay için abdullah ben böyle böyle olacağını düşünüyorum yani bence öyle olacak zaten şu şu olmadan da şu olmaz demişti. Yani 3 ü de aynı şeyi söylemişti. Ama abdullah daha net ve ilk tahmin edenlerden. Sadece abdullah ın dediğini kader zaman olarak destekledi diyebilirim. Sonuç abduşlah iyi bence de.

Kader in şöyle şöyle olacak dediği ve 200 lük ablanın da kaderin dediği şeyin aynısını dediği faldaki olay için abdullah ben böyle böyle olacağını düşünüyorum yani bence öyle olacak zaten şu şu olmadan da şu olmaz demişti. Yani 3 ü de aynı şeyi söylemişti. Ama abdullah daha net ve ilk tahmin edenlerden. Sadece abdullah ın dediğini kader zaman olarak destekledi diyebilirim. Sonuç abduşlah iyi bence de.
Bana herkesin olacak dediği şey için olacak dedi. Bayağı iddialı konuştu hatta. Tarih olarak zorlarsak Tuğçeyle uyumlu diyebiliriz, ama kimsenin olmadığı kadar ayrıntılı konuştu. İş güç mevzusunda öbürlerinden ayrıldı, yakın bir zaman vermedi, ki ortada bir şey yok zaten,o yüzden bence bu konuda da öbürlerinden ayrıldı. Ailemi falan zaten bildi. Bu arada açık fikirli biri olmasını da sevdim, benim marjinal (!) hayatıma saçma tepki vermedi. Eğlendik falan hatta. Ay lütfen çıksın da elimizde düzgün falcı olsun bir tane.

ya banada aynı seyı demıstı ama senın sdece yıldızın dusuk buyu bılmem ne olayı yok sdece cenenden dlayı gelıyor basına ıs falan dedı yemın ederım aynı cumle

Bana yıldızın düşük değil dedi. Zaman zaman düşüyor, o da herkese olur. Başına gelen kötü şeylerden korunmanın bir tek yolu var, maliyeti sıfır, amiyane tabirle çeneni kapalı tut dedi. Vallahi aynen böyle dedi. Sende büyü var dediği kimse var mı ki acaba? Bir de şu an herkese aynı seyi mi söylüyor acaba diye bir gerginlige mi düştünüz, anlamadım ben?

X