Ankara'daki Falcılar

Bana İlaydanın falı çıktı hiç beklemiyordum ama kendimi bizzat dediği ikilemde buldum insanlar da aynen tarif ettiği gibi

Bildiğim kadarıyla Abdullah herkesin yıldızına bakıyor bana düşük dedi hatta bana büyü de var dedi ve bence de vardı ama bana da kimseye bişeyini anlatma dedi kurşun önerdi bozdur dedi ama ısrarcı olmadı en azından o da hoşuma gitti aslında bu arada verdiği tarih 1 gün önce oldu ama yine de ara vermek lazım fala bence para kalmadı ya

1 gün önce doldu tarih ve bir şey olmadı mı, yoksa çıktı mı? Ne oldu ayol? Ay ben de spam mail'e döndüm, her yerden çıkıyorum iki gündür. Sorry kızlar. Vallahi sustum aha şimdi sustum.

Bir de bana kurşun murşun döktürmene, işlem yaptırmana vs gerek yok dedi. Herkese aynı şeyleri söylemiyor demek ki

Yüksel'deki Alaros Cafenin yanında bir binada Ahsen hanıma baktırdım. Alakasız şeyler söyledi fakat sohbeti iyiydi. Tabi sohbet edeyim diye de 20 lira verilmez Nerdeyse tamamen uydurma bir faldı ama yine de verdiği tarih çıkarsa yazarım

Yalniz tekrar söyleyim, Ahsen'in falından ben hiç memnun kalmadım. Şu Alita cafeden ayrılan Nesteren de Masal cafeye geçmiş haberiniz olsun. Aslında o da çok iyi bi fal bakmadı ama kesinlikle olmaz dediğim şeyin olacağını söyledigi ve tutturdugu için gidicem tekrar.

Bunları banada dedi

Bunları banada dedi

Ben hâlâ ezberden konuştuğuna, önüne gelene bilinçli bir şekilde bunları söylediğine inanmıyorum valla. Öyle olsa bütün fal baştan aşağı aynı olurdu. İşte üç aya kadar iş var, iki aya kadar beklediğin bir haberi alacaksın, arkandan konuşuyorlar, çok nazara geliyorsun, o adam çok pişman, ama yüzü yemiyor, sorunları var, ondan aramıyor vs gibi şeyler söylerdi hepimize. Bence gerilmeyelim. :) Hayır, niye oğlumu savunuyor gibi konuştuğumu ben de bilmiyorum, belki de çok öyle pembe tablolu bir fal olmamasına rağmen çıkmasını gönülden istediğim içindir

Yani bilmiyorum bence sadece bi kac kelimesi kalıp sonrası doğaçlama allah ne verdiyse
Yani banada kötü şeyler demedi ama bakalım hayırlısı,gonlumuz cıkmasından yana

Abdullah'ın söyledikleri şeyler zaten hepimizde olabilecek şeyler bunu hepimize söyledi diye şaşırmamıza gerek yok.. Fallarda büyü vs gibi şeylerde söylendiği için o da önce bunun açıklamasını yapıyor bence zaten falın en başında ismimizi alıp ebced değerini hesaplayarak baktığını söylemişti yıldızın düşük ya da yüksek olayına bence bu yüzden değiniyor.Derdim Abdullah'ı savunmak değil falı çıkar ya da çıkmaz bilemem sadece düşündüğümü paylaşmak istedim.

TE="ediylebudu, post: 48859929, member: 142551"]Yüksel'deki Alaros Cafenin yanında bir binada Ahsen hanıma baktırdım. Alakasız şeyler söyledi fakat sohbeti iyiydi. Tabi sohbet edeyim diye de 20 lira verilmez Nerdeyse tamamen uydurma bir faldı ama yine de verdiği tarih çıkarsa yazarım [/QUOTE]
Ahssen biraz dış gorunusunu anlatirmisiniz uzun zamandır arıyorum aynı kişimi acaba

Ahahahaha bunların da aynısını bana dedi

Moralim bozuldu haaa

Yani evet tam olarak böyle demedi kızlar benim bi fikrim var da buradan yazarsam okur mokur uyanır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…