Ankara'daki Falcılar

Yıllar önce Çınaraltı cafede bi erkek bakıyordu adını bile unuttum keşke tekrar kendisiyle karşılaşma şansım olsa diyorum bi kağıdı komple kalemle karalayarak bakıyordu kendisini tanıyan var mı

Yıllar önce Çınaraltı cafede bi erkek bakıyordu adını bile unuttum keşke tekrar kendisiyle karşılaşma şansım olsa diyorum bi kağıdı komple kalemle karalayarak bakıyordu kendisini tanıyan var mı

Asmaaltı olmasın o :))) serhat o ama formdan düşmüş haberin olsun

Bu akşam Turuncu Yasemin Gül'e gittim. (sarışın olan) Çok başarılı değildi aslında biraz benim söylediklerimden yürüdü. Vasat diyebilirim.

Evet

O zaman bugün yerindeyse deneyeyim bir:) yazarım muhakak:) cok tesekkur ederim

İtiraf ediyorum benim gizli bir cevherim var dün keşfettim harika ötesi bakıyor. Ama biraz bekleyin sadece şunu söyleyeyim abdullah da o abla ile aynı şeyleri söylemişti. Denemeye değer abdullah bana dediği bir şey çıktı ama daha önce dediğim gibi çok da önemli bir şey değil esas mesele beklemede.

İtiraf ediyorum benim gizli bir cevherim var dün keşfettim harika ötesi bakıyor. Ama biraz bekleyin sadece şunu söyleyeyim abdullah da o abla ile aynı şeyleri söylemişti. Denemeye değer abdullah bana dediği bir şey çıktı ama daha önce dediğim gibi çok da önemli bir şey değil esas mesele beklemede.
Abdullah'ın ilk verdiği tarih bende çıkmamıştı, ikinci kez gittiğimde çıkmadıgını söyledim. "kahvede verdigimiz zaman yanlış olabilir" dedi :) ve ikinci falda nerdeyse herşeyi yanlış söyledi. Bi daha gitmem

Sen de hep boyle yapiyorsun haaa. Hep biri var diyorsun soylemiyorsun kim oldugunu. Hep sana kim kim diye yazmamiz gerekiyor:deli:

X