Ankara'daki Falcılar

Tatlım bunların hepsi forum da adı geçmeyen falcılar. Evren sıla nın oradaki, bütün işe yaramazlar da turuncuya gidiyor. Diğerlerini hiç duymadım zaten. Berrin bildiğim berrinse iyidir denenebilir. Ama ben yıllardır gitmem.

Ya bi yerde bakıyosa banada söylermisin?

Arkadaşlar eğer Konya'ya gelme şansınız varsa ben size birini önerebilirim,yılda bir kere giderim ama çok güzel bakar ve dediklerini yaşarsınız ,ben en son 1.5 yıl önce gittim olmaz yaa dediklerimi yaşadım iki gün önce yine gittim ve söylediği şeyler tutarlı ,insan analizini muhteşem yapıyor

Ayyy bulursan bize de söyle canım...

telefondan bakmıyor mu canım ?

:) yaa fahri isim falan da veriyor o yüzden tavsiye ederim gelme şansınız olursa tarif ederim

:) yaa fahri isim falan da veriyor o yüzden tavsiye ederim gelme şansınız olursa tarif ederim

Hıımmm git gel zaten bir fal parası ediyor. Eskiden di o her yere gidip fal baktırmak. Ama değerlendirelim bakalım bi, kendi adıma yani

Hıımmm git gel zaten bir fal parası ediyor. Eskiden di o her yere gidip fal baktırmak. Ama değerlendirelim bakalım bi, kendi adıma yani
Gırgır Tuğçe'ye sonunda gittim bugün :) Keşke dün direkt ona gitseymişim de o dört falcıya o kadar para vermeseymişim dedim yani. Tutarlı ve mantıklı bi faldı. Ağzımdan laf almadı sadece bir noktada biraz politik konuşmuş, ses kaydını dinlerken farkettim. Kötüyü de iyiyi de sakınmadan söyledi. Bilmediği bişey yoktu diyebilirim. Kendi de çok hoş, tatlı bir kadın. Bir kez daha gidebileceğim falcılar arasındadır kesinlikle. Verdiği tarih çıkarsa onu da yazarım.

Beğenmene sevindim, ben de beğenmiştim. Tarihleri hatırlamıyorum. Umarım çıkar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…