Ankara'daki Falcılar

Yes baby turuncu yaseminov

Senin dediğin sarı saçlı kilolu hukuk okuyan yasemin mi? O ise o da
Tırt
Bi dediği çıkmadı

Yok bebeğim. Esmer, kaşları dövme, vücudunda tonla dövme var, simsiyah saçlı bir hatundan söz ediyorum. Bir ara burada rengarenk'in üstündeki yasemin diye geçiyordu. Wonders'taydı, aynı binadaki. Geçenlerde bir uğradım aynı daireye, yerinde yeller esiyor. Nerede olduğunu da bilmiyorum. Onun ilk falı gibi tutan bir fal ben görmedim. Sonradan bozmuştu işte. Tam olarak bu sebeplerden "hangi yasemiiiinnnn" diye diretiyorum.

((((((

Kızlar an itibariyle sıla, neslihan vb gibi bir takım yorumcuların külliyen patladığını bildiririm. Neslihan zaten bıraktı falı isabet oldu da sıla da bir an önce bıraksa iyi olur derim!!! Söyledikleri birçok şeyin doğru olmadığına kanaat getirebileceğim bir bilgiye vakıf oldum. Gelişme olursa aktaracağım. Bilgilerinize sunarım...

ha bu arada dediğim falcının bir dediği çıktı o iletişim demişti ama ben Önemsiz de olsa bir şey gördüm kız muhabbeti değil. sonuçta tam dediği zamanda bir haber aldım mı aldım. Nokta :)))))

Yarın da kerem patlıyor, verdiği 20 gün dolacak. Tuğçenin de ilk tarihi patladı, zarife hepten patladı. Ve 20 gündür fal baktırmadim. Kendime alkış.

Yarın da kerem patlıyor, verdiği 20 gün dolacak. Tuğçenin de ilk tarihi patladı, zarife hepten patladı. Ve 20 gündür fal baktırmadim. Kendime alkış.

Kerem in hakkını yemiim şimdi daha zamanı var demişti fincanı açarken her ne kadar 15 - 20 gün dese de... eğer ismi lazım değil birinin (çıkarsa söyleyeyim bilenler de bence bi beklesin) dediği çıkarsa çok enteresan birinin falı tamamen çıkmış oluyor. bilimsel inceleme gibi oldu te Allah'ım yaaaa

Hahahha fal bilimleri üzerine doktora falan yapmamız lazım artık. Birikim o yönde. Bende de 24 saat içinde patlıyor, ben anlamam. Hiç mi hareket görmedim falın esas çocuğundan, gördüm. Ama Kerem'in söz ettiği yönde bir hareket değil.

AAAYYYY nasıl yaaniii???ne yaptı ki adam? Ya da ne yapmadı acaba?

Eveeet gelelim dün kudurup gittiğim 4 falcıya
Asmalı Konak Berrin: pembe tablocu. O kadar umutlu konuştu ki gelinlik bakmaya başladım Tek bildiği şey son 2 aydır sıkıntıda olduğumdu. Bi de karşı taraftaki kızın yapısını az çok tahmin etti. Çok kötü değil ama pek bildiği bişey de yok, hep gelecekle ilgili konuştu. 40 lira etmez kesinlikle. Sadece enerjisini sevdim, karşısında oturmak insanı rahatlatıyor.
Asmalı Konak Esma: Pembe tablocu. Nerdeyse hiçbir şey bilmediği gibi bir de yanlış şeyler söyledi. Ben doğrusunu söyledikçe de çevirdi. Sürekli de aynı şeyleri tekrarlayıp durdu. Bi de zorla tarot açıp 50 lira aldı.
Karanfil 2 de Medyum Nur: Kara tablocu. Tutarsızlık vardı fakat "duymak istediklerini söylemem, ben bu işten para kazanıyorum, gördüğümü söylerim" demesi hoşuma gitti. Gerçi gördüğü neyse artık 2 dakika sonra kendi söylediginin tam aksini söyledi Nokta atışı olmadı. 40 lira falı.
Turuncu Evren: Pembe tablocu. Bilemediği herşeyi çeviren tipik bir falcı. Tutarsızlık var. 30 lira falı.
Bu dört falcı, bir daha gitmeyeceğim falcılar listesine eklenmiştir.

Aaaa evet o kadının çok iyi olduğunu duymuştum. Zira ismi lazım değil biri onu baya kötülemişti. Demek ki çok iyi olduğundan öyle demiş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…