Ankara'daki Falcılar

Gurgir tugce ve denizi unuttum.kotu yaa indan unuttum galiba

Sen kimsin de benim ailemi katiyorsun yaaa..defooooool..hayatimdan ailemden uzak duuur...giiiit

2. üyelik !

olmadı hacı olmadı

Kizceler merhaba uzun bir sure once massengerdan denemeyi dusundugum biri var demistim kuzenim tavsiye etmisti kendisini denedim ve ben memnun kaldm yalniz bu insan falci degil 6.ci gozu acik bir insan burdan adini vereyim size

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar temmuz ayı gbi bende bodruma tatile gttiğimde medyum dilekti hrlde ismi 3 arkds boyle bırıne fal bktrmıstık kadının evı gumbetteydı yanı anda benı soka sokan tek falcı dıyebılırım istersenız bi deneyın telefonlada belkı bakar gıden olmussa bu medyum dilek dusuncelerını bızımle paylasrsa cok ıyı olur

Ben yine lafımi yedim gittim. Angela Kerem'e gittim. Ama pahalı olan da çıkmıyor ucuz olan da diyip 10 liralık baktırdım. Adam içimi okudu ya! Beni en çok şaşırtanlardan oldu. Ilk kez gidiyorum, çıkıyor mu onun fallari?

Arkadaşlar Tuğçe'ye iki kez baktırdım o an doğru gibi gelse de an da da çok tutarlı olmadığını gördüm gelecek zaten çok uzak tarihlerle tam bir muamma dedikleri çıktı mı diye düşünene kadar unutursun.

Asıl ben birini keşfettim ama söylemem. Çünkü,
1- daha dedikleri çıkmadı
2 K Kazen ve Mune reklam diye az git de kapının önünde oynar der

Dedikleri çıkarsa tavsiye ederim, ama hiçbir şey demeden çok tutarlı ve aşırı isabetli bir fal baktı. Eğer yanındaki diğer falcıdan bilgi aşmadıysa ya da oradan buradan bilgi toplamadıysa cidden çok iyiydi.

Not: gerçi sıla ya da öyle diyorduk da ne oldu o ayrı mesele de neyse...

Kim kiz bana ozelden atsana bi inanilmaz merak ettim, ben gelecek cikan falci gormedim zaten, ani ortalama bilsin yeter. Falcilardan da cok sey beklememek lazim.

Kimdir kız ben de isterim

kızlar bu adanalı eyleme pikadan baska baktıran oldumu memnun kalan bende baktırmayı dusunuyorm fıkırlerınız nedır

İkisine de baktırdım. Özge olumlu bir kızdır, yeni baktı , göreceğiz bakalım. Sinem de aynı paralelde gidiyor ama şunu tam bildi diyemem

Kimdir kız ben de isterim

Tamam tamam açıklıyorum

Gülçe de gül diye bi kadın var o gün asuman a yeni baktırıp araf ı arayınca araf yok asuman a baktır dedi ben de asuman a baktırmam yeni baktırdım diyince ben bakayım dedi (bu nasıl bir cümle oldu yaaa )

Neyse bana sormadan neredeyse ismine kadar bildi olayları yılları bildi zaman verdi ama ben zamana takılmıyorum olay çıksın yeter ben çok memnun kaldım ama çıktı dersem yalan olur.

Asıl ben bi bomba patlatıcam az bekleyin, güzel şeyler olmak üzere söyleyince olmuyor. O yüzden çıkarsa olursa yazacağım sevgiler babyler ))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…