Ankara'daki Falcılar

Kızlar evim cafede Zeynep vardı, bugün aradım "memur oldu, gitti" dediler; ama ben inanamadım. Nerde olduğunu bilen varsa yazabilir mi, cok acil bi durum. 27 yaşlarında bi kızdı.
Kızlar sunu bi daha güncellemek istiyorum, haberi olan varsa mesaj da atabilir bu konuyla ilgili bana.

Sevgili M Motherofdragon sezgi candan bile patladıysa bence arama bile; zaten yok. Ama ben sana derdine ya da soruna göre birini tavsiye edebilirim. İstersen. Özelden yaz bana istersen...
Hemen yazıyorum:) Sezgi bana hep çıkar aslında patlamadı da bendeki fal saplantısı yeniden ortaya çıkınca yüz yüze baktırmak istedim bir de:)

Hemen yazıyorum:) Sezgi bana hep çıkar aslında patlamadı da bendeki fal saplantısı yeniden ortaya çıkınca yüz yüze baktırmak istedim bir de:)

Sezginin verdiği tarihin bitmesine 23 saat 43 dk var ve ben bu süre içerisinde dediğinin çıkabileceğine inanamıyorum :...(((

Sezginin verdiği tarihin bitmesine 23 saat 43 dk var ve ben bu süre içerisinde dediğinin çıkabileceğine inanamıyorum :...(((
Sezgi bana zamanda tutmayadabiliyor ama mesela bir dediği aynı söylediği şekilde tam 1 ay sonra olmuştu. Bir de beklenti enerjisi üretmek de olayları öteliyor o yüzden Hğma hep der ki falları okuyun rafa kaldırın:)

Evim Zeynep 27 yaşında, 1,60 boylarında, siyah ve omuzlarında saçı var, normal kiloda, gözlük de kullanıyordu, giden yada hatırlayan biri bu kızın şu anda nerde fal baktığını bana mesaj atsın lütfen, cok dua ederim.

Kuzu o cidden memur olmuş olabilir, çünkü kendi diyordu kpss ye girip gidicem diye ((((

Bana da bi o kadar saçmaladı önce klumlu dediği her şeye olumsuz dedi falan tutmadı enerjimiz. Ben ısınamamıştım o kıza ne yazık ki ((( ama ne güzel sana tutmuş. Bnm bi neslihan vardı az da olsa çıkardı dedikleri, bıraktı falı kimin kiminle uyumlu olacağı belli değil. Umarım memur olmamıştır bulursun ama evim cafe yalan söylemez memur oldu dediyse doğrudur :///

Yok be yalan da söylüyorlar orda mesela bi kadın varmis Gülcan diye kadın kendine yer açmış, onun içinde memlekete döndü bakmıyor artık diyorlardı, sonradan buldum ben mesela o kadını. Ya bana falı açar açmaz dedi senin karakterin aynı ben diye ki herkesin dediğinin aksi şeyleri dedi, ben de ilk başta haz etmedim, çıkınca da nerdeyse her hafta gittim; ama cidden olumsuzsa söylüyordu hatta kışın bi kere bağırdım sonraki gidişimde özür diledim; çünkü o dediği de olmuştu. Ya ben bu kızı nasıl bulcam iki katı vermeye bile razıyım

Gülcan a derler çünkü yer açmış yok ben zeynep den duyduğum için diyorum diyorum kpss ye giricem izmir istiyorum diye inş bulursun fazla uzağa gitmiş olamaz en fazla konur a gitmiştir

Ben enerji ye inanıyorum bi ark la yaşadık bana çıktı ona çıkmadı. Ne yazık ki zeynep bnm açımdan fiyaskoydu ama bi bak bakalım sakarya ya da konur 6. His de falan olabilir belki gitmediyse. Aaa dur ben sana bulucam onu, söz )))

Ben ankarada değilim ne yazık ki 3 ayda bir geliyorum 2-3 gün kalabiliyorum o yüzden gelmeden bulmam lazım. Canım evimde Karayollarında memur olup akşam 5.30 da gelen bi Huriye abla var demişlerdi ben onu da beğenmiştim bi de Meryem abla güzel bakmıştı tarih falan vermiyor gerçi ya da harf. Denemediysen deneyebilirsin, evimde herkes fiyasko

Aaaa huriye çıktı mı sana ?

Aaaa huriye çıktı mı sana ?
Çıkacak mı bilmiyorum direkt geleceğe yönelik baktı ve Meryemle aynı şeyleri söyledi ondan çıkıp bi buluşmaya gidecektim, heyacanim yatışsın diye gittim, o nasil durumda falan merak ediyordum, o anı bildi ve buluşmadan hemen sonra çocukla aram olmadı ki o da biraz önüzde yol var dedi mühlet verdi, çıkarsa söylerim; ama ikisinin falı tutarliydi, ben bi gün önce Meryeme baktırırken o yoktu yani ne dediğini bilemez.

bu aralar cok degisik falcilar denedim. olursa ucuz olanlari onercem

Ben de 2 tane 25 lik denedim. ikisinin de çok sağlam nokta atışları var. Hakkımda bu kadar şey bilmeleri, harflerine kadar vermeleri imkansız. Ya bu işte bir iş var ya da cidden iyiler. bilmiyorum. çıkarsa önerebileceğim isimler arasında kendileri. Beklemeye devam.

Bu arada beklerken zaman olarak patlayan falları paylaşayım; başak farsi falı, sezgi candan, kibele sibel zaman olarak ne yazık ki patladı, olaylar çıkar mı bilmem.

toptan patlayanlar; sıla, eylül, rengarenk reyhan, taynat zarife, deniz erin, meryem, evim cafe, 6. his kaan, şu kız kardeşler neydi onlar hah fikriye, mantıcı aysu, tunalı melek'in kızı ilayda, tabiki zehra, kızılayda aklınıza gelebilecek bilimum isimlerin tamamı...

Şimdiye kadar bir tek adanalı eylemin dedikleri tam zamanında birebir aynen çıktı. esas mevzuya ise biraz zaman var daha. derseniz ki zamana takılma bekle, bekleyelim bakalım sezgi candan ı kibele sibel i.

iyi geceler babyler...

Kizlar bu siteye uye olmak ne kadar zor.ben size gittigim falcilari siralayim uygun olani beraber bulalim ben daha bulamadim.evim sinem ilk zamanlar süperdi.evim meryem bence yorum yapiyor.evim huriye gecmisi gelecek gibi anlatiyor.evim gizem suanki ruh halin süper.evim sevda 4gunluk surecte iyi.evim sibel sirf salladi.turuncu basak cok uzun vade verdi.turuncu zarife ruh sagligimi bozdu.turuncu zeynep hic yapmayacagim bisiyi yapacan dedi yapmam.turuncu aynur iki fal arasi ucurum ama mutlu kalkarsin yanindan.turuncu cengiz zaten diyor normal sartlarda boyle olur diye demekki benimki hep anormal.turuncu venus sirf salladi iki fal arasi ucurum.turuncu by nuri sayilarin gucu.arkadasima dedigi tarih net cikti.benimde tarihte olan oldu ama kotu oldu.turuncu yasemin iddiali fakat tarih patladi.arkadasima da patladi.asu ve sila bence son zamanlarda patladi.bahceli gul olmaz daha dedi ve olmadi.bahceli yasemin ani super biliyor.cidan ebru cidan figen fallar tutarli ama gelisme yok.cema huseyin gecmisimde daha iyiydi.arkabahce nurten olumsuz ne konusuyorsa yasadim olumlu yok.serpil dediklerinden yasadiklarim cogunluklu.taksim inci gelecekle ilgili konusmaz.taksim mustafa zaten kendi diyo atiyirum.taksim rukiye bana dedikleri olmadi.zatem gelecekle ilgili konusmaz anca 2tane.kecioren nuran superdi suan ulasamiyorum.kader de fena degildi ama hata yapmistir.berrin sultan para goz..kureye hict gitmeyin yildizname dedi dogum olum nikah degismaz dedi.ben zaten evliyim emin misin dedi.kursun dokeyim dedi.bebek niye olmuyo dedim buyu var dedi.kaldiralim hemen olur dedi.dedim kocam yurtdışnda nasi hemen.haa dedi.hasan var sihiyyede o da fena degil.pinar vardi hamile o zamanlar iyidi.yani ben bana tutturan gormedim.kotuler cabuk cikiyor ama.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…