Ankara'daki Falcılar

Işıl Hanımı ben de çok uzun zaman önce duymuştum ama denemedim. Aynı kafedeki Sibel Hanımı denemiştim ancak yorumu alakasızdı. Işıl Hanımla ilgili ilk izleniminiz nasıl?
Çok tatlı bir kadın hiç diğer falcılar gibi değil.Adımı bile sormadan fincanı açıp yarım saat konuştu,soru sorma gereği bile hissetmedim.Analizleri ve tespitleri doğruydu çok güzel şeyler söyledi acaba pembeci mi dedim:) Genel olarak memnun kaldım dedikleri çıkar mı işte bilmiyorum öyle çok uzun zamanlarda vermedi en geç bir ay içinde çıkıp çıkmayacağını göreceğiz.

Çok tatlı bir kadın hiç diğer falcılar gibi değil.Adımı bile sormadan fincanı açıp yarım saat konuştu,soru sorma gereği bile hissetmedim.Analizleri ve tespitleri doğruydu çok güzel şeyler söyledi acaba pembeci mi dedim:) Genel olarak memnun kaldım dedikleri çıkar mı işte bilmiyorum öyle çok uzun zamanlarda vermedi en geç bir ay içinde çıkıp çıkmayacağını göreceğiz.

İçinizi karartmaması güzel bence de :) Sadece kahve mi bakıyor?

huseyini de onerebilirim. ani baya biliyor. fiyati da uygun 20tl

kızlar günaydın,
bir dönem sıla çok popülerdi bu forumda. benim de bir kaç kez gitmişliğim oldu. geçmişi ve şu anı gerçekten bildi ama gelecekle ilgili hala dediklerinden çıkmayan var.
ona giden var mı hala? eskisi kadar popüler değil mi yoksa?

kızlar günaydın,
bir dönem sıla çok popülerdi bu forumda. benim de bir kaç kez gitmişliğim oldu. geçmişi ve şu anı gerçekten bildi ama gelecekle ilgili hala dediklerinden çıkmayan var.
ona giden var mı hala? eskisi kadar popüler değil mi yoksa?
Sıla geçmişte ve an da gerçekten iyidir bana gelecek adına çıkan bir iki falım olmuştur ama son zamanlarda maalesefki çıkmıyor.

Bu arada bir arkadaşım çok önerdi geçen hafta sabahtan kizilaydaydum baktiramadim 2 alt kattaki yere baktığım ama hiç bilemedi... cidan kafe Figene giden varsa yorum yazabilirmi acaba yorumlar iyi ise gitmeyi düşünüyorum hazır ankaradayken

2283 sayfa olmus biz hala bulamamisiz budur diyecegimiz birini :) sıla sadece gecmis ve an anlatiyor gecmisi biz ztn biliyoruz yakin gelecek dahi olsa bilecek biri kabulumuz ama malesef o da yok :KK43:

2283 sayfa olmus biz hala bulamamisiz budur diyecegimiz birini :) sıla sadece gecmis ve an anlatiyor gecmisi biz ztn biliyoruz yakin gelecek dahi olsa bilecek biri kabulumuz ama malesef o da yok :KK43:

Sıla boş eminim artık bana çok önemli bir konuyu yanlış gördü. Adanalı eylem bile çok dahaisabetli...

X