Ankara'daki Falcılar

Tarihleri sabırsızlıkla bekliyorum :KK66:)))))
Çıkmadı hiç biri :) Evim Cafe'de Özge'ye Temmuz'da gittim resmen ne dediyse nokta atışıydı fakat Ağustos ayı için söylediği çıkmadı. Bugün yine ona gittim. Ilkine benzer nokta atışları oldu. "O kızdan ayrılığı son ayrılığı olacak artık" dedi. Ben kendisine hiçbişey söylememiştim direkt kendi bunları söyledi. Umarım bu sefer dediği olur. Allita kafede esmer orta yaş üzeri Kıvırcık saçlı bir kadın var o bana sevdiğimle kısa bir tatile gideceğimi söylemişti ben de yaz sezonu işte ne diyecek başka diye hiç oralı değildim ama gittik üstelik imkansızdı. Sevdiğim adam başka bir kızla tatil gününe kadar ayarlamıştı. Bunu söyledim kadına "benle değil onla gidecek, kesin" dedim. Israrla "Hayır onla değil senle gidecek" dedi ve gittik. Bir kaç gün önce yine o bayana fala gittim. "Yolu var gidiyor, döndüğünde sürprizler yaşayacaksın" dedi. Gerçekten de yola gitti, memleketine fakat esas sürpriz face profiline "ilişkisi var" yazması oldu. Benle değil, öbür kızla tabii.. inşallah o sürpriz de nişan haberi falan olmaz evlerden ırak :)

Bunu soylemek icin mi uye oldunuz ?

Hayret kimseyi sormadan, bodoslama sadece bir falciyi ovmek ve onun adres ve telefonunu vermek icin uye oldunuz haa? Tebrik ederim, ama almayalim numara ve telefon biz.
hayır ben sadece tavsiye vermek için yazdım gidip gitmemek size kalmış ankarada bir çok falcıyı denedim bu forumdan takip edip bende sadece memnuniyetimi dile getirmek için üye oldum sizi neden bu kadar rahatsız etti anlam veremedim.

Aynen aynen..kimi falci falci ddolasir..kimi gelinlikci kuyumcu..her sey gonlunjzce olsun..

Yavaş ol yawrum, sen bana nispet yapıyorsun da dlkkat et 3 ayda cortingrn cekme!!! Hayır mutlu ol umrum değil de sanki ben seni mutsuz etmişim gibi bana neden laf sokuyorsun? Allah sana bu laflarını getirir demedi deme sonra gelip yazarsin ben bırakıyorum diye. Bana bulasacagina git gelinlik alyans falan bak nasılsa bu kafayla kısa sürer mutlulugun. Bana da sakin bulaşıp laf sokma!!! Kendi geçmişini çabuk unutmussun Allah hatirlatmasin!!!

Kahretsin yine sıla nin dediği oldu :.((( eğer devamında dediği bir şey daha çıkarsa o kadına biat falan edicem ne ediliyorsa ışte :...((((

Yavaş ol yawrum, sen bana nispet yapıyorsun da dlkkat et 3 ayda cortingrn cekme!!! Hayır mutlu ol umrum değil de sanki ben seni mutsuz etmişim gibi bana neden laf sokuyorsun? Allah sana bu laflarını getirir demedi deme sonra gelip yazarsin ben bırakıyorum diye. Bana bulasacagina git gelinlik alyans falan bak nasılsa bu kafayla kısa sürer mutlulugun. Bana da sakin bulaşıp laf sokma!!! Kendi geçmişini çabuk unutmussun Allah hatirlatmasin!!!

Handandeniz e ithafen

Handandeniz e ithafen
Nispeti hak edecek insana yapilirda sen kimsin pardon..yawrum fln..Allah Allah deyip de kitap da kesin net yasakladiklarini yapanda az insan vardir..kiskanma beni rahst birak daha nasi ifade edeyim..beni rahat birakkkkkk...bak haykiriyorum burdan daaa beni rahat birakkkk...
Allah sana oyle bir olum yasatsin kiiiiii bu lafini tez yeee..banada de sukur namazi kilacam...sen kendi kafana bak..beni rahat birak..surekli rahatsiz edip durma..lutfen benim bir ozel hayatim var rahatsiz etme..

Evet arkadaslar tekrardan mrb..sizinle paylasmak istedigim bazi seyler..ben 1yil once nisanlimi topraga verdim..kolay degil dugununuze tam 10gun vardi..gittigim butun falcilar çocuk sana donecek dedi..bende elimden geldigince elimden geldigince dolayli yoldan bizlerle paylastim..bi yolda bana buyu var cocukta bozalim diyen oldu..nazar var kursun dokelim diyen oldu..bende elimden geldigince bana ozelden yazanlarla bunu paylastim..gene hayat sizin gelecek sizlerin..ama bazilari o kadar tuhaf davranip rahatsiz etmeye basladi ki..yetmiyor doyum noktalari yok birde burdan saldiriya geciyorlar..insanin es ruhunu topraga verip birde burda psikoloji bozuk insanlarla ugrasmasi gercekten cok zor..bu konu da Allah butun falcilara cidden kolaylik versin..gereksiz umut veriyorlar oda ayri bir mevzu..evet suan hayatimda yeniden biri var..evleniyorum yuzugum takildi..lutfen beni rahatsiz etmeyin dedigim insanlar surekli tahrik etmek de..gozardi etmeme ragmen bir sekilde ulasmasini da istemiyorum..niye surekli surekli oluye rahatsiz veriliyor onu hedef alarak..Allah tekrar yasatsin gibi tuhaf ifadeler..bir de tehdit hane..kendinize cok iyi bakin her sey gonlunuzce olsun..saglicakla..

Evet arkadaslar tekrardan mrb..sizinle paylasmak istedigim bazi seyler..ben 1yil once nisanlimi topraga verdim..kolay degil dugununuze tam 10gun vardi..gittigim butun falcilar çocuk sana donecek dedi..bende elimden geldigince elimden geldigince dolayli yoldan bizlerle paylastim..bi yolda bana buyu var cocukta bozalim diyen oldu..nazar var kursun dokelim diyen oldu..bende elimden geldigince bana ozelden yazanlarla bunu paylastim..gene hayat sizin gelecek sizlerin..ama bazilari o kadar tuhaf davranip rahatsiz etmeye basladi ki..yetmiyor doyum noktalari yok birde burdan saldiriya geciyorlar..insanin es ruhunu topraga verip birde burda psikoloji bozuk insanlarla ugrasmasi gercekten cok zor..bu konu da Allah butun falcilara cidden kolaylik versin..gereksiz umut veriyorlar oda ayri bir mevzu..evet suan hayatimda yeniden biri var..evleniyorum yuzugum takildi..lutfen beni rahatsiz etmeyin dedigim insanlar surekli tahrik etmek de..gozardi etmeme ragmen bir sekilde ulasmasini da istemiyorum..niye surekli surekli oluye rahatsiz veriliyor onu hedef alarak..Allah tekrar yasatsin gibi tuhaf ifadeler..bir de tehdit hane..kendinize cok iyi bakin her sey gonlunuzce olsun..saglicakla..

Ölmüs adama mi sana geri dönecek dediler :KK17:

Valla yazdiklarinizdan bunu anladim ve dehset icindeyim. Neyse allah rahmet eylesin, basiniz sagolsun.

Arkadaslar forumda bu tarz ikili durumlar da pek hos olmuyor onu da belirteyim, kimsenin ozel hayati beni ilgilendirmez, ilgilendirmedigi icinde buradan kendi adina okumak istemiyorum. Ama ankarafaki falcilarda yeni mesaj gorunce falci ile ilgili bisey sanip aciyorum sizin mesajlar cikiyor. Derdimiz neyse ozelden halledin rica ediyorum. Onun disinda ikinize de mutluluklar su topikteki herkesin cok mutlu olmasini istiyorum ama dedigim gibi kisisel seylerinizi ozelden halledin lutfen.

Ölmüs adama mi sana geri dönecek dediler :KK17:

Valla yazdiklarinizdan bunu anladim ve dehset icindeyim. Neyse allah rahmet eylesin, basiniz sagolsun.

Arkadaslar forumda bu tarz ikili durumlar da pek hos olmuyor onu da belirteyim, kimsenin ozel hayati beni ilgilendirmez, ilgilendirmedigi icinde buradan kendi adina okumak istemiyorum. Ama ankarafaki falcilarda yeni mesaj gorunce falci ile ilgili bisey sanip aciyorum sizin mesajlar cikiyor. Derdimiz neyse ozelden halledin rica ediyorum. Onun disinda ikinize de mutluluklar su topikteki herkesin cok mutlu olmasini istiyorum ama dedigim gibi kisisel seylerinizi ozelden halledin lutfen.

Pardon da benim bir derdim yok arkadaş zannediyorum ticari çünkü whatsapp da bana bazı şeyler anlattı ama ben özel hayatın gizliliği gereği açıklamayacağım tabiki kendisi de bu işlerle uğraşıyormuş o kadar diyeyim ve her nedense bana taktı whatsapp 'dan falan mesajları var senin işin olmaz sen falcilara neden gidiyorsun psikolojik bozuk şeklinde taciz eden kendisi bunu ilgililere bildireceğim zaten ama siz de galeyana gelmeyin yeter hanımefendi ile ilgili sahitlerim de var ha bu de babası üst düzey biriymiş geri 'dan falan içeri girersem bu da delilim olsun maşallah artırır falan

Damarima basilmazsa ben de ses etmem emin ol herkes öyle yapar

Pardon da benim bir derdim yok arkadaş zannediyorum ticari çünkü whatsapp da bana bazı şeyler anlattı ama ben özel hayatın gizliliği gereği açıklamayacağım tabiki kendisi de bu işlerle uğraşıyormuş o kadar diyeyim ve her nedense bana taktı whatsapp 'dan falan mesajları var senin işin olmaz sen falcilara neden gidiyorsun psikolojik bozuk şeklinde taciz eden kendisi bunu ilgililere bildireceğim zaten ama siz de galeyana gelmeyin yeter hanımefendi ile ilgili sahitlerim de var ha bu de babası üst düzey biriymiş geri 'dan falan içeri girersem bu da delilim olsun maşallah artırır falan

Defol rahat birak beniiiii..cik hayatimdan..daha ne deyim..defooooool...rahatsiz etme beni ozel hattimdan daaa giiit

Sen kimsin de benim ailemi katiyorsun yaaa..defooooool..hayatimdan ailemden uzak duuur...giiiit

Defol rahat birak beniiiii..cik hayatimdan..daha ne deyim..defooooool...rahatsiz etme beni ozel hattimdan daaa giiit

Kizim sen .....misin nesin ben seni tanimam etmem bir sey dedigimiz yok sen nasil bir hastasin whatsapp dan bana saat basi yazan sen ben buyu yapmayi biliyorum baglama yaparim diyip zorla falima bakan sen sen gerizekalisin anca falci falci gezersin ben de evlenirim diyip asagilayan yine sen kazen e whatsapp yazismalarini yollayayim istersen benimle hesabin varsa arar konusursun ne bu buradan sanki rahatsiz ediyirmusum gibi iftira atiyorsun numaran ben de engelli ne ararsin ne yazarsin hadi bi ispat et bakayim sana mesaj atmismiyim ben evleniyorum dedikten sonra ya da aramismiyim vs ispat et ben de ozur dileyeyim ama ben ispat edersem senin bana haksiz yere satastigini ozur dileme erdemine sahipmisin

Kizim bana ne evlen evlen mutlu ol bana ne inan umrumda degilsin. Ama kalkip da beni bu kadar insana karsi rezil etmeye calisirsan ben de bu mesaji yazarim. Tum cumlelerini beddualarini sana iade ediyorum. Egonu benle degil koca adayinla tatmin et

Ayrica madem evleniyorsun falci forumunda isin ne? Gidip alyans gelinlik mobilya falan baksana. Bana bulasma bana satasma ben sana bir sey yapmadim kuuyruk acin neyse ara soyle buradan boyle laf sokmak belli bir seviyenin altindakilere yakisir oysa sen cok kibar bir kizdin. Ozune don

Neyse dugun stresine veriyorum.

Kızlar selam
Burada cilveli Cafe de fal bakan Nur hanımı duydum , hatta özelden bir arkadaşa sordum iyi Dedi . Yarın gitmeyi düşünüyorum kendisine
Yalnız sayfada Nur diye arattım sanırım 2 tane Nur var . Arkadaşlar çok açık yazmadıkları için hangi Nur olduğunu anlayamadım
Büyü var göz var gel açalım kısmetini falan tarzında biriyse hiç gitmeyeyim
Rica etsem giden arkadaşlar yorum yapabilir mi
Tarih ve yakın gelecek çıkmış olan arkadaşlar yazarsa sevinirim . Geçmiş 'i veya an'ı bilmesi benim için önem arz etmiyor
Sevgiler

Merhabalar herkese,
Bundan 3-4 yıl önce Karanfil 2. sokakta bir iş yerinde çalışıyorken iş arkadaşlarımızla arada bir gittiğimiz bir falcı vardı. Konur 2. sokaktaydı yeri ve yanlış hatırlamıyorsam çalıştığı kafe fal cafe isimli mekanın hemen yanındaydı. Adı Arzu'ydu falcının ve alnının ortasında gamze gibi görünen ama ne olduğunu bilmediğim derince bir çukur vardı, saçları simsiyah ve düzdü, kendi ise oldukça esmerdi. Yalnızca arkadaşlarımla değil daha sonraları annem ve teyzemle de gittim. Dediği her şeyin çıkıyor olması bizi ona daha fazla bağlamıştı. Ancak o iş yerinden ayrılıp fala ara verdim bir süre. Geçen sene tekrar baktırmak için gittiğimde falcı Arzu bir kenara kafe bile yoktu yerinde. İçinizde belki onu tanıyan vardır ya da nereye gittiğini bilen. Bana yardımcı olabilirseniz inanın çok sevinirim.

Kızlar Ankara dışından gelcem ben ayın 17sinde Cumartesi gırgır Tuğçeue gitmek istiyorum o gün çalışıyor mu bilgisi olan... Kurban bayramınızı kutlarım bu arada

Tuğçeyle en son görüştüğümüzde bugün işbaşı yapacağını söylemişyti, yani yarında çalışır diye tahmin ediyorum; herkesin geçmiş bayramı kutlu olsn...

Lütfen biri kahve falıma bakabilir mi bende astrolojik haritasına bakabilirim :) bugün balık burcunda şironyen bir ay tutulması var herkese istediği şifayı versin inşallah :)

Eklentiler

• 20160916_152938.jpg
    20160916_152938.jpg
    57,8 KB · Görüntüleme: 30
X