Ankara'daki Falcılar

Peki cumartesi günü birbirimize fal bakmaya ne dersin? :KK66: hafta içi çok yoğun oluyorum da, mazur gör beni lütfen. Keşke Ankara'da yaşıyor olsaydın o zaman o bahsettiğin fal için sana bir kahve ısmarlardım, sonra da o kahvenin falına da ben bakardım, süper olurdu :)

Hey lola ben de kahve falına bakabilirim istersen eskiden iddialıydım şu an aşırı iddialıyım diyemem ama deneyebilirim :KK66:))) katina kartlarım olsaydı katina açardım. Bunu ancak yüzyüze yapabilirim :KK66:))

Kiz pika hatirliyor musun seninle silada kardilasmistik o fal bende patladi :) var mi baska bir falci onerecegin :) bu arada V venusxcv sana ozelden mesaj attim bana da bakarsan cok mutlu olurum opuldunuz hepiniz

Kizceler turuncu cafe basaka farsi fali baktirdim dediklerinden birseyler yasayaniniz oldumu yoksa 100 tlnin uzerine bir bardak soguk su mi iceyim ? :)

O ozlem_06 benim reklam yaptığımı düşünüyorlar ama ben çoğu falci yi gezdim ama birebir yaşadığım basak abla oldu 13 eylülde tanısacaksin avukat senden 2 yaş büyük dedigi kişiyle tanıştım mesela karamel goksu evim cafe Sibel vs de seviyorm ama birebir tarih ve nokta atışı cikma Farsça falında basak abla da gördüm evet çıkmayan şeylerde oldu ama en önemli şeyler çıktı

O ozlem_06 benim reklam yaptığımı düşünüyorlar ama ben çoğu falci yi gezdim ama birebir yaşadığım basak abla oldu 13 eylülde tanısacaksin avukat senden 2 yaş büyük dedigi kişiyle tanıştım mesela karamel goksu evim cafe Sibel vs de seviyorm ama birebir tarih ve nokta atışı cikma Farsça falında basak abla da gördüm evet çıkmayan şeylerde oldu ama en önemli şeyler çıktı

Tesekkur ederim canim benim aydinlattigin icin bana da direkt isim verdi ve isimler benim tanidigim kisiler minik bir şok yaşadım...umarim hersey gonlumuzce olur :)

Kızlar bir de son zamanlarda burda cengiz ve çimen lafı geçmiş.ikisi de birbirinden kötü asla tavsiye etmem.turuncu cengiz ne dediyse tersi oldu.çimeni de cidana bulaşıkçı diye almışlar sonra fala geçmiş.ikisi de bir şey bilemediğinde öyle bir şey yok dedim çok sinirlendiler.kısacası paranıza yazık

Kızlar bir de son zamanlarda burda cengiz ve çimen lafı geçmiş.ikisi de birbirinden kötü asla tavsiye etmem.turuncu cengiz ne dediyse tersi oldu.çimeni de cidana bulaşıkçı diye almışlar sonra fala geçmiş.ikisi de bir şey bilemediğinde öyle bir şey yok dedim çok sinirlendiler.kısacası paranıza yazık

Panpa geçende Bahçelide Gülü gördüm. Sen ona baktırmış mıydın? Garantili bakıyorum dedi :) arkadaşıma da çıkmış önceden.

X