Ankara'daki Falcılar

Asyam da Sevilay Sıla İriç diye bir falcı var onunda enerjisi berbat, yalancı ve tehlikeli. Müşterilere çok para versin diye büyü yapar. Paraları cuuuuk cebe atarlar sonra da yüzüne gülüp arkandan yapmadığı kötülüğü, söylemediği iftirayı bırakmaz.Kendi kötülüğü yetmeyince başkalarını devreye sokar. Fuat Arslankaya gibi alakasız tarikatçılarla bile ilişki kurup değişik işler çevirir. Kesinlikle ordan uzak durun.
sevilayı tanıyorum o kadını gzüm tutmadı kesinlikle dikkat edilmeli o kadına o kadın sallamasyonmus biraz.. asya ablada gayet sıcakkanlı ama bosverin asyayı masyayı arzu iyi gibi çatıdaki ? harbiden kızlar kmi öneriyorsunuz zarife hakkında yi yorumlar var ktü yorumlarda sibel içinde oyle

cidanın atında tarot cafe mi vardı bi abla var 50 li yaşlarda yok sende buyu var yok soyle yok boyle tırt be hic
düşünmyin drim sakın gitmeyin

bu 4. üyeliğiniz yazdıklarınızdan dolayı başınız ciddi belaya girecek bunu da unutmayın.

Ben doğruları söylüyorum. Beni türlü şekillerde korkuturlar sürekli beni tehdit ederler. Hepsini de tanıyorum. Sevilay isimli falcıya fal baktırdıktan sonra gidip herkesi arayıp beni kötülemiş onlardan da para koparmak için. Bu sayede bana daha önce telefonda sex teklif eden ve evine davet eden ama benim reddettiğim evli sarıklı cübbeli hoca ile de tanışıp onun cinlerini kullanmak için onla bir senedir muhabbet içindeler. Fuatı bana karşı kullanıp kendi komplexlerini bastırmaya çalışıyor zavallı. Ben gerçekleri söylüyorum. Telefon arama kayıtları dahil herşeyi ispatlayabilirim. Çinçin mafyası Sevilay beni susturmak için başka şeyler de yapar mı bilemem. Ama benden başkalarının da başı yanmasın diye uyarıyorum herkesi. O yüzden bu yazıları silmemenizi tavsiye ederim. Gerçekler ortaya çıksın.

son zamanlarda tugce, funda kereme gittim. tugceyi begendim. funda da tugceye yakin seyler soyledi. keremde cok paraniz yoksa kahve icmisken kapatayim diyosaniz 10 tl e denenebilir. bi de eve gelen pinar var. pinar basarili ama her eve gitmiyor. cogu falcinin falanda tanidigi taninan birisiymis. bilen belki vardir. ben yeni tanistim. o da denenebilir. burda ado gecip de denemedigim falci yoktur. malesef cogu patladi.en son demediklerimi yazdim. bunlar cikar mi bakalim

Medyum Serhatı kesinlikle tavsiye etmiyorum.Dedigi hiçbir şey çıkmıyor.Atiyor.

Zehra Hn. Çok merak ediyorum.Numarasini bilen yok mu ?

arkadaşlar eskiden sakarya da ankara cafe de çalışan falcı nurcan ı çok övdüler. şu an nerededir bilen var mı

X