Ankara'daki Falcılar

Kızlar gelecekte hersey tutmasada tuttu dıyecegınız birileri varmı acil bugun gıtcem

Kızlar merhaba ben gırgır cafe vardı Sakarya da simitçi dünyanın karşısında orada Demet hanıma gittim yani baya bildi. İçinde bulunduğum durumu vs sadece kahve olduğu için çok açık uzun konuşmadı ama ben cok beğenmiştim.

Ben demete yıllardır giderim zaman mekan isim pek tutturamaz ama aşk konularında ne dediyse yaşadım serhat ve ikisi favorim

Tuğçeye bende iki kez gittim durumu iyi biliyor gelecek için verdiği tarihler epey uzak o yüzden çıktı diye yorum yapamıycam..

En azından anı bilsin de. Gelecekle ilgili çok beklentim yok. Şaşırttı beni. 100 TL lik su falında bile bu kadar nokta atışı olmadı. Hayatımızdaki insanları, arkadaşları bile tarif etti.

Evet, Gırgır'daki Tuğçe tarot konusunnda uzman, mutlaka denenmeli. Sadece kendinizin bildiği özel şeyleri bile biliyor, gelecekle ilgili anlattıkları %90 tutuyor, 50'lik ve 75'lik tarot bakıyor, güleryüzlü ve dürüst. Yalnız bazen aşırı sıra oluyor; bu sebeple denemek için önce basit kahve falı baktırıp memnun kalınırsa tarot için randevu alabilirsiniz

kızlar evim kafeye giden var mı ? oraya gitmeyi düşünüyoruz hangi falcısını tavsiye edersiniz . bu arada ben de bikaç gittiğim falcı hakkında yorum yazayım.

6.his fal kafe kaan = tırt girmeyin büyü var diye kandırıp paraları cebe indiriyor . sonra asla telefonlarınıza çıkmıyor.bişey bildiğide yok zaten 50 liranıza yazık.
karanfil karamel kafe : valla hala orda mı calısıo bılmıyorum ama mavi lensli bi kadın vardı . tırrrt gitmeyin.
konur tarafında asya var o da 50 ye bakıyo guler yuzlu bı kadın ama dedıklerı çıkmayacak gibi ayrıca sureklı odaya bırısı gırıp cabuk bıtır dıyor 50 lırayı 5 dk ıcın mı verıcem!laf! yıne kaan gıbı o da yok buyu var şu var bu var diyor kurşun dökmek için 150 buyu bozmak ıcın 500 istediler :))) şaka gibi
Turuncu kafe 2-3 kez gittim adlarını hatırlamıyorum ama hepsi tırt hıcbısey bılemıyorlar.yalnız orda bı tanıdığım kılolu bı bayana baktırmıştı medyum zeyneptı galıba tam emın degılım o baya uzun bakıp bılmıs çoğu şeyi. karanfıldekılerın çoğundan bişey olmaz anlayacağınız. tunalı Kibele kafeyi övüyorlar birde tunalıda pasajda tarot bakan bi adam varmış 3-4 saat bakıomus galıba 200 tlye ama o kadar para verilmez. gideniniz var mı ozellıkle evim kafe için ?

Evim cafe benim favori yerimdi sahibinden tüm çalışmalarına hepsi beni biliyor tanıyor çok iyi güler yüzlüler sahibinin eşi Sevda hanım var evet biliyor anı felan çok iyi şaşırtıyor ama gelecek hiç tutmadı Ne yazık kı diğer çalışanlar da öyle tutturamıyor bir türlü çok arkadaşımla da gittim an çok iyi ama ilerisiti tosluyor ..

kızlar turuncuda devrim diye bi bayan vardı baya önceden şimdi nerede bilen rastlayan varmı??

Kızlar selam ,
Size son Zaman'larda gittiğim falcıları yazacağım . Daha önce gittiklerim Hakkı'nda bol bol yorum yapmıştım zaten
Medyum serhat : geçmişi falan bilemedi , anı ve içimde olduğum psikolojik durumu bildi sadece . Asla nokta atışı yapamadı , gelecek içinde ne bir tarih verdi ne de net bişey söyledi -Gidilmez, tavsiye etmiyorum
Evim cafe -Huriye /övülmüştü gittim ,o da birbirimize kahve falı bakar gibi , kuş çıkmış ,deve çıkmış - hep derim evim Cafe ticarethane diye yine haklı çıktım - gidilmez
Tuğçe - gırgır : hep uzak tarih verir bana verdiği uzak tarihler bile geçti , hiçbir dediğini yaşamadım ,tarot konusunda uzman denilmiş , kesinlikle değil . Evli veya bekar olduğumu bile bilemedi - gidilmez
Yasemin -rengarenk cafenin üstü - geçmişi biliyor şu anı da ama verdiği tarihler ve olaylar çıkmıyor - gidilmez
Zarife -taynat : bu kadar sallayan biri olamaz . Uyduruk bir falcı benle birlikte gelen 2 kişide pişman oldu , çok sallama dediler - gidilmez
Abdullah -3.göz: çok kendine güvenli ve emin konuşuyor bana en geç 4 hafta sonunda olacak dediği olay 6 hafta geçti hala olmadı ve dediği bir olayın da tam TErsini yaşadım - gidilmez
Turuncu Yasemin : masadan kalktım o derece , hiçbirşeyi bilemedi . Bilemeyince de agresifleşti .orda olanlar beni başka falcıya aldılar
Zeynep adı , geçmişi nispeten bildi , ama gelecek hiç çıkmadı verdiği tarihlerin üzerinden 6 ay geçti . Geçmiş te iyi sadece gelecek başarısız - gidilmez
İlyada /Tunalı : geçmiş ve anda iyiyidi ama kesinlikle geleceği tutturamadı , verdiği tarihler geçti , olaylar dediği gibi olmadı - gidilmez
Demet - gırgır ; yeni gittim . Ama çok etkilenmedim . Nokta atışları yok klasik tarot bakıyor işte - gidilmez
Cidan Figen : geleceği kesinlikle tutturamıyor , ağzı kalabalık sadece - gidilmez
Sibel 3. Göz / gelecek asla çıkmıyor - gidilmez
Medyum Mustafa : çok bilmiş ve kendine güvenli bi tip . Dedikleri çıkmadı , burçlara göre yorum yapıyor - gidilmez
Yıldız leyla : çıkacak gibi geliyor bişeyler biliyor gibi , ancak dediği olaylar çıkmıyor
Kibele / sibel : çok olumlu ve iyi bi bayan ancak söyledikleri kesinlikle çıkmıyor - gidilmez
Yine elde var sıfır maalesef ...

Son düzenleme:
Kibele Sibel'e ben de gitmiştim yakınlarda. Dediği her şey doğruydu ama gelecek çıkar mı bilmiyorum... Umarım çıkmaz ben de mutlu olurum :)
Arkadaşlar kızılayda falcıya gidecekseniz beklentiye girmeden sadece kafa dağıtma iki sohbet amaçlı gidin derim bu yüzden 50-100 çok uçuk rakamlar.
Evde bakan perihan adında yaşlı bir kadın buldum, nasıldır duyan eden var mı?

Bence fal da sizin de verdiğiniz enerji önemli. Aynı kişi Hakkı'nda kimisi süper der kimisi berbat o an çok yorgun olabilir veya hissedemeyebilir bu iş ticarete dönüşünce böyle olumsuz yönleri çıkabilir ama bazı kişiler Hakkı'nda devamlı olumsuz geliyorsa ona göre fikri ol

Kiz kim bu perihan ablamiz. Telefonla bakar mi ben evden korkarim. Bize de baksin yaaaa

Kiz kim bu perihan ablamiz. Telefonla bakar mi ben evden korkarim. Bize de baksin yaaaa
Valla kadını hiç denemedim bilmiyorum. Ev sahibi çağırmıştı eve bize de baktırın dedi ama o sıralar paramız olmadığı için baktıramamıştık. Burdan duyan bilen var mıdır onu merak ediyorum işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…