Ankara'daki Falcılar

Valla kadını hiç denemedim bilmiyorum. Ev sahibi çağırmıştı eve bize de baktırın dedi ama o sıralar paramız olmadığı için baktıramamıştık. Burdan duyan bilen var mıdır onu merak ediyorum işte

Dur bakalim taniyan varsa cikar, ama sanmiyorum bu kadin gizli cevher gibi geldi bana :dondurma:

Kızlar selam ,
Size son Zaman'larda gittiğim falcıları yazacağım . Daha önce gittiklerim Hakkı'nda bol bol yorum yapmıştım zaten
Medyum serhat : geçmişi falan bilemedi , anı ve içimde olduğum psikolojik durumu bildi sadece . Asla nokta atışı yapamadı , gelecek içinde ne bir tarih verdi ne de net bişey söyledi -Gidilmez, tavsiye etmiyorum
Evim cafe -Huriye /övülmüştü gittim ,o da birbirimize kahve falı bakar gibi , kuş çıkmış ,deve çıkmış - hep derim evim Cafe ticarethane diye yine haklı çıktım - gidilmez
Tuğçe - gırgır : hep uzak tarih verir bana verdiği uzak tarihler bile geçti , hiçbir dediğini yaşamadım ,tarot konusunda uzman denilmiş , kesinlikle değil . Evli veya bekar olduğumu bile bilemedi - gidilmez
Yasemin -rengarenk cafenin üstü - geçmişi biliyor şu anı da ama verdiği tarihler ve olaylar çıkmıyor - gidilmez
Zarife -taynat : bu kadar sallayan biri olamaz . Uyduruk bir falcı benle birlikte gelen 2 kişide pişman oldu , çok sallama dediler - gidilmez
Abdullah -3.göz: çok kendine güvenli ve emin konuşuyor bana en geç 4 hafta sonunda olacak dediği olay 6 hafta geçti hala olmadı ve dediği bir olayın da tam TErsini yaşadım - gidilmez
Turuncu Yasemin : masadan kalktım o derece , hiçbirşeyi bilemedi . Bilemeyince de agresifleşti .orda olanlar beni başka falcıya aldılar
Zeynep adı , geçmişi nispeten bildi , ama gelecek hiç çıkmadı verdiği tarihlerin üzerinden 6 ay geçti . Geçmiş te iyi sadece gelecek başarısız - gidilmez
İlyada /Tunalı : geçmiş ve anda iyiyidi ama kesinlikle geleceği tutturamadı , verdiği tarihler geçti , olaylar dediği gibi olmadı - gidilmez
Demet - gırgır ; yeni gittim . Ama çok etkilenmedim . Nokta atışları yok klasik tarot bakıyor işte - gidilmez
Cidan Figen : geleceği kesinlikle tutturamıyor , ağzı kalabalık sadece - gidilmez
Sibel 3. Göz / gelecek asla çıkmıyor - gidilmez
Medyum Mustafa : çok bilmiş ve kendine güvenli bi tip . Dedikleri çıkmadı , burçlara göre yorum yapıyor - gidilmez
Yıldız leyla : çıkacak gibi geliyor bişeyler biliyor gibi , ancak dediği olaylar çıkmıyor
Kibele / sibel : çok olumlu ve iyi bi bayan ancak söyledikleri kesinlikle çıkmıyor - gidilmez
Yine elde var sıfır maalesef ...

Tüm yorumlar on numara sadece tunalıda gıtmedım ona da gtmem arkadasın yorumundan sonra sımdı perıhan hanım kımmıs onu deneyelim
Bu arada a balkons cafe mıne hanım a gttım gecmıs ve an olarak iyidi ileri tarıh henüz gelmedi bakcaz artık haner verrm☺️

kızlar bu mihriye bana dedi 1 hafta içinde güle oynaya hastaneye g,recen dedi 1 haFTA İÇİNDE GİRDİM ACABA BİŞEYİ BİLİYOLARSA BAŞKA SEYLERİDE BİLİRLETMİ CVP VERİMSİNZ

Bugun fala gıtcem ama kime bence cafe degık evde bakan insanlar daha ıyı gibi de hıc eve gıtmedım genel de oyle söylerler yok mu birileri gıtsek onerecegınız

Bugun fala gıtcem ama kime bence cafe degık evde bakan insanlar daha ıyı gibi de hıc eve gıtmedım genel de oyle söylerler yok mu birileri gıtsek onerecegınız

eve çağrılan, müşterisinin evine giden bi gül varmış ama bende numarası yok.. bulabilirsen deneyebilirsin..

Arkadaslar falcı Çiğdem varmış cok iyimiş ama kimse nerde oldugunu bilmiyor kendi yerını acmıs bılen var mı

asyamda bir erkek vardı aman kızlar :KK70: ENERJİSİ BERBAT adı mustafa mıydı neydi anımsamıyorum allitaya giden var mı yada cidan ? yada yeni yeşilcam adlı bi mekan var serhat ismi gitmedim giden varsa yorumlasın

Cidan a gıttım ben genel olarak ıyıdı ama dedıklerı tarıh cıkmadı benım baktrdgm herkes an olarak ıyıydı zaten sadece geleck skntısı vardırengarenk Derya tarıh verır ve cıkar da fakat artık cok gıdınce cok sacma fallar oluyor sohbet gbı

burdaki önerilerden yola çıkarak zarife hanıma gittim gerçekten çok bişi beklemiyordum ama merak ettiğim çok büyük bişi vardı su falını önerdi bana bende çok istekli olmasamda (para tuzağı olduğunu düşünmüştüm açıkcası) kabül ettim ve fala başladı beklediğim o çok büyük şey bana bir hafta içinde olucak dedi ben yuzum düşük şekilde çıktım cunku o kadar kısa surede olması ımkansıza yakındı inanırmsınız beş dakika önce sanırım gerçekleşti hala ınanamıyorum baktırmamdan 10 gün geçti yalnız 1 haftadan bıraz fazla olsada burda onu önerenlere çok tşk ederim belkı ona gıtmesemde bu olucaktı ama bunu bilmesi beni gercekten benı cok cok mutlu ettı herkesın bekledıgı ıstedıgı seler olur umarım benımkı gıbı

birazdan cıkıcam bende fal baktırıyım beki iyi gelir kızlar ha ne dersiniz .... kme gideyim 20 30 tl butcem var :)

burdaki önerilerden yola çıkarak zarife hanıma gittim gerçekten çok bişi beklemiyordum ama merak ettiğim çok büyük bişi vardı su falını önerdi bana bende çok istekli olmasamda (para tuzağı olduğunu düşünmüştüm açıkcası) kabül ettim ve fala başladı beklediğim o çok büyük şey bana bir hafta içinde olucak dedi ben yuzum düşük şekilde çıktım cunku o kadar kısa surede olması ımkansıza yakındı inanırmsınız beş dakika önce sanırım gerçekleşti hala ınanamıyorum baktırmamdan 10 gün geçti yalnız 1 haftadan bıraz fazla olsada burda onu önerenlere çok tşk ederim belkı ona gıtmesemde bu olucaktı ama bunu bilmesi beni gercekten benı cok cok mutlu ettı herkesın bekledıgı ıstedıgı seler olur umarım benımkı gıbı
Su falına ne kadara bakıyor acaba

dun turuncu da aysun diy kadına bir kadına gittim fna sayılmazdı da ben bu zamana kadar bosuna falcı aramısım biliyomusunuz kızlar 40 tl ye catı daki arzu hanıma baktrdım kahve ve tarot
arkadaslar gideniniz var mı ben bilmem de eski sevgilimin adını verdi sonra glbasıyla istanbulla baglatımın olup olmadıgını sordu kızlar gidin . ben turuncuda hemen hemen hrkese gittim bir çok kafede kndm gzdim . bu arzu hanım beni çok şaşırtı. umarım dedikleri çıkar . saglıcakla kalın

X