Ankara'daki Falcılar

Selam ,
Tuğçe anda iyidir , isim meslek falan .. ancak o kadar maalesef
O da uzun tarihler verir , bekleyip durursunuz , söylediği tarih çıkmayınca anlarsınız iyi bir falcı olmadığını
Tam 3 ay bekledim verdiği tarihlerden herhangi biri tutar diye , yazdırmıştı hatta
Aradan 6 ay geçti ne bana ne kuzenime dediği hiçbir şey çıkmadı
Moral bozmak gibi oldu ama kusura bakmayın , vermeyin falcılara öyle 50-100 TL

Yazacağım demiştim unuttum
Mihriye ve Fikriye hanım biliyorsunuz çook uzun tarihler verir , umutla bekletir ikisi de sizi
Ama onların da 3 ve 5 aylık tarih verdiği olaylar çıkmadı .
Boşuna gidip de benim gibi ümitle beklemeyin .

Yazacağım demiştim unuttum
Mihriye ve Fikriye hanım biliyorsunuz çook uzun tarihler verir , umutla bekletir ikisi de sizi
Ama onların da 3 ve 5 aylık tarih verdiği olaylar çıkmadı .
Boşuna gidip de benim gibi ümitle beklemeyin .
Mihriye bana tam 1 sene sonraya tarih vermisti. Umudu kesmisken cikti fali. Artik gitmiyorum ama hep genel ayni seyleri soyluyor cunku

Kızlar Hepinize Selammm.
Eski fal tutkunu olarak hâlâ okusamda bütün topikleri artık çok çok nadir fal baktiriyorum.

Ama bugün buraya yazma sebebim.
Eylem!!!!!
Evetttt arkadaşlar benim baktırıp memnun kalıp burada ki topiklerde ovdugum Eylem !!!!!
Kızlar eski mesajları okuyup özelden nosunu istiyorlar veriyordum nosunu ama artık vermeyeceğim.
Falınin kötü olmasi değil mesele kii o da eskisi kadar iyi degilmis. Çirkin tavrı ve tutumudur.
Sebep olduğum için Üzgünüm.

Kızlar Hepinize Selammm.
Eski fal tutkunu olarak hâlâ okusamda bütün topikleri artık çok çok nadir fal baktiriyorum.

Ama bugün buraya yazma sebebim.
Eylem!!!!!
Evetttt arkadaşlar benim baktırıp memnun kalıp burada ki topiklerde ovdugum Eylem !!!!!
Kızlar eski mesajları okuyup özelden nosunu istiyorlar veriyordum nosunu ama artık vermeyeceğim.
Falınin kötü olmasi değil mesele kii o da eskisi kadar iyi degilmis. Çirkin tavrı ve tutumudur.
Sebep olduğum için Üzgünüm.

Eylem'e ben de gitmiştim, tam fiyaskoydu.

taksim de mustafaya baktırdım güzel sallar bana dediği hiç bi şey çıkmadı bir sürü saçma sapan laf kalabalığı yaptı

Benim bahsettigim Adanalı Eylem canım.
Telefonda bakıyor...
Aynı kişiden mi bahsediyoruz?

Yok aynı kişi değil, benim bahsettiğim Eylemin keçiören de evi var, ben evine gitmiştim. Telefonla baktırmamıştım.
Kesinlikle tavsiye etmem. Paranıza yazık.

X