Ankara'daki Falcılar

Rengarek reyhan nasil? Ben arada gidiyorum. Bazi seyler cikiyo bazi seyler cikmiyo ama genel olarak enerjimi cok yukseltiyo.

Ayberk' e gittim, hiç beğenmedim. Pek birşey bilemedi. Bir de üzerinde negatif güç var, büyü- muska görünüyor dedi. Hemen bu güçten kurtulmak için enerji çalışması yapmazsak adam başkasına aşık olacak dedi. 1.600 TL de fiyat çıkardı. Durduk yere sinirimi bozdu ya...

İnanmadığımı söyleyince çok bozuldu. Beni ikna etmek için lafı başka kadına getirdi zaten. Beni aldatacaksa geri dönmesin zaten dedim. Lafı geveledi sonra. Lüzumsuz yani. Bir tane bile nokta atışı yapamadı. 50 TL çöpe gitti, bir de sinir bozukluğu kaldı yadigar. Ah şu Sezgi Candan içimde kaldı yaaa

Sezgi Can'dan, asenat ve venceremos online falda baya popülerler.. Sezgi ve Asenat'ı yakalamak nerdeyse imkansız yakalayanlar Nasıl yapıyor bilmiyorum.. Tellwe de venceremos a baktırdım fena değildi anlık durumu gayet iyi bildi pembe tablo da çizmiyor gerçekçi geldi bana falı..

Pandora kafe konur2 sokak benzin kafe mi garaj kafe mi onun yanındaki apt en üst kat bilmiyorum ben baktırmadım ama 100 lira diye duydum

X