Ankara'daki Falcılar

psişik murathan ciddi iyi bakıyor kızlar. çokta popüler bana söyledikleri hep çıktı tarot bakıyor.

Vuhhuuu hemen gidiyoruz tasi taragi toplayip o kadar iyi diyorsun yaniii :) yaa gozumuze sokma reklami arkidisim :) bu arada farsi fali bakan falci bacimiz kim idi kizlar yine bitim kanlandi baktirmam lazim :)
turuncu kafe başaktı sanırım :) çok eleştiriliyor beğenen kadar beğenmeyen de çok fazla ben hiç baktırmadım..

Dayanamadım bugün yine baktırdım. Bu seferde benzer şeyler söylemek kaydıyla 20 mayısta büyük gelişme yaşanacak, sorular ve cevaplar gelecek dedi. Haziran başında barışmış olacaksınız dedi. Ayy hadi bakalım.
20 mayısta yani bugün bir görüşme daha yaptık. Kemal Devrim' in söylediği kadar büyük bir gelişme olmasa da daha önce konuşulmamış bazı konuları konuştuk. İyi geldi bana. Dua edin de Haziran ayıyla ilgili söyledikleri de gerçekleşsin. Çok istiyorum ya... Dayanamayıp bir daha fal baktıracağım sanırım. Ama Kemal' i yakalamak Marmara' da köpekbalığı yakalamaktan zor .

ben sadece bir defa gittim ankarada bi kafede ama söyledikleri çıkmadı başkada bilmiyorum hiç gitmedim hazranda feeceğim ankaraya o zamana kadar bilgi toplamak istiyorum ama kimsenin bi fikri yok sanırım
canım kızılay konurda masal cafede soner var daha önce turuncu cafedeydi soneri görene kadar fala inanmazdım abi cok iyii ya tavsiye ederim herkese ..:)))))

evt izmir var istanbul var ankarada olsun malum birsürü fal kafe var hangileri ii paylaşalaım:))
Arkadaşlar bugüne kadar ankara kızılayda gitmediğim falcı kalmadı. Ama taa ki sonerle karşılaşana kadar diğerlerininin hiç bir anlamı olmadığını farkettim daha önce turuncu cafedeydi. Onu kaybedince çok korktum.. ve şuanda konur sokakta masal cafede olduğunu öğrendim şiddetle hepinize tavsiye ederim:))))

Öncelikle Bende öğrenci olmama rağmen çok para yedirdim Öncelikle Ben size gittiğim falcıları söylemeliyim Asya Cafe dekiler fena halde uyduruk gitmeyin hiç birine Turuncu kafe ise İlk venüsle başladım ve gerçekten güzel fal baktı ama çoğu söylediği tutmadı bu bir gerçek Daha sonra Turuncu cafede başak dediler ona gittim Kadın beni seven çocuğu bildi ama ii aceleye getirdi biraz hani bitsin de gitsin der gibiydi ama ve ama rengarenk teki Yasemin efsaneydi herşeyi bildi gerçekten bildi dedikleri çıkacak mı bilmiyorum ama hayırlısı Şimdi lütfen bana iyi bir falcı önerin

Peki kimi onerirsiniz Ankaranın yabancısı olduğum için kime gideceğimi bilmiyorum
Bu arada kanın yanında birde yasemin diye bir kadın vardı medyummus! Bu kadın iyimidir kısa boylu hafif toplu beyaz tenli siyah gozlrmini gözünün heryerine süren bi kadın. Bugün gittim bakturacsktim vazgectim baktirmadan çıktım kim iyi kime baktirmaliyim emin değilim pazartesi günü kizilayda gideceğim ama orda kim iyidir yada Tunalı da?
O kadın efsane bakıyor herşeyi bildi

X