Ankara'daki Falcılar

merhaba arkadaşlar turuncu cafe'de çalışan soner abiyle bugün konurdaki masal cafe'de karşılaştım. arayan soran gitmek isteyen olur haberiniz olsun:)))))))

Nerde? Ne baktırdın kaça baktırdın panpa?
Murathan eryamandaymis ben gidemeyecegim icin tica minnet telefonda baktirdim yuzyuze tercih ediyormus tum görüşmeleri asistani pınar ile görüştük biraz tuzlu ama farkli gibi geldi bana ins dedikleri çıkarsa tam tavsiye ederim 70 den basliyor tarot ... yildizname falan da bakıyormuş benimki tarottu

Tekerlekli sandalyede olduğunu söyledi pinar hn... ben acikcasi ikisini de gormedim bir onceki mesajimda dedigim gibi gidemedigim icin... resmimi whatsapp tan attim...bu arada gecen gun yine mugladaki gulsume de baktirdim bana 20 tl lik kontör karsiligi bakti yine tutturdugu seyler oldu

iyi bakan biri varmı diye sormuş arkadaşlar bende bildiğim birini tavsite ettim tecrübe ettiğim bir öngörü uzmanı para vereceksede en azından memnun kalsın parası boşa gitmez en azından.. Reklamsa bunun adı varsın reklam olsun:)
Murathanı tavsiye etmek için mi üye oldun? Perşembe üye olup aynı gün murathan operasyonunu başlatmışsın.

Kızlar Binnaz Abla topiğinde Asenat katina aşk falında çok övülmüş
dün attım.. ve enteresan şeyleri bildi soruda hiç bişey yazmadığım halde..
duyrulur...

Havadan mıdır nedir? Bugün çok karamsarım. Medyum Ayberk' e gideyim diyorum. Adres telefon bilen var mı? Özelden msj atarsanız sevinirim. Ya da şu Yasemin' e mi gitsem ki?

Yasemin' e gittim. Tam sıra bana gelmişti ki polisler bastı :)) Sanki kumar oynamaya geldik! Diğer bekleyenleri tutup beni gönderdiler allahtan. Yoksa kimlik tespiti, tutanak falan uğraşacaktım. Bu ara sık kontrol yapıyorlarmış, bilginize...

X