Ankara'daki Falcılar

Bende yaşadıklarımı anlatmak istiyorum size. Bu falcılara verdiğim paranın haddi hesabı yoktu zamanında 2 senedir erkek arkdşm vardı beni tanıdığım abla dediğim bi kadınla aldattığını öğrendim ve 3. Kız arkaşlarımla toplandık fala gideşim muhabbeti döndü arkdşmn komşusu varmış ümmiye hanım evde bakıyor gittik herhese baktı beni odaya aldı erkek arkdşımla ne olduğu ne olacağı kadını kadınım çocuğunu yaptırdığı büyüyü şehri kişiyi herşeyi anlattı geleceğide anlattı teker teker hepsi çıktı şuan tek favorim orası tavsiye ederim
selam
canım amirhan a giden diğer üyeler deactive olmuş
senden ricam bir bu hnm ın birde amirhanın nosunu bana atar mısın

kızlar selam,
sanırım ben buranın en eskilerindenim
iş hayatı vs deyince artık çok takılamıyorum
bu aralar yine bir mevzum var o nedenle yine fala düştüm diyebiliriz
epey depresyondayım tüm günüm temizlik ve eve kapanmakla geçiyor
üstelik tek ve kıymetli izin günümde
şu son bir haftada sanırım gitmediğim falcı kalmadı
size tek tel analiz yapacağım

öncelikle kızılayda Güneş Abla diye bir hnm a gittim
doğru analizler yaptı fakat uzun vadeli idi
yakın tarihte beni şoka sokan sorunumu bilmedi ama
kahve tarot ve aşk falı diye bişey var hepsine 150 tl verdim
bir de kurşun döktürmeyi çok istiyordum 100 tl de ona ödedim

daha sonra beni çok yakın bir arkadaşım
turan güneş üzerinde kendi ofisi olan Leyla adına bir bayana götürdü
o kadar güzel umutlu şeyler söyledi ki (düşüncemin tam aksi idi)
ama akabinde birkaç gün sonra yaşadığım bu sıkıntılı durumumda bahsetmediği için
onu da eledim
bu arada fiyatı 70 tl

sonra
iskambil falı bakan Kızılay da Pınar hnm var
100 tl fiyatı (ykm nin oralarda yeri)
o daha gerçekçi seyler söyled,
ama size bahsettiğim sıkıntılı durumumun üstünden 2 gün geçmişti ki
çok iddialı bir şekilde seni 1 saat gece 1 yada engeç yarın öğlen bire dek arayacak demesine rağmen aramadı
sonu olarak onu da eledim

en son yine fikriye/mihriye hnm ı duydum
gittim
başarılı idi ben mihriyeye baktırdım
not aldım
en yakın vaadi en geç bir hafta idi
şuan o bir haftanın dolmasını beklemekteyim
ona göre size onunla alakalı da net yorum yazacağım
bu arada 50 tl fiyatı..

sormak isteyen varsa şimdilik buralardayım
öpüldünüz şekerler :)

Canım ne kadar çok paralar harcamışsın sende inşallah güzel şeyler olur hayatında bende 5aydır ufak ufakta olsa harcadım bir sürü mihriye benim favorimdir geçen hafta aklıma geldi bunca Zaman gelmemişti henüz gitmedim ama şimdiye kadar gittiklerimde başarılı bulmuştum zamana çok takılmanı önermem biraz oyanayabilir benim için 1ay demişti ama 2ay falan olmuştu olması.

Eğer aşksa senin de sorunun dilerim bizden çabuk atlatırsın ben akıllanmaya başladım 5aydır ben üzülürken ve fala para harcarken o ülke ülke gezdi :)

Bir de kızlar belirtmek isterim olumlu yorum alınca üst üste fal batırmak enerjiyi bozuyormuş ve süre uzuyormuş bire bir yaşadım. Ben sürekli baktırıyorum arkadaşım 1kez baktırdı ona tarihler olaylar olurken bana olmadı.

İnşallah çok Mutlu oluruz da hiç ihtiyac duymayız fallara .. :KK49:

tamam teşekkürler canım cumrtesi bi başak hanımın yanına gidiyim. memnun kalmazsam oraya giderim. o cafeyi hiç duymadım ama turuncu cafenin falcılarına çok iyi diyolar. yıldız hanım varmış hatda tarihlere kadar filan veriyormuş. merak ettim.

Ay hayır yıldız hanıma benim arkadasım baktırdı öylesine evli adamı sordu sırf ne diyecek diye evlilik düşünüyo senle diye yanıt verdi daha sonrasında biz bunlar Nasıl fal deyince telafi yaptırdılar onlar daha iyiydi yani Başak ve yıldız kesinlikle tavsiye etmiyoruz ama merak ediyorsanız gidin tabi Bi de çıkarken yıldız için ayın son haftası iyi bakamıyo demiş çalışan böyle bişey de ilk defa duydum :KK70:

Zehranin numarasini bana özelden yazabilir misiniz?

Ay hayır yıldız hanıma benim arkadasım baktırdı öylesine evli adamı sordu sırf ne diyecek diye evlilik düşünüyo senle diye yanıt verdi daha sonrasında biz bunlar Nasıl fal deyince telafi yaptırdılar onlar daha iyiydi yani Başak ve yıldız kesinlikle tavsiye etmiyoruz ama merak ediyorsanız gidin tabi Bi de çıkarken yıldız için ayın son haftası iyi bakamıyo demiş çalışan böyle bişey de ilk defa duydum :KK70:
Canım ne kadar çok paralar harcamışsın sende inşallah güzel şeyler olur hayatında bende 5aydır ufak ufakta olsa harcadım bir sürü mihriye benim favorimdir geçen hafta aklıma geldi bunca Zaman gelmemişti henüz gitmedim ama şimdiye kadar gittiklerimde başarılı bulmuştum zamana çok takılmanı önermem biraz oyanayabilir benim için 1ay demişti ama 2ay falan olmuştu olması.

Eğer aşksa senin de sorunun dilerim bizden çabuk atlatırsın ben akıllanmaya başladım 5aydır ben üzülürken ve fala para harcarken o ülke ülke gezdi :)

Bir de kızlar belirtmek isterim olumlu yorum alınca üst üste fal batırmak enerjiyi bozuyormuş ve süre uzuyormuş bire bir yaşadım. Ben sürekli baktırıyorum arkadaşım 1kez baktırdı ona tarihler olaylar olurken bana olmadı.

İnşallah çok Mutlu oluruz da hiç ihtiyac duymayız fallara .. :KK49:

inşallah
haklısın
ama insan takılınca takılıyor
evet mihriye ye söz verdim
bana verdiği en kısa tarih zaten 1 hafta olmaz ise yine gidip hesap sorucam :)

kızlar buraya yazdım mı hatırlayamıyorum ama benim kayınvalide adayımla ilgili sorunlarım vardı zehraya geçen fal baktırdığımda düzelecek demişti.
ve düzelmeye başladı sanki en azından şeytanlık yapmayı bıraktı :KK70:
zehranın dediği şeylerin çoğu bugüne kadar çıktı buda olucak gibi ay hadi inşallah :KK70:
evlenicem kızlar evleniceem çok mutluyum :):):)))
bide bu amirhan kim?

evet şimdi de Zehra ve sevim :)
var mı bu hnmlarla alakalı olumlu/olumsuz tecrübesi olan ?

Uzun zamandir falci eleme surecindeyim. Son iki aydir denemedigim kalmadi diyebilirim. Geriye kalan iki isim var, Evim Sevda ve Astrobloom Ozge.

Ya ben biraktim bu fal olaylarini ama bir kac arkadasim gitmek istiyorlar su silanin yanindaki ebru sanirim burda bahsi gecen nasil?onu tavsiye etmeli miyim?

X