Ankara'daki Falcılar

Valla canım sorma 3yıldı bizim de 5ay oldu işte bende arada iyi hissediyorum kendimi sonra Bi acıyor Bi yerlerim. İşte bahsetmiştim en son kızın biri bunun boynuna sarılıp foto koyunca aradım ben bunu düşümüyorum öyle şeyler sana hala saygı duyuyorum üzülmeni istemiyorum senden sonra kimseyle öyle olmayacağını söylemiştim falan dedi yaz arada dedi kapatırken sonra numaramı bile hala kaydetmemiş telefonuna pislik bende ben aradım istersen sen yazarsın demiştim ama ses yok işte 4 5gün oldu hala kaydetmemiş -.- nişanlancaktık güya beni çok seviyordu herkes ya o seni çok seviyor aşık falan diyordu şimdi bakıyorum hayatına bakıyor gayet Mutlu dönceğini hiç sanmıyorum ama inşallah yalvar yakar gelirde bende ağzıma geleni sayarım ben bu adamın 1sene askerliğini falan bekledim ama erkekler kesinlikle nankör..

Ben artık kendime eğreti gelin diyorum benden ayrılan Adam olup ciddi ilişki yapıp sözleniyor nişanlanıyor :KK70:
Bak hayatim sen uzulsende uzulmeden keyfine bakarak hayatini yasamaya devam etsende sonuc degismeyecek,eger birlikte olman gereken insan oysa illaki yine onunla olacaksin ama yok o degilse kendini parcalasanda yine de olamayacaksin yani yollar degisebilir ama sonuc degismez diye dusunuyorum ben.o yuzden kendini yipratma akisina birak keyfine bak arama sorma yazma birak kiminle sarmas dolas oluyorsa olsun yarin birine asik olmayacaginin garantisini veremezsin kendin icin:) hayat bir sekilde devam ediyor ama onlarla ama onlarsiz donerse kendi kazanir donmezse yine kendi kaybeder :)

Bak hayatim sen uzulsende uzulmeden keyfine bakarak hayatini yasamaya devam etsende sonuc degismeyecek,eger birlikte olman gereken insan oysa illaki yine onunla olacaksin ama yok o degilse kendini parcalasanda yine de olamayacaksin yani yollar degisebilir ama sonuc degismez diye dusunuyorum ben.o yuzden kendini yipratma akisina birak keyfine bak arama sorma yazma birak kiminle sarmas dolas oluyorsa olsun yarin birine asik olmayacaginin garantisini veremezsin kendin icin:) hayat bir sekilde devam ediyor ama onlarla ama onlarsiz donerse kendi kazanir donmezse yine kendi kaybeder :)

Çok haklısın umarım biz aşık oluruz onlar bizim için sürünür :KK70: valla kusura bakmasın onun için iyi Dilekler sunamicam :KK70:

Arkadaşlar mustafa miraç kayaya baktırdığım falda bir olayı şubat ayı içerisinde çözeceğimi söylemişti.çözülmek bir yana konuyla ilgili hiçbir gelişme olmadı.ha daha sonraki zamanda olur mu bilemem ama en azından verdiği tarihte olmadı.bana kahve falına 12dk baktı 50tl verdim.dediği de çıkmadı.anda çok başarılı ama gelecek henüz tutmadı.bence o paraya değmez
Canım sana Mustafa Miraç' a ben mi tavsiye etmiştim? İnan gittiğime de tavsiye ettiğime de çok pişmanım. Gitmeyin ona. İnstagram fotosuna da yorum yazdım, dediklerin çıkmadı, büyü yalanı ile insanları kandırıyorsun diye. Anında sildi.

Canım sana Mustafa Miraç' a ben mi tavsiye etmiştim? İnan gittiğime de tavsiye ettiğime de çok pişmanım. Gitmeyin ona. İnstagram fotosuna da yorum yazdım, dediklerin çıkmadı, büyü yalanı ile insanları kandırıyorsun diye. Anında sildi.
Canım adını burda duydum ama kimse tavsiye etmedi.zaten lens aldığım yerle aynı binadaydı ofisi daha önce de adını görmüştüm.siler tabi işine gelmiyo bi de o kadar pahalı bakıyor yazık paramıza

Canım ben önce beğenmistim hani böyle geçmişi muhteşem bildi bir de gelecekle ilgili bildi diye ama herkese aynı şey sende büyü var sende nazar var bilmem ne diye insanın siniri bozuyor

Kızlar bakın bence en iyi basak ablanın farsi fali hani bir çok yere gittim bu fala çok para da verdim ama gelecek hakkında bi astrobllom ozge bi tugce biri iki şey ama tam günü güne istiyorsanız paraya kıyın ve farsi falına baktrin

Ankara'da düzgün fal bakıp da herhangi bir yerde çalışan yok arkadaşlar. Hepsi para peşinde koşan düzenbazlar.

amirhanı aradığımda banada tek kadınları almıyorum çünkü tek gelen kadınlardan rahatsız oluyorum oturduğum semtde uygun değil , güvendiği bir tanıdığıyla gelırse daha iyi olur dedi ve ben arkadaşlarımla gittim ve gayet samimi şekilde karşıladı sıkıntılı bır insan değil tek kişinin fal baktırmasıda yeterli çift kişi geliyor ikinize birden bakayım diye zorlamıyorda kendi kendini güvene alıyor bu davranışıyla bence çok ince ve güzel bir davranış neticede gayde olsa yalnız bir adamın evine gidiyoruz, hatta bi falcı için fazla kulturlu ve bilgili . inanın 40 yıllık dostunu görmüş gibi karşıladı bizleri . Ücreti elden almıyor kucuk bir kavanozu var ona konulmasını istiyor bana bu çok ilginç geldi ama ciddi anlamda işinde iyi
Amirhanın numarasını banada yazabilirmisiniz lütfen

canım amirhanı ben 3 yıl öncesi tanıma fırsatım oldu bir arkadasımın toplantısında arkadasımda yaklaşık 8-9 yıldır tanıyor . Amirhan yeni bir falcı değil onu bılıyorum sadece cafe ortamlarında çalışmadı genelde toplantılara felan gidiyor , benim sayemde de burda duyuldu cunku ben bir yorum yaptım ankarada ki begendiğim falcılar diye ve orada amirhandan da bahsettim . Kızlarda bana özelden gelip numarasını istediler, telefon numarası isteyenlere özellıkle ismimi vererek amirhanın numarasını verdim ... Bahsettıgım gun amirhanı aramıslar . amirhanda beni arayarak pınar bugun hep senin arkadasların arıyor beni hayırdır dıye sorguladı . bende buranın ismini söyledim haberi bilene yokmus böyle bir platformdan . Giden kızların bende yorumlarını bekliyorum çünkü amirhanı beni hiç yanıltmadı diyebilirim . ama malesefki bir insana fal baktığında hemen ertesi günde fal bakmıyor uzun bir zaman gecmesini bekliyor ve baktığı falların hiçbirisini kafasında tutmuyor . Şoyle anlatayım amırhan fal baktıkdan bir gün sonra sorun sen bana boyle bir şey demiştin diye o hatırlamıyorum der çünkü öyle detayları anlatıyor ki fal baktıkdan sonra karsı taraftaki kişi ile gordüklerini silgi gibi siliyor beyninden ve bunun acıklamasınıda şöyle yapıyor detaylarınızı hatırlarsam o detaylar bana rahatsızlık verıyor özellikle unutma metodunu seçiyorum ve daha rahat yaşıyorum diyor. O kavanoz meselesi ise elden para almaması bu işten gelen paranın hayır getirmediğini biliyor kendince korumalı bir ritüel uyguluyor .

Merhaba konu gerçekten önemli mümkünse bana numarasını yazabilirmisiniz pınar hanım

Meraklıyım ama öyle çok paralar vermem. Ama bi sende büyü var falan diyen birilerine denk gelirsem açarım ağzımı ne geliosa söylerim. Yıllar evvel o Zaman genç ve toyuna bi kadın bana sende büyü var dedi o yüzden işlerin yolunda gitmiyor dedi bende yok artık dedim o da var artık ver beş yüz lirayı çözeyim hemen dedi neşe üstünden yıllar geçti bir arkadaşımı ziyarete Aksaray'a gittim dediler bi hoca var şıp diye biliyor varsa bende aklıma o kadının söyledikleri gelince gittim bu amcaya yanımda eşim var ve o iki arkadaşımız. Nese bekledik Ada'm gerçekten hoca. Bana imam nikahınız kıyıldımı dedi evet dedim o Zaman sen geri dur kocan gelsin dedi ben geçtim köşeye baktı ve hiçini bişey yok böyle şeylerden inanmayın o işler o kadar kolay değil dedi. Baktığı kitap bir zatın mezarından bulunup çıkarılmış bişeymiş öyle söyledi sonrada arkadaş hoca nolur bizde bak dedi. Ada'm olmaz dedi çok ağırlaştım derdi yalvardı arkadaşımda tamam derdi amca ve baktı buldu suya okunmuş ve içmişsin dedi arkadaşım o an ceset gibiydi bembeyaz oldu. Sonra biz dedik bozulacakmış bu şimdi diye o amca şunu dedi bozmak muska fln bunlar yalan sakın inanmayın para kaptırmayın kimin yaptığını söylemek istemedi ısrar edincede kadın yaşlı dedi e bi sürü yaşlı var fln dedik o ara arkadaş ayıldı dutuma kaynanam su içirir bize dedi Ada'm çok net içmeyin tersten okunmuş dedi. Ben şok arkadaşım fenalık geçiriyor. Nese ne yapcaz diye sordu arkadaşım Ada'm sadece içmeyim ve sürekli felak nas okuyun evine girince Fatiha'yı inşirah suresini oku başka hiçbirşey yapma ve onların geçimsizliği hakikaten geçti şimdi çok iyiler.

Kızlar bakın bence en iyi basak ablanın farsi fali hani bir çok yere gittim bu fala çok para da verdim ama gelecek hakkında bi astrobllom ozge bi tugce biri iki şey ama tam günü güne istiyorsanız paraya kıyın ve farsi falına baktrin
Ben basak hn a gittim kahve tarot 50 ye gizeldi farsi fal ne ve kaca uzun mu farki ne

Canım eskiden beridir giderdim 18yaşımdan beri bana üniyi kazancağım yerin Denizli uzak şehir olduğunu falan söylemişti o Zamanlar babamın rahatsızlığını falan çok güveniyordum ama şimdi kalabalık yerde konuşacaksınız falan ama sen istemicen dedi 6ay içinde yüzük var dedi şimdi onla olmasa da 3ay içinde birini bulup yüzük takmam da çok zor ki ben hala benim öküzü bu kadar seviyorken :KK70:

Nisan 200e indirim yapıyor sanırım dost kitapevi karşısında Bi iş merkezinde yeri ama üç harflileri var isim yazıyorsun ve sana düşüncelerini falan söylüyor gecmiş ve an zaten biliyor ama gelecek maalesef yani bana hala çıkmadı belki de ben çok fal baktırdığım içindir bilmiyorum enerjiyi değiştiriyor olabilirim..
Canim gelecegi allah bilir

Canim gelecegi allah bilir

Kesinlikle öyle canım bana anı ve geçmişi düzgünce anlatması yetiyor falcıların sonuçta insan bu kul kurar kader güler diye bir laf var çok severim. Hayırlı ise nasip olur patronumda hep der ki "nasip etmişse Mevla el getirir yel getirir sel getirir nasip etmemişse Mevla el götürür yel götürür sel götürür." Yani benim kaderim o ise döner gelir bişey diyemem ama değilse elbet unutuyor insan :)

arkadaşlar turuncu cafede zeynep hanım var tombiş bir bayan cokda tatlı arkadaşlarım önerdi gittim baktırdım babamla annenim ayrı olduğunu söledim ikiside birbirini sevmelerine ragmen inatları yüzünden ayrı yaşıyorlar ikisinde başka bir ilişkisi yok. bunun hakkında gittim bana önerilerde bulundu pazar günü annem ben eşim ve babam yemek yedik bunun üzerine ben ayarladım ve dedigi gibi yola cıktım şuan herşey cok güzel telefonda filan konuşuyoprlarmış babamla annem çok mutluyum. ayrıca evliligim hakkında yorumlarda yaptı ve gercekden inanılmaz şeylerdi tamamıyle bildi eşimin sevgisinden tutun işe olan aşkına kadar süper bir kadın.

Fars falını bilmiyorum ama daha önce anlattım ben Ahmet dedim öylesine arkadaşıma karşısında oturduğumda bana Ahmet var sende dedi o an tüm inancım enerjim sıfır yani başladı şurayla ilgin bar mı yok burayla var mı yok sonra karta geçti sorularıma yönelik kartlar açtı ben hiç memnun kalmadım ve çok üzüldüm iyi de paraya bakıyor yani bazı şeyler tutarlıydı tamam ama aaaa falan yaptığım hiçbirşey olmadı online falcılar bile beni şaşırtabiliyorken bu kadar övülen birinin en azından kahvede harf tip tarifi vs bilmesini beklerdim Ahmet'ten gitti çıkamadı metli bişey dedi durdu adını söyledim artık sonra devam etti ama yüzüğün havada kalmış takamamışsından başka bişey diyemedi onu da ben de herkese söylerim zaten her genç kızda vardır bu :) sonrasında sadece tarot olarak telafi fal yaptırdılar bu sefer kız Torattan bana tip tarifi verdi şok oldum karakterini analiz etti tak tak söyledi o yüzden ben olumlu olamıyorum Başak hanımla ilgili keşke böyle olmasaydı

arkadaşlar turuncu cafede zeynep hanım var tombiş bir bayan cokda tatlı arkadaşlarım önerdi gittim baktırdım babamla annenim ayrı olduğunu söledim ikiside birbirini sevmelerine ragmen inatları yüzünden ayrı yaşıyorlar ikisinde başka bir ilişkisi yok. bunun hakkında gittim bana önerilerde bulundu pazar günü annem ben eşim ve babam yemek yedik bunun üzerine ben ayarladım ve dedigi gibi yola cıktım şuan herşey cok güzel telefonda filan konuşuyoprlarmış babamla annem çok mutluyum. ayrıca evliligim hakkında yorumlarda yaptı ve gercekden inanılmaz şeylerdi tamamıyle bildi eşimin sevgisinden tutun işe olan aşkına kadar süper bir kadın.

Keşke bunu pazartesi sabah yazsaydınız bizde ona gitseydik :KK43:

X