Ankara'daki Falcılar

arkadaşlar mustafa'nın 9 ve 12 şubat tarihlerini verdiği iki arkadas vardı onlarda durum nedir acaba???

Yani kızlar olmadı aramadi bende turuncu yasemine gittim de çılgın bir kadın giden varmı kızlar nasıl sizce baya emin felan konuştu 5 güne arayacak dedi

Yani kızlar olmadı aramadi bende turuncu yasemine gittim de çılgın bir kadın giden varmı kızlar nasıl sizce baya emin felan konuştu 5 güne arayacak dedi
Cnm bak yasemın ısımı falan şak soyler allh var ama bna gelecekte tutturamadı ama tugçe gerckten dogruyu soyler ve bnce ankarada tarotta ıyı ısımlerden bırısı bna göre tugcedir agzına bal çalmaz insanın

Kizlar silaya gittim. Arkadasima super bakti. Soyluyorlar filan diyor sila sanirim varliklarla bakiyor. Fakat bana bir gecmisteki bir simdiki dedi ben anlamadim sila bana ne dedi. Vallahi ben silanin bana baktigindan bir sey anlamadim. Tarih verdi 1 ay kadar. Nr dersiniz bende silanin baktigindan anlamadim diyen var mi ? Bir konuda israrla dikkat et dedi ama o dedigin adamin beni aramasi cidden imkansiz. Boyle dumyanin ters donmeai gibi bir sey zaten cok vakit gecti arada. Ayh sila.

Fala cok para verdim hepsini de denedim nerdeyse...istanbulda en iyiler aslinda ama ankarada da iyi falci var bana isim ve tarih verecek. Guler yuzlu pozitif olacak..ve pahali degil

Canim sila ne kadara bakiyor bir de hangi cafede? Bir tek silaya gitmedim herhalde su ankarada gerisi rezalet

Ya kızlar sila ablaya bende gittim çok tatlı çok pozitif bir kadın ama diğerleriyle benzer şeyler söyledi o da hani çok fazla fark goremedim açıkçası

cnm kızılayda 3 göz fal evinde sibel ve abdullah var deneyebilirsin benim son dönem memnun kaldıgım falcılar bunlar :)

Burda kafe sahipleri yine dolanmaya basladi ip adresinizden nerde hangi adrestesiniz bulurum. Ve bulunca neler olabilecegini siz herkes cok iyi bilir. Malum onceki mesajlarimi okuymus olanlar anlar. Ama kim ugrasaxak allahin garibanlariyla. Sadece hakaret etmeden kotulemeden yazin da anlasilmasin kim oldugunuz bari.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…