Ankara'daki Falcılar

Ben evimde Elvin'e gittim hiç tatmin olmadım bilemedi göremedi belli etmemek için de 4 ay bekle falan dedi kesinlikle Evim bitmiş.
Geçen de Asmalıkonakta Yasemine baktırdım güzeldi beğendim 20sinden sonra dedikleri çıkarsa yazacağım. Bir de Sultan varmış orada baya uzun bakıyordu yan masada garip bir tarzı vardı bakarken ona giden var mı?

Tesekkur ederim kizlar.Ev kirasina fal bakiyorlar bir tanesi bile cikmiyor cildircam artik.Ankara falcilarina 25liradan bir fenik fazla verilmez yazik gunah.

Kizlar basak diye birini ovduler taniyan var mi nerdecalisiyor calistigi yere gittim ayrilmis ordan

Bugün fal baktırmayı düşünüyorum bi önerisi olan? Astra bloom mu öyle bi yer övülmüş ya da eylül falan hangisi dersiniz?

Kizilaydaki butun falcilari taniyorum. Medyum musti diye gecer dedigin kisi cok pahali bakar ve memnun kalmazsin objektif olmak gerekirse turuncu kafede medyum başak var kesinlikle ona gidebilirsin

Sultan abla ayrildi ordan yuzeysel bakar o, devamli musterilerine uzun bakar sadece

Sultan abla ayrildi ordan yuzeysel bakar o, devamli musterilerine uzun bakar sadece

Kızlar gittim serhat beye bir ağladım bir ağladım öyle şeyler söyledi ki ilk defa biri bana doğrulari söylüyormus gibi geldi söz ne düşünüyorsunuz kızlar

Ay medyum serhat bana neler neler dedi anlatamam eskiden balkon cafede calsiiyormus gelecek değil geçmiş beni öldürdü ya anlatamam kizle

Negri diye iranli bi falciya arkadasim baktirmisti cok memnun kalmisti baktiran var mi aranizda

slm kızlar bana önerebileceğim falcı sormuşsunuz ben falcı önermem sadece giderim çıkıp çıkmadığını yazarım ki bilgi amaçlı ...sılaya 2 kere fal faktırdım ikinci falında dedikleri çıkmayacak gibi gelişmeler tam tersi şu anda...ilginçtir ki evim kafede sevdaya baktırdığım fal doğrultusunda gidiyor gidişat...ama kimseyi etkilemek istemem bende şöyle bir durum var herkese çıkan falcılara baktırdığım fallar çıkmıyor kimsenin beğenmediği falcıların falları çıkıyor bende :) ama sıla iyidir anda felan sadece bunu söyleyebilirim öptüm hepinizi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…