Ankara'daki Falcılar

Ya kızlar zehra hanima giyim bugün ve gerçekten memnun kaldım çok dobra bi kadın o yüzden zehra abla diyorm saol canim tavsiye ettiğin için ve en azından fal bitti hadi git yapmıyor kadın

Arkadaşlar merhaba, ben uzun zamandır yazmıyordum; ancak bir süredir tekrar forumu okumaya başladım ve tecrübelerimi paylaşmak istiyorum.... :) Yorumlarım sadece benim yaşadıklarım değil, çevremdeki yakın arkadaşlarımdan ve muhabbet etme fırsatı bulduğum kişilerden de şahit olduklarımdır.....

Bugün Mustafa ya gittim, sizin bahsettiğiniz. kendim ve çevremdeki insanlar hakkında nokta atışları oldu; bence iki yıldır kendisini geliştirmiş, gelecek hakkında da ilginç bir şekilde Sıla'nın bana bir ay önce dediklerini dedi. Sılanın söylediklerini harfi harfine yaşamıştım geçen sene ben bu arada :)
Neyse, Mustafadan devam ediyorum; gelecek için dediklerinin çıkması olası duruyor; önemli üç tahmini var, tutarsa hayatımda çok büyük gelişmeler olacak. Bana kahveden ve kartlardan yorum yaptı;

Bir de inanır mısınız bilmiyorum ama; üzerinizde negatif etkiler, enerjiler varsa; (kapalı yazıyorum) bunları en iyi gören insanlar: Dikmendeki Yasemin, bugün gittiğim Mustafa miraç kaya, Sıla ve Nisan, Esen.
Gelecek için dedikleri çıkanlar: Sıla, Nisan, Esen (Nisan ile çalışıyor), Meryem, Ezel(Yöre cafe).
Yasemin, Nisan ve Meryem benim favorilerimdir ; sadece falcı değiller benim için; doğru analizlerini benim doğru tercihler yapabilmem için de kullandılar.

Yasemin ve Nisan merak ettiğiniz kişilerin duygu ve düşüncelerini onların ağzından size dosdoğru anlatır. çok kez tecrübe ettik. Gelecek için de büyük oranda tutturuyorlar. Yalnız gaybı yalnızca Allah bilir; ve bu kişilerin dedikleri yaşadıklarımız ve tercihlerimiz ölçüsünde değişikliğe uğrayabiliyor; dedikleri şekilde çıkmayabiliyor.
Meryem e gelecek olursam; tarot falıyla, kim nerede ne yapıyor oynuyoruz resmen; gelecek hakkında çoğunlukla çıktı ancak yakın gelecek tahmini yapıyor; mesela siz geleceği etkileyecek onun öngörmediği bir adım atıyorsunuz, dediği çıkmıyor, tekrar gidince de farklı gelişeceğini siz demeden biliyor mesela...

Ben bu kişiler dışında birilerine gitmeyi düşünmüyorum; bir dönem fal bağımlısı olmuştum, artık merak ettiğin şeyler olunca (Ali Veli vs beni seviyor mu, o akşam ne düşünmüş, ex-aşk DÖNECEK Mİ :KK70: ... gibi )ve gelecek hakkında bir şeyler duymak istediğim zamanlarda, sıkıldığımda ara sıra gidiyorum ve ikili ilişkiler konusunda, karma, kuantum gibi konularda yol gösteren Seda Diker ve Nuray Sayarı'nın kitaplarını tavsiye ederim arkadaşlar... Her şey de fal değil ve aslında hep yine kendimiz değiştiriyoruz her şeyi..... Sevgiler......

Bu konu daha önce vardı sanırım ama nereye gitti anlamadım. Ya da ben yanılıyorum.
Neysee... Benim de çok ihtiyacım var Ankara'da olan iyi bir falcıya gitmeye.
Lütfen bilenler yazsın.
Benim harika bir falcım vardı ama artık çalışmıyor malesef. Onun dışında bilmiyorum pek.
Her cafede bir falcı var muhakkak. Ayırt etmek güç. Deneye deneye bulucam galiba.
Yorumları duymak istiyorum bilenlerden acilen.

X