Ankara'daki Falcılar

Sıla beyin okumuyor tatlım bak ben şahidim arkadaşlarımın fallarını biliyorum çıkan fallar var ben o dönem m li t li adamla asla olmaz aramaz diye düşünürken ki istemezken bana arayacak dedi aradı m li t li ile olsun diye isterken olmayacak gidecek dedi adam gitti beyin okusa bu adam gelmez derdi v.s. m li t li sana evlilik niyetiyle gelecek dedi adam evlencem demedi ama senle mutlu oluruz dedi belki evlenicem senle neden hesap kitap yapıyorsun dedi mesela sonra adam gidecek bir daha da gelmicek dedi v.s. üzgünüm sıla beyin okumuyor mesela hadiiiordannn hadiiiordannn sıla hakkından yorumlarını bir kez daha paylaş lütfen aydınlat bizi çünkü sen memnundun sanırım???

ama elbette sana dediklerinin o şekilde çıkmasını istemem o ayrı...

İmkansız dediğim Bi olayı dün yaşadım sıla da. Bugün yine gittim çatır çatır yine konuştu

Peki ne kadar sürede çıktı ???sıla uzun tarihlerde yanılıyor da , ondan sordum , genelde kısa süreli verdiği tarihler çıkıyor

sanırım sıla zaman vermediği olaylarda çok net ve başarılı...[/QUOTE
Aynen öyle kendisi De Israrla tarih vermek istemiyor zaten , tarih söyleyince ileri atıyor diyor. Bana verdiği bi tarih çıkmayınca anladım ve sordum bana zaten tarih sorma , zorla söylüyorum Dedi . Ama yuvarlayıp kış ayı veya bahar ayı diyor. Sanırım böyle daha rahat edip karşısındakini tarihe odaklamak istemiyor

Kızlar selam yazışmaları okuyunca sormak için hemen üye oldum:KK3:
Eski entrylere baktım ama göremedim Sıla hakkında az bilgi verir misiniz hangi kafede ne kadara bakar?

aaayyy berrin ağzın bal yesin, inş çıksın da bir gek tarih vermesin :KK66:)))

He ya bana da dün dedi Bi an öfkelenip yanlış bişi yapacaksın dedi Bi konuyla alakalı. sakın yapma dedi. Ne olduğunu da tahmin ediyorum ama inş yapmam kendimi tutarım çünkü haklı yaparsam kaybedebilirim

aman yawrum sakın, bak yapma dediklerinin sonunda bir hayır var kimsen sılayı bizden daha iyi biliyorsun :KK66:))

X