Ankara'daki Falcılar

Bugün Özge ye gittim çok ilginç şeyler bildi çok farklı bi kız gerçekten

Ay ben bide kiza sordukca sordum normalde 20 dakika falan ayiriyor herhalde ben 40 dakika falan kaldim hahhaha,insallah cikar diyorum canim cunku digerlerinden farki is konusunda bekledigim baska bir sey var ona olmayacak dedi yani pek pembe tablo cizmiyor gibi

bilmiyorum cnm umarım çıkar eğer öyleyse süpper...

meryem kaan elvin bunlara göre herkesin baba tarafından bir akrabası ölecek miras kalacak davalık iş olacak herifler gelecek erkek çocuk olacak denizli yerde yaşanacak ünlü olunacak marka olunacak naparsan yap başarılı olunacak amaaannnn sallayın yaaaa reklam demeyin lütfen ama neslihan a 4 senedir gidiyorum bahar a 3 kere gittim biri horoskop sıla ya 4 kere gittim 3 ü çıktı 4 ün zamanı var 4 biraz çıktı evim cafeden de özlem keyfi yerindeyse muhteşemdir en azından sıla her kese dönecek demiyor ben mesela şuna şahit oldum ilişki başlar demiyorum ama demişliği var bu adamla olmaz asla demişliği var sıla olmayacak şeye olur diyen bir falcı değil en azından :KK66:))

P pikapika7557 katılıyorum kaan bana da aynı şeyleri söyledi. erkek cocuk goruyorum, deniz kenarında bir yerde yaşayacaksın, normalin üstü bir statün olacak, bir kişiyle ters düşebilirsin( ki bu herkesle olabilir) enerjin yüksek. çok genel kelime ve cümleler. bu fal değil kusura bakmasın. Kaan'a gidecekler bir kez daha düşünsün derim. bir de 60 tl ye baktı. yazık o para ağladı verirken...

P pikapika7557 katılıyorum kaan bana da aynı şeyleri söyledi. erkek cocuk goruyorum, deniz kenarında bir yerde yaşayacaksın, normalin üstü bir statün olacak, bir kişiyle ters düşebilirsin( ki bu herkesle olabilir) enerjin yüksek. çok genel kelime ve cümleler. bu fal değil kusura bakmasın. Kaan'a gidecekler bir kez daha düşünsün derim. bir de 60 tl ye baktı. yazık o para ağladı verirken...

ahahahahahahaa sesli güldüm, para ağladı verirken hafif kaldı bence atm ya sıkı sıkı tutunmuştur ama garibin kaan a yar oldu :KK70:

kaan ne yazık kı bu işi bilmiyor b i l m i y o r bitirecem seni oooluuummm :KK70:

hehehe :KK70: aynen paracıklarım nolur beni ona vermeeeee demiştir de işte ben duymadım P pikapika7557 hayır bi de cok ünlüymüş, vakti yokmuş, hemen bakamzmış da fln filan. ben de sandım iyi bir falcı heralde. o kadar fal baktırdım falı 10 tl etmez. tabi bu benim düşüncem memnun olan da olabilir. bilemiyorum.

hehehe :KK70: aynen paracıklarım nolur beni ona vermeeeee demiştir de işte ben duymadım P pikapika7557 hayır bi de cok ünlüymüş, vakti yokmuş, hemen bakamzmış da fln filan. ben de sandım iyi bir falcı heralde. o kadar fal baktırdım falı 10 tl etmez. tabi bu benim düşüncem memnun olan da olabilir. bilemiyorum.
ahahahaahhaha paralar öte tarafta yakana yapışacak, hacıııııo bari bizi gay e vermeyeydin erkek heriflere vereydin diye :KK70: yok yaaaa kaan aynı kaan milleti kandırıp oturuyor :/// o serkan ı bulayım göstericem ona kaan ı

Bir arkadaşım Güneş abla diye birini önerdi herşeyi bildi şok oldum çok korktum filan dedi, tabi yine ben dayanamayıp soluğu orada aldım ama hayatımda baktırdığım en kötü faldı gerçekten hiçbişey söylemedi, geleceği geçtim an ve geçmişi bile bilemedi baktım o bilemiyor oturdum ben anlattım :)))) bari para boşuna gitmesin bişeyler dinlesin psikolog görevi görsün dedim :))). Sakın kızlar ben hiç memnun kalmadım.

neslihana baktırdım ama telefonla. sleepin_beauty sleepin_beauty sanırım yüzyüze de daha başarılı. fena bilmedi ama tam da bildi diyemiyorum cunku telefonla baktırdım

Güneş'ten ben de Zaman'ında memnun kalmadım asla önermem.
Yakın Zaman'da Neslihana baktıran oldu mu kızlar :) ya da neslinin dediği çıkanlar

selamlar ben neslihan a 4 senedir giderim her bir dediğini de yaşadım tabi çıkmayanlar da olmuştur ama çıkanlar çok fazla özellikle katinasını tavsiye ederim tarotunda çok iyidir ve her gün randevuları dolu olan nadir falcılardandır.

X