Ankara'daki Falcılar

topiiiiccccc foruuummm ankaraaaaa falcıılaaarrrrr uyanııııınnnn da acil bir şey soracağım 2007 2008 ya da 2006 2005 o dönemde sıla nerede çalışıyordu ya da şimdiki bebe cafe de o cafe nin olduğu yerde kim vardı falcı atırlayan var mıııııı aaayyyyy olamaazzz yaaaaa şaka gibi nolur hatırlayan biri yazsın
Ay resmen uyandim hahhahha canim onu bilmem de tesadufen duydum 3-4 sene once silaya baktirmis arkadasimin halasi onun kizi falan ne dediyse cikmis ariyorlardi silayi bende yeni yerini soyledim bence de sila bos degil ama bende zaman tutmadiii yine de ben tuhaf bi sekilde inaniyorum silaya

Ay resmen uyandim hahhahha canim onu bilmem de tesadufen duydum 3-4 sene once silaya baktirmis arkadasimin halasi onu kizi falan ne dediyse cikmis ariyorlardi silayi bende yeni yerini soyledim bence de sila bos degil ama bende zaman tutmadiii yine de ben tuhaf bi sekilde inaniyorum silaya

Ya eğer o kadın sıla ise var yaaaaaa ohhh aaaaa dicem bana olacak şeyi bilmişti yaaaaa ayyyy yırttım attım kağıdı olmadı diye iyi mi e 9 sene olmuş dile kolay saklasamıydım :KK43:((((

Ay resmen uyandim hahhahha canim onu bilmem de tesadufen duydum 3-4 sene once silaya baktirmis arkadasimin halasi onun kizi falan ne dediyse cikmis ariyorlardi silayi bende yeni yerini soyledim bence de sila bos degil ama bende zaman tutmadiii yine de ben tuhaf bi sekilde inaniyorum silaya

nasıl bağırdıysam artık, pardon heyecan yaptım :KK70:

zamanları tutmuyor sıla nın şirk koşmuş oluyorum zamanlarım tutmuyor benden zaman istemeyin diyor ya kendisi de

Ya eğer o kadın sıla ise var yaaaaaa ohhh aaaaa dicem bana olacak şeyi bilmişti yaaaaa ayyyy yırttım attım kağıdı olmadı diye iyi mi e 9 sene olmuş dile kolay saklasamıydım :KK43:((((
Hayatim olacak dedigi sey 9 sene sonra olmadi insallah zira baya uzun bi sure de :KK53: tabi olumlu bir seyse olmus olmasi guzel de hani ben 9 sene sonra yas 35 yolun yarisi oluyorum olacaklar erken olsun piliiizz

Hayatim olacak dedigi sey 9 sene sonra olmadi insallah zira baya uzun bi sure de :KK53: tabi olumlu bir seyse olmus olmasi guzel de hani ben 9 sene sonra yas 35 yolun yarisi oluyorum olacaklar erken olsun piliiizz

ahaahahaha yaşın da ortaya çıktı :p yok canım şu an dediği bir şey çıkmadı o dönem yüzük ayrılık bu çocukla olmaz demişti yüzük atıldı çocukla olmadı falan çocuğun duygu ve düşüncesine kadar söylemişti...

ahaahahaha yaşın da ortaya çıktı :p yok canım şu an dediği bir şey çıkmadı o dönem yüzük ayrılık bu çocukla olmaz demişti yüzük atıldı çocukla olmadı falan çocuğun duygu ve düşüncesine kadar söylemişti...
Ayyyy ifsa ettim kendimi resmen hahhahha senin icin hayirli olduysa olmamis olmasi guzel demekki sila gercekten olmayacak seye olmaz diyor senin nesliyi deneyecegim onu merak ediyorum sonra belki tekrar giderim silaya canimcim

Ayyyy ifsa ettim kendimi resmen hahhahha senin icin hayirli olduysa olmamis olmasi guzel demekki sila gercekten olmayacak seye olmaz diyor senin nesliyi deneyecegim onu merak ediyorum sonra belki tekrar giderim silaya canimcim

nesliş e git ama katina baktır bence ama tarot u da iyidir cidden

Hiiiimm siz karalama diyorsunuz o zaman o kesin siladir canim siladan baska kimsede karalama duymadim bende karalama baktirayim o zaman ben kahve tarot baktirmistim yanlis fal olmus

evet bana karalama bakmıştı o dönem hukukçu ile nişan bozulacak kader o değil gibi şeyler yazdırmışlardı şoklardayım korkmayın ama sanki şu an bir şeyler bana bunu hatırlatıyor inanamıyorum cin falan değil de yani kastettiğim o değil de

Aynen katina baktiracagim sana yazacagim zaten olumlu ya da olumsuz diye mutlaka simdi uyumazsam sabah zombie olacagim olumsuzluklar pesimi birakmayacak o yuzden simdilik iyi geceler :KK48::KK70:

aaaa ben de öyle gözleirm uyudu da ruhum nerede Allah bilir :KK70: iyi geceler umarım memnun kalırsın :KK66:)))

Hala ayni isimler. Bos isimler. Yeni kimse yok mu? Kesin ve net soyluyorum bir kac isim haric hepsi cöp

kızlar selamm, bu hafta sonu reelde bir fal baktırayım diyorum. medyum nisanı duydum, baktıran eden var mıdır? nasıl yorumları? aradım da fiyatı oldukça yüksek geldi,, değer mi?

kızlar selamm, bu hafta sonu reelde bir fal baktırayım diyorum. medyum nisanı duydum, baktıran eden var mıdır? nasıl yorumları? aradım da fiyatı oldukça yüksek geldi,, değer mi?
Ben de onu merak ediyordum , hiç gitmedim , burada bir ara esti çoştu . Herkes öve öve bitiremedi , ancak daha sonra kadının an ve geçmişte iyi olduğu ortaya çıktı tabi o zamanlar 200 TL verenler kadını burda afaroz etti , Haklılardı bence 200 TL ne be ablacım ..!! İyi ki gitmemişim zaten gelecek ile dedikleri hiç çıkmıyormuş

Bahar nerede ve kaca bakıo kizlarr
CANIM BU AKŞAM BEN VE BİR ARKADAŞIM BAHARA GİTTİK. İLK FALI BANA ÇIKAR GİBİ OLMUŞTU. AMA BUGÜN HEM ARKADAŞIMA HEM DE BANA ACAYİP SALLADI. DUMURA UĞRADIK. HEM DE 100 TL ALDI. GÜYA SUYA BAKIYOR. TAMAMEN BAŞINDAN SAVDI. OYSA Kİ İLK FALI BAYAĞI ÇIKMIŞTI. AMA HAYAL KIRIKLIĞI OLDU. ARKADAŞIMA DAHA GEÇEN GÜN BU ADAM SENİN KADERİN DERKEN BUGÜN HERKESLE İLİŞKİYE GİRİYOR DEDİ. BANA DA SIKI SALLADI.ADAMA DÜNE KADAR GELECEK DERKEN BUGÜN BİRDEN KARŞILAŞACAKSINIZ AMA HİÇBİRŞEY OLMAYACAK DEDİ. TAM BİR ÇELİŞKİ. BU ARADA ÇALIŞTIĞI KAFEDEN AYRILMIŞ. VE SERBEST BAKIYOR. BİR DE TUZAK GİBİ BİR YERLE ANLAŞMIŞ BARA DAVET EDİYOR MECBUREN BİRDE İÇTİK VEDE BİRSÜRÜ PARA ÖDEMEK ZORUNDA KALDIK.
BİLGİNİZE.

X