Ankara'daki Falcılar

Kızlarr telefondan bakn adanalı eyleme baktıranlardan yotum alabilirmiyim ??? Bide gülcana gittim tutarlı konştu sanki evim cafeden ayrılınca daha ii bakıyo gibi geldi bana baktranlar yorum yaparsa sevinirimmm....

Gulcana seneler once baktirmistim dedigi bir sey cikti hatirliyorum da baska bir sey hatirlamiyorum memnun olan var mi suan nasil bakiyor

Gulcana seneler once baktirmistim dedigi bir sey cikti hatirlim da baska bir sey hatirlamiyorum memnun olan var mi suan nasil bakiyor

valla bakarken ooooo falan oluyorsun da çıkar mı inan bilmiyorum. Daha önce baktırdığımda zamanının çıkmadığını hatırlıyorum. olaylar çıkmıydı onu da hatırlamıyorum. en son baktırdığım falı mucizeviydi, çıkabilme ihtimali şu an %30 çıkarsa mucize olacak... ama genel itibariyle sıla ile birebir gibiydi

kızlar, can sıkıntısından eski falları kurcaladım ve şu kanıya vardım; asıl beyin okuyan keainlikle fikriyedir. çünkü olayları birebir anlattı geçmişi ve benden aldığı bilgiler doğrultusunda da olaylara şekil veriyor. mesela ben tip olarak çok hoppa olsam eşini kendin bulacaksın disco da bulacaksın diyebilir ama ben hanımhanımcık ağır bir tipsem ağır abi görücü usulü diyebilir nitekim aynen böyle oldu. fikriyenin zamanının patlaması da zaten öncelikle ocak ayının ilk haftası akabinde ise mayıs ki ailemde ve yakın çevremde mayısta evlenebilecek biri yok imkansız, kuzen olsa gitmem, kardeşim de şu an için zor. yani patlama ihtimali yüksek. öte yandan ben ölsem memur olmam, bana 3. ay memuriyet dedi ki kpss ye girmedim kpss siz de hangi kurum alıyor acaba? eski ilişkileri sıralarken kişileri birbirine karıştırmış. sonra 79 yaşına kadar yaşayacağımı iddia etmiş ki ömür biçmek ne kadar doğru bilmiyorum. bir de hem ağır abi hem de aşırı çılgın bir adam nasıl oluyor tanıyan varsa böyle biri beni de tanıştırabilir mi; ben çok merak ettim de içinde bir müslüm gürses besleyip aslında gökhan özoğuz olabilen bir adam nasıl olabilir? ilginç bir kombinasyon. ya da recep ivedik demek daha mı doğru olur acaba.

öte yandan sıla da an itibariyle patladı evet bir kısmı çıktı ama kesinlikle bu çocuk sana evlilik amaçlı gelecek dediği adamla ben kanlı bıçaklı oldum. bu kötü oldu işte (((( gerçi ben o herifi sallamıyordum ama yine de sıla bu konuda yanılmış. ya da yanlış ifade etmiş. kader çizginde kesinlikle var cümlesini birkaç kişiye daha söylemiş. bu da çok kafa kurcalayıcı bir şey. acaba sıla da mı beyin okuyor diye düşündüm. bu kötü bir gelişme oldu cidden... yine de bi açık kapı bırakmakta fayda var... Yalnız şunu da belirtmek isterim ki, sıla bir ortamda bir haber göreceksin hayatında biri var gibi ama değil o sadece arkadaşı demişti, öyle bir bilgiye ulaşmadım ama başka bir bilgiye ulaştım. sıla şey demişti bunu öğrenince tamam bitti diyeceksin umutsuzluğa kapışacaksın olaylar ondan sonra dönecek demişti. gerçekten de şu an bu is sıla kendimi keserim olmazsa dese bile olmaz modundayım. olursa mucize olacak ama an itibariyle inkansız ötesi imkansız. bakalım sılanın patlamasına 2 li zaman var 2 hafta olmazsa 2. ay yazarım zaten... işle alakalı mevzular zaten sıla da hiç çıkmadı çıkan da patladı.

tabi bütün bunlara gülcan da dahil, o da sıla ile paralel konuştu o da beyin okuyor olabilir tabi...

öyle işte, uyku tutmayınca paylaşmak istedim...

Canmgülcan 10 aralk demştya bişey için oldu o gece haber verm ddim

haklısın canım Fikriye gerçekten çok kötü bu konuda, kişinin görünüşüne bakarak yorumda bulunuyor. Mihriye de aynı şekilde çok fazla bildiği birşey olduğunu düşünmüyorum ben. Gülcan bana kasım sonuna süre vermişti, aralık sonu geliyor nerdeyse olmadı :) elimde tek sılayla özge kaldı ama çok ümitle beklemiyorum onlarıda açıkçası :)

hadi ya ((( sıla ile özge zaman olarak ne demişti? ya da olay hakkında söyledikleri şey ortak mı zaman çık asında olay çıksın ben ona da razıyım

hadi ya ((( sıla ile özge zaman olarak ne demişti? ya da olay hakkında söyledikleri şey ortak mı zaman çık asında olay çıksın ben ona da razıyım
sıla 4 lü bir zamanda olacak en geç ocak 24 dedi, özgede en az 7 gün en fazla 7 hafta dedi oda 24 ocağa denk geliyor :) ikiside beklediğim bir konuyla ilgili bir telefon alacağımı söyledi. evet eskiden çok istiyordum ama artık beklemekten bende vazgeçtim olsada olur olmasada olur modundayım o yüzden çok ümitle beklemiyorum. Fikriye ve Mihriye de aynı konuyla ilgili asla olmaz bu işin boşuna bekleme demişti aslında ama diğer söyledikleri şeyler çok tutarlı değildi o yüzden çok beğendiğim söylenemez bu iki kardeşi. Mesela Fikriye bana memur biriyle evleneceğimi söyledi, benim memur biriyle evlenebilmem çokta mümkün değil :)

fikriye nin 2 haftası var ama imkansız bence olması

gülcan sıla taynat gül satı evim özlem 1 falında özge vs bunlar hep aynı tarihleri verenler

ve uzun zamandır ilk defa neslihan ın dediği çıktı :.((((

ilk defa birinin dediği çıktı oda kötü birşey mi oldu ? keşke çıkmasa daha iyiymiş ozaman

Bu hanım kızımız kimlerdenmiş bir bakalım
fatma852
hatice1960
GamzeGzel
PrensesGunes

böyle reklam yapınca turuncuya daha bi gidesim gelmiyor. bi anlamadılar. ayrıca yıldız ı 4 sene öncesinden tanırım ilk falı çıkmıştı sonra sonra çıkmadıysa demek ki 3 senedir gitmiyorum. kötülemiyorum yanlış anlaşılmasın da bana çıkmadı sonrakiler gitmedim ama çıkan a çıkar tabi bilemem. ama turuncu yetti artık öadem çok büyük de ne diye reklam yapıyorsunuz ki... neyse hayırlı işler bol kazançlar ne siyelim...

Gülcan pazar günleri çalışıyor mu?bir de randevuya gerek var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…