Ankara'daki Falcılar

evimde bana da aynısını yapmıştı ve o falı çıkmadı tabiki

Kizlar madem ki evim cafeden dem vuruyoruz bende bu haftasonu sevdya gittim gorusleriniz deneyimleriniz nelerdir ? Sureli olmasi kotu

Kizlar madem ki evim cafeden dem vuruyoruz bende bu haftasonu sevdya gittim gorusleriniz deneyimleriniz nelerdir ? Sureli olmasi kotu

Sevda'nın çok iyi olmadığını söylüyorlar ama beuzun zamandır baktırmayan biri olarak çok da yorum yapamam ama genel anlamda müşterisinin azaldıını ve bu nednele de randevu sistemini kaldırdıklarını tahmin ediyorum...

Evet, Eylül-Ekim geçtiğine göre bu isimlerle ilgili yorumları yazabilirim. Yalnız çok trajikomik bir durum anlatacağım size. Mesajda gördüğünüz gibi yeni birinin hayatıma gireceğini ve onunla mutu olacağımı söyleyenler var bu listede (Hatta en son gittiğim Mihriye adının harflerine ve tipine kadar anlatmış, gideni beklemememi ve bu gelecek kişiyle evleneceğimi vs. söylemişti). Neyse, durum şöyle... 5 yıldır tanıdığım bir arkadaşım bana çıkma teklif etti, 3-4 hafta sohbet ettik, görüştük. Sonra saçma sapan bir konu yüzünden bana trip attı (evet, trip atan erkek, inanılır gibi değil) ve durum benim yanlış anlamammış, niyeti sadece arkadaşlıkmış gibi sonuçlandı. Gerçekten şoktayım. Benim ne kadar hassas bir insan olduğumu bilen bir insan bana bunu nasıl yapar diye içim içimi yiyor hâlâ. Yani görüldüğü üzere falların hepsi patlamış vaziyette. Ha kastettikleri bundan başka biriyse de zaman olarak patlamış durumdalar. Ha ben akıllandım mı? Hayır tabii ki, yine gidiyorum fallara...

Gelelim Sıla'ya. Kasım ayı geçtiğine göre onun tarihi de (eski kişinin dönüşüyle ilgiliydi) çıkmadı. Bir daha gidersem sadece olayların iç yüzünü öğrenmek için giderim. Ama bunun için de maliyeti fazla...

Pıııfffff...Çok can sıkıcı bir durum ((((((( ki bunu yaşanların sayısı da az değil, falda diyrlar A çıkıyor Z ... fal baktırmamak en iyisi belki de, hatta umut etmemek...

Pıııfffff...Çok can sıkıcı bir durum ((((((( ki bunu yaşanların sayısı da az değil, falda diyrlar A çıkıyor Z ... fal baktırmamak en iyisi belki de, hatta umut etmemek...
ya bir de neye hasta oluyorum biliyor musun? şu tipe kadar tarif edip hiçbirşey çıkmaması beni ifrit ediyor.aynı durum hatırlarsan mantıcı aysu da oldu. tipe kadar tamam ama gerisi fos. bu ne ya.yıl bitti. biz yine yalnızız.

zaten arkadaşım. aklı olan sılaya gitmez. sılası semrini. hepsi aynı. şu kırk kilit altında saklanan evimdeki sevda bile fos .

100 kere yazdık neyse 101 olsun bazı yeni üye arkadaşlar sormuş ona istinaden .
Sevda tamamen boş , sadece onu öyle farklı , ulaşılmaz gösteriyorlar . Birebir gitmiş biri olarak söylüyorum bana dediklerinin 1 tanesi bile çıkmadı , çok önemli bir olayım vardı , tam tersini yaşadım . Bakmayın öyle allanıp pullanmasına fos yanı , evim'in hepsi aynı , dedikleri çıkan 1 tane falcı görmedim orda . Millet ucuz diye gidiyor . Pr da başarılı olunca millet merak edip gidiyor . Olay bundan ibaret

aynen öyle. ya bir tanesimi çıkmaz dediklerinin banada bol keseden sallmıştı.zaten evimdekilerin hepsi berbat.

Eski uyeyim ama cok fazla fal baktirmadiim icin falcilari fazla bilmem...is yerimden bir arkadasim 1 yil once baktirmis ve her dedigini yasadim isyersen gidelim terapi olur biraz dedigi icin gittim tskler fikirleriniz icin :)

Eski uyeyim ama cok fazla fal baktirmadiim icin falcilari fazla bilmem...is yerimden bir arkadasim 1 yil once baktirmis ve her dedigini yasadim isyersen gidelim terapi olur biraz dedigi icin gittim tskler fikirleriniz icin :)

Hatta cikmiyor demenize sevindim diyebilirim nedeni isr sagligimla ilgili tekrar ameliyat olabilirsin dedi ki umarim cikmaz :) eski sevgili donmesiymis iste yukselmeymis felan bunlar inanin umurumda degil sevgilimden ayrildim gelmek isteyene kapim acik istemeyeninde pasa gonlu bilir diyenlerdenim ee isim deseniz mali musavirim o yuzden cikmiyor demeniz beni pek mutlu etti kizceler :)

Yine dayanamayıp özgeye gittim dün ve bana sılayla aynı tarihleri verdi, yani en geç ocağın 25 oldu oldu olmadı ikisi birden patlayacak :)

Yine dayanamayıp özgeye gittim dün ve bana sılayla aynı tarihleri verdi, yani en geç ocağın 25 oldu oldu olmadı ikisi birden patlayacak :)

ehehehe desene sıla sen de patlarsa herkese patlamış olacak bildiğim kadarıyla 2016 tarihi veriyor çoğu kişiye ve benim tarihler de senden sonra :////

valla canım kusura bakma da çıkan a çıkıyor sıla şimdi hakkını yemeyelim sana bana ona buna çıkmaması bir anlam ifade etmiyor. belki bana da çıkmayabilir ama ne yazık ki memnun olan arkadaşlar da var. gülcan mesela o dönem bana çıkmadı ama 8 ay sonra dedi dediği oldu diyen kişiler biliyorum. umarım beklentisi olan arkadaş a çıkar. sıla ile ilgili olarak bir kadın la konuşmuştuk mesela o da %70 bilir bana da genel de dediği çıkar demişti. yani zaman ı tutmasa da olaylar önemli bana zaman vermediği olaylar pat pat çıktı. en iyisi zamanlara takılmamak belki de

yani yanlış anlama sana gıcıklık olsun falan diye yazmadım geçen cuma gittiğimde bi hayli kalabalıktı. senin dediğin doğru ise sıla herkese yalan söylüyorsa herkes sılaya neden gidiyor neden sıla sürekli yoğun oluyor şehir dışından arayanları oluyor bunu anlamak zor...

canım bende sılaya dafalarca gittim. biliyorsun. ama herşeyi zaman bırak ne yazık ki göreceksiniz. çünki o çıkıyor denilen olayların tamamı kişilerin olma olasılığı olan şeyleri düşünmesinden kaynaklanıyor. iddalıyım. keşke yanılsam. biliyorsun bana söylediklerini. tabi fikirlerede saygı duyuyorum. ben yalnızca kendi tecrübelerimi aktardım hepsi bu.

bir arkadaş yazmıştı pr çalışması diye ben buna çok inanıyorum. iyi bir pr çalışması herşeyi tozbembe gösterir. ayrıca sılaya gidenler bilir. onun 4 kızı var. vede onlar fal sırası beklerken bütün diğer falcıları kötülerler.ben kaç defa şahit oldum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…