Ankara'daki Falcılar

Bugün arkadaşlarla bahçeli chadır Nuran'a gittik ve görüp görebileceğim en iğrenç fala baktırdık :) çok kötüydü gerçekten çok boştu belkide bizim enerjilerimiz tutmadı ama hiçbirimiz memnun kalmadık hepimize aynı şeyleri söylemiş.

kizlar ankarada silanin yaninda semrin varmis telefonunu bilen varsa bana ozelden atabilir mi

Bugün arkadaşlarla bahçeli chadır Nuran'a gittik ve görüp görebileceğim en iğrenç fala baktırdık :) çok kötüydü gerçekten çok boştu belkide bizim enerjilerimiz tutmadı ama hiçbirimiz memnun kalmadık hepimize aynı şeyleri söylemiş.
Aaaaa ciddi misin bana da her dedigi cikmisti gecen sene valla uzuldum su an bunu duyduguma

Demekki enerjilerimiz uyuşmadı canım :) olsun en azından sana çıkıyor olması güzel :KK66:
Bol bol karakter ve burç analizi yapar , o da illaki bişeyler önden öğrenip yorum yapanlardan . 50 liranıza yazık gitmeyin kızlar
Tarih sorarsanız , tam tarih veremez
Sizce be Zaman olur dersiniz , geveleyip durur
Boş iş yanı .
1 yıl oluyor gideli , dedikleri hiç çıkmadı
Not ; bu arada bazıları kızıyor , kötülemeyin bana çıktı vs diye .. Valla ben genele bakarım , burda da yalan söyleyecek halimiz yok , hiçbirini tanımam ayrıca çok kişiye umut tüccarlığı yaptığı için haz da etmem
Formu okuyanlar, genel olarak ismi aratın , bakın bi kaç kişi memnun kalmış .
Olayı matematiğe vurup yüzdesini alın öyle gidin . 50 lira az para gibi davranıyor Ya şu falcılar uyuz oluyorum
Kızlar siz de lütfen uyanık olun !!!!!

Demekki enerjilerimiz uyuşmadı canım :) olsun en azından sana çıkıyor olması güzel :KK66:
bana cikiyor da yine de baya ovmustum gercekten memnun kalmamana uzuldum az para degil sonucta..hani bende tarihleri bile sektirmemisti iste de askta da kuzenimde ve birkac arkadasimda daha ayni sekilde iyiydi ama iste sanirim enerji meselesi ..insallah bundan sonraki gidecegin ilk falcinin dedigi iyi olan,istedigin her sey cikar cok icten diledim

Arkadaşlar Özgenin dediği çok ilginç bi olayı yaşadım şoktayım söylediğinde çok saçma gelmişti inşallah diğer dedikleri de çıkar.
Eylül'ün de haftalık dediklerini yaşıyorum sürekli.... Umarım onunda ana olayla ilgili dedikleri de çıkar....

Kızlar günaydın, yine tutamadım kendimi son yazılan sayfalarda Özge ve Gülcan'dan bahsediliyor, kim hangisini daha cok önerir acaba? Bi de rica etsem hangisi nerde çalışıyor ve ne kadara bakıyor söyleyebilecek var mı, eski sayfaları karıştırmak Brz zor olcak Bnm için su an

Arkadaslar bugun tesadufen karanfildeki yagmur kafeye gittik arkadasla gitmez olaydık orada eskiden taynattaki gul var birde devrim salladilar moralimizi bizdular enerjileri berbat sakın gitmeyin bilginize

Arkadaslar bugun tesadufen karanfildeki yagmur kafeye gittik arkadasla gitmez olaydık orada eskiden taynattaki gul var birde devrim salladilar moralimizi bizdular enerjileri berbat sakın gitmeyin bilginize
İlknuru da kat bunların içine canm bnde memnun kalmadım ondann yağmur cafe tam bir fiyasko belirtelim biz denedikkk:-)

ya arkadaşlar şu 6. his kafede gay bir adam var kaan adında beni dün sende büyü var diye kandırdı. 100 tl aldı. güya biryerde okutacakmış. ama ben inanmadım. sakın inanmayın buna. herkese aynı numarayı yapıyormuş. sakın benim gibi para kaptırmayın. piyasada kime yutturursa .........

İlknuru da kat bunların içine canm bnde memnun kalmadım ondann yağmur cafe tam bir fiyasko belirtelim biz denedikkk:-)
ya var ya o gerizekalı gül sokaktan geçen herhangi biri gibi bakıyor.valla ben ondan iyi bakarım. zaten ortamın banalliğinden belli.
not:bu arada son dönemlerde düşündükçe en çok beğendiğin vede paracı olmayan falcı şu turuncudan ayrılan yasemin hanım. vall kadın işinin eli hem çok ucuza bakıyor hemde hakkını veriyor.

bu arada kızlar piyasada olmayan bir medyuma gittim bugün.ç tavsiye üzerine biraz tuzlu 100tl alıyor .ama eğer çıkarsa ocakta ahtım olsun herkese telefonunu vereceğim. şimdilik beklemedeyim . sanırım bu sefer oldu. ocakta isim vede telefonunu açıklayacağım.hepinize bolşans.

bu arada kızlar piyasada olmayan bir medyuma gittim bugün.ç tavsiye üzerine biraz tuzlu 100tl alıyor .ama eğer çıkarsa ocakta ahtım olsun herkese telefonunu vereceğim. şimdilik beklemedeyim . sanırım bu sefer oldu. ocakta isim vede telefonunu açıklayacağım.hepinize bolşans.
galiba bu güzel haber :)

Selam arkadaşlar bende dün astro bloom da özgeye baktırdım gerçekten çok iyiydi uzun süredir baktırdığım en iyi falcı diyebilirim gayet mantıklı şeyler söyledi durumları çok iyi bildi söyledikleri çıkarsa yine sizi bilgilendiricem.

Sıla abla bende bi çok şeyi bildi hatta onun söylediği hersey sırasıyla devam etti. Peki hersey mi tabiki değil ama bugüne kadar en isabetli insan o oldu. Tarihine takılmayın 5 ay sonra dediği 5 gün sonra oldu 5 gün sonra dediği ayin 5 inde oldu. Rakamı biliyor zamanı tutmasada dediği bi şekilde çıkıyor. Çokta şahit oldum olumsuz gördüğü seyede olmaz diyor. Falini geçtim sıla abla insan abla anne o kadar cana yakın birisi.
nerde nekadara bakıyor bu sıla hanım canım??

X