Ankara'daki Falcılar

Arkadaşlar ODTÜ de yüksek lisans yapan bi Özge vardı çalıştığı yerden ayrılmış yerini bilen var mı ? Dedikleri çıktı tekrar gitmem lazım

evim özge değil dimi?

Canım kısa boylu minyon bi kizcagizdi değilim o devlet memuru oldu. Guzelim izini kaybettim ve işinde iyidi

Arkadaşlar ben Tesadüfen buldum çok sevindim :) astro bloom da esin abla var falı gayet iyidir onun yanında oda kiralamış haftada 4 gün çalışıyo

Ilayda, satı, ezel bir de taksim cafede evrim ya da o sekilde ismi olan birisi. Simdi bunlara baktiranlar varsa bi yorum yapabilir mi?

Ilayda, satı, ezel bir de taksim cafede evrim ya da o sekilde ismi olan birisi. Simdi bunlara baktiranlar varsa bi yorum yapabilir mi?
Ezel facia ... Çok anlatır , çıkan birşey olmaz ama . İdeali ve kendinden emin konuşur , ikna eder seni . Ama ne tarihler ne de gelecek ile söylediği şeyler çıkmıyor
Satı : ağzı kalabalık bir bayan . Sürekl geçmişi anlatır . Özellikle sizi bi yerden yakaladıysa , örneğin biten bi ilişkiniz ; hep onun üzerinde dönüp dolaşır . Bana verdiği 2 tarihte tutmadı . Ayrıca çok tarih ve gelecek üzerine de konuşmuyor . Bol bol nasihat verir
Diğer ikisine de gitmedim, bilmiyorum o yüzden .
Taksim Cafe de Rukiye : tarihleri asla çıkmıyor
Mustafa : geçmiş yıllarda fal baktırmıştım , dediği şu o anda çıkmadı bayağı sonra çıtı .-ama tek bir dediği çıktı
Sonra gittiğimde dediği şeyler olmadı . Kısaca 2 kere gittim bir daha da gitmem

Canım evim de ki sinem tarot bakıyor mu yoksa sadece kahve mi

Rukiye mustafa falan bol keseden atıyor zaten. Diğerlerinin soyledigi ortak bir sey oldu da digerleri de olur mu diye bekliyorum. Gerçi birbirinden farklı şeyler söylediler

yazmıyorum ama düzenli takip ediyorum burayı. kedicik'e takılmıştım amirhan ya da onun adamlarından biri oldugu belliydi. yavaş yavaş ilerliyordu, onu denedim kotu bunu denedim eh falan diyerek amirhan'i soruyordu

yememenize sevindim. pika da Falci diil reel hayatta görmüşlüğüm var. bunu açıklamak bile sacma gerci

Canım senn yazmnla gttm evrimede ii gbydi ilayda bnde tuttrdu ama baya ddiği şyler çıktı bnde ama evrim çıkarmı bilmiyorum zaten 2 açılım yaptı tarotla güzel yorumladı ilişkmi... Satı ve ezel de bende hiç ama hiç tutmadı onlar fos bende:)

Pikayla bnimde bi görşmşlüğüm varr cok sinir oldm okuyunca hiç yakışık almıyo bu şekilde tartşma ortamı yaratmak bi bayan olrak...

Ilk defa ilayda tam zamaninda bir seyi tutturdu bende onemli de bir sey. Diger dediklerini daha bekliyorum. Hic begenmeyenlerde olmus ama.Evrim de fiyatina göre iyiydi bence. Daha pahali bakrirdigim fallarda o performansı gormemisligim var. Satiyi daha çözemedim

Figen nasıl cidan cafe de ki

Satı ile ilgili bir şey sorabilir miyim? Karşıdaki kişinin isim ve soyisim harflerini toplayıp, şu rakam ediyor, sana tutar veya tutar tutmaz dedi mi size de? Ben 2 yıl önce baktırmıştım, o zamanki kişinin isminden beğenmemiş ve sana uymaz demişti, 1 ay kadar önce başka biri için baktırdım, yine beğendiremedim isimdeki rakamları. Beğendiği isim var mı merak ediyorum...

Bende baktirdim 1 defa bana oyle bir sey soylemedi toplama cikarma falan yapmadi yani bana da senin dengesiz ruh halin isminden geliyor dedi benim de ismimi begenmedi galiba

cnm evrim bnm bildigim evrimse eskiden rukiyeyle beraber falcafe diye bir yerdeydi.olgunlardan yukariya cikarken.sagli sollu barlar var.birara ona cok baktirdim.birkere gorusme demisti cikti.sonraki gittiklerimde hic cikmadi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…