Ankara'daki Falcılar

Satı ile ilgili bir şey sorabilir miyim? Karşıdaki kişinin isim ve soyisim harflerini toplayıp, şu rakam ediyor, sana tutar veya tutar tutmaz dedi mi size de? Ben 2 yıl önce baktırmıştım, o zamanki kişinin isminden beğenmemiş ve sana uymaz demişti, 1 ay kadar önce başka biri için baktırdım, yine beğendiremedim isimdeki rakamları. :KK12:Beğendiği isim var mı merak ediyorum... :-)
Benimkini begenmisti uygunsuz demişti. Ama benim adımı beğenmedi inadın hem aileden hem adından geliyor dedi.Genel olarak fali nasıldı beğendin mi?

yazmıyorum ama düzenli takip ediyorum burayı. kedicik'e takılmıştım amirhan ya da onun adamlarından biri oldugu belliydi. yavaş yavaş ilerliyordu, onu denedim kotu bunu denedim eh falan diyerek amirhan'i soruyordu ☺️☺️

yememenize sevindim. pika da Falci diil reel hayatta görmüşlüğüm var. bunu açıklamak bile sacma gerci ☺️
Ne alaka ya ne çabuk insanlara sıfat yukluyorsunuz gerçekten rahatsız edici

Avraya gidilir mi
Hiç gittin mi daha önce.
Ayy ben gitmistim hatta üç kere falan gittim. Arkadaslarimla da gittik. Biri onun dediği herşeyi yaşadı. Tayin olup başka şehre gideceksiniz dedi iki üç ay içinde birden cikti ve gitti. Ama diğeri begenmedi.
Bana gelirsek biliyonuz artık ben silaciyim onu ararken buldum arvayi o zaman dediği bir seyi haftasinda yaşadım. Daha sonra suya baktirfim araliklarla hep aynı istikrarli soyledikleri kısa vadeli bir şey demedi hep uzun vade baktığı için çıkan bir şey yok yada var diyemiyorum. Ama pahalı beee.
Haa firsatim olsa gidermiyim Hayır sılaya giderim.

Hiç gittin mi daha önce.
Ayy ben gitmistim hatta üç kere falan gittim. Arkadaslarimla da gittik. Biri onun dediği herşeyi yaşadı. Tayin olup başka şehre gideceksiniz dedi iki üç ay içinde birden cikti ve gitti. Ama diğeri begenmedi.
Bana gelirsek biliyonuz artık ben silaciyim onu ararken buldum arvayi o zaman dediği bir seyi haftasinda yaşadım. Daha sonra suya baktirfim araliklarla hep aynı istikrarli soyledikleri kısa vadeli bir şey demedi hep uzun vade baktığı için çıkan bir şey yok yada var diyemiyorum. Ama pahalı beee.
Haa firsatim olsa gidermiyim Hayır sılaya giderim.
Daha once hic gitmedim. Denesem mi diye düşündüm. Ben silayi hic beğenmiyorum bana hic cikmadi o.

Daha once hic gitmedim. Denesem mi diye düşündüm. Ben silayi hic beğenmiyorum bana hic cikmadi o.

Valla git canım. Çok para pahali yani veririm dersen dene. Suyu en son 100 tl nin üstünde idi.
Fal işi enerji işi zaten onunlada tuttu benim enerjim hatta bayağı da sohbet etmisligim var.
Gidersen yazz bize de :KK66: :KK66:

Valla git canım. Çok para pahali yani veririm dersen dene. Suyu en son 100 tl nin üstünde idi.
Fal işi enerji işi zaten onunlada tuttu benim enerjim hatta bayağı da sohbet etmisligim var.
Gidersen yazz bize de :KK66: :KK66:
O da cok pahaliymis. Artik kadar da vermem galiba

O da cok pahaliymis. Artik kadar da vermem galiba

Gerçekten çok pahalı ve cok da aman aman bir farkı yokk 30 tl lik fallardan. Çünkü geçen sene gittiğim dönemlerden biliyorum farklı bir şey duymadım.
Yazık olur parana

Avraya gidilir mi

Bana çok iyi çıkan falları oldu ama en son su baktırdım kahveyle aynı hiç o kadar para vermeye değmez bir de orda bi kişinin üç yıl içinde ölümünü gördü hadi lan dedim bak görürsün dedi o zamandan bu zamana gitmem. Hala ona verdiğim 100 liraya acırım ama bana falları hep çıktı sadece içimden ona gitmek hiç gelmiyor

Bana çok iyi çıkan falları oldu ama en son su baktırdım kahveyle aynı hiç o kadar para vermeye değmez bir de orda bi kişinin üç yıl içinde ölümünü gördü hadi lan dedim bak görürsün dedi o zamandan bu zamana gitmem. Hala ona verdiğim 100 liraya acırım ama bana falları hep çıktı sadece içimden ona gitmek hiç gelmiyor

Canım Naber nasılsın inan aklımdan geçtin bugün mesaj atayım diyordum.
Bence de çok pahalı ama gitmeme sebebim galiba benimde içimden gelmemesi falı iyiydi dediğini yaşadığım halde bide tuhaf

ben onceden soyleyeyim de onünü keseyim reklamın diye dusundum.

kızlar eylem in no atar misiniz bana, Yarin aramayı dusunuyorum. cok fala ihtiyacım olan bi donem degil ama eski Alışkanlık iste.

Canım Naber nasılsın inan aklımdan geçtin bugün mesaj atayım diyordum.
Bence de çok pahalı ama gitmeme sebebim galiba benimde içimden gelmemesi falı iyiydi dediğini yaşadığım halde bide tuhaf
İyiyim ne olsun bildiğin gibi hala :) bu arada Sıla'ya daha gidemedim şöyle ihtiyacım çok olduğu bi ZamandA gideyim diye bekliyorum pek fal baktırasın yok soğumuşum sanki bu aralar. Beni arada arvA çaldırıp kapatıyor kendini hatırlatıyor herhalde. O son falı bana çok saçma geliyor dediklerini yaşamama rağmen ki eğer ölümü gördüyse zaten eyvallah da cık inanmıyorum soğudum o yüzden arvadan

benimle iletişim kurmak isteyen arkadaşlara sesleniyorum; şu yasaklatma olaylarından sonra asla buraya ne çıkan ne çıkmayan falları yazmayacağım bu bir,
özelden iletişim kuracağım madem öyle bu iki.
zaten bana ne ister fallar çıksın çıkmasın sıla muhteşem olsa bana ne mesela bana komisyon mu veriyor sıla diyince ya da diğer falcılar iyi diyince bir şey mi oluyor hiçbiri babamın kızı değil kim kime giderse gitsin
daha da ortaya bir şey yazarsam n'olayım. ama üyeliğim kalsın ki beklediğim bir şey var iyisini de yazacağım kötüsünü de haydi kalın sağlıcakla iyi fallar herkese...

Ilayda, satı, ezel bir de taksim cafede evrim ya da o sekilde ismi olan birisi. Simdi bunlara baktiranlar varsa bi yorum yapabilir mi?

Sarıya 1 defa gittim azından laf alıp bol bol öğüt veriyo

Evrime yıllardır giderim falı idare eder çok samimi olmaz sık gitmezseniz baktırılabilir

Canım odtülü Özge iyidir. Ben Meryem sıla esin ve Eylül'e de giderim arada ama bu ara özgeciyim :)

X