Ankara'daki Falcılar

Anla ilgili bazı şeyleri tuttu ama özellikle baktırmak için gittiğim durum hakkında attı durdu. He bir de 3 kardeş misiniz, yok hanede 3 kişi misiniz vs soruları deli etti beni. Bu bilemediği konuyu ben biraz ipucu verince açmaya çalıştı. Sonra zaman verdi, 2 hafta diye, göreceğiz bakalım.

Falcıları beğenmemiş olabilirsin benim de süper beğendiğim bi falcı yok ancak buraya girip hepsine mal demek bence saygısızlık.ki içlerinden esin ablayı tanırım ve çok severim.baktıkları fal çıkmamıştır ama bu sana bu insanlara mal deme hakkını vermez.silah zoruyla götürülmüyoruz falcılara.bu kadar falcı gezip hala hepsi boş diyorsan ve hala burda yazıyorsan bu durumda kimin mal olduğunu bi düşün istersen

keidicik sen bir falcısın bu biirrrr eğer kendine güveniyorsan falına bakarım ama 2 şartım var : 250 tl bir hayır kurumuna bağışlayıp makbuz getireceksin kendi adına olsun bağış bu bir ikincisi ses kaydı alacağız ve eğer ben senin hakkında birçok şeyi bilirsem burada yazıp benden özür dileyeceksin hakaretin için ve bir de buradan bir ya da 2 kişi de yanımızda olacak hazırmısın? güveniyormusun kendine ???

eylem neden o zaman falcı falcı gezip çıkmadı diye ağlıyorsun? ben çıkmayanlara gitmiyorum mesela. esin in çıkmadı nir daha da gitmem. arkadaş bir falcı için bana biri hakaret edebiliyorsa bu ülkenin cılkı çıkmış demektir. saygı 0 falcıya hakaret ederim neden biliyormusun hayattaki en büyük günah umut tacirliğidir bir insana umut vermektir ama bunu anlayabilmek mesele işte. size mutlu fallar.

Çıkmadı diye ağlamıyorum gittiklerimin çıkıp çıkmadığını burada paylaşıyorum.falı umut olarak değil eğlence ve rahatlama aracı olarak görebiliyorum çok şükür

Kızlar selam,

Eski sayfalara bakarken gözüme cidan Figen hanım takıldı , yorumlar fena değildi .

Kendisi hala orada mı çalışıyor , bir de gidenler yorum yapabilir mi ?
Teşekkürler

aynen katılıyorumm

Arkadaşlar ODTÜ de yüksek lisans yapan bi Özge vardı çalıştığı yerden ayrılmış yerini bilen var mı ? Dedikleri çıktı tekrar gitmem lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…