Ankara'daki Falcılar

Büyü var dediyse iki sebebi var.
1. Para çarpacak yerini hazırlıyo
2.falı çıkmazsa suçu büyüye atacak
Aslıhanı tanımam bilmem ama koşarak uzaklaş
Falı çıkmayan bi b.k bilmeyen herkes tutturmuş büyü var ondan diyo.
Boş iş.
Hiç kalbini bozma.
İhlas felak nas
İşte en güzel reçete
Ötesine gerek yok

sanırım 2. şık sonra da şey dedi 2 vakte kadar bozulacak zaten dedim Allah seni davul etmesin. şoklardayım. bi de şey demez mi sendeki bozulmayan cinsten büyü. ha ben takmadım sallamıyorum büyü desin istediği kadar da hoş değil nolursa olsun benim paikolojimin içine etmeye ne hakkı var ya. yok anam yok sude tarot bitmiştir benim için. daha doğrusu Aslıhan. hayır biz bu kadar mal bi milletmiyiz ota boka birbirimize büyü yaptırıyoruz ölelim o zaman hep beraber...

sanırım 2. şık sonra da şey dedi 2 vakte kadar bozulacak zaten dedim Allah seni davul etmesin. şoklardayım. bi de şey demez mi sendeki bozulmayan cinsten büyü. ha ben takmadım sallamıyorum büyü desin istediği kadar da hoş değil nolursa olsun benim paikolojimin içine etmeye ne hakkı var ya. yok anam yok sude tarot bitmiştir benim için. daha doğrusu Aslıhan. hayır biz bu kadar mal bi milletmiyiz ota boka birbirimize büyü yaptırıyoruz ölelim o zaman hep beraber...
2.şık garanti zaten yanındada 1.şık var gibi günahı boynuna artık gitmeye devam etsen iki gün sonra ya köyde kimsenin gidemediği gizli saklı bi amcadan söz eder ne hikmetse bi tek de kendisi ulaşabilir kalk gidelim desen herkesi kabul etmiyo çok gizli der ya kurşun dökelim der ya koruma yazdıralım der yine olmayan bi amca yada teyzeye.yada olmayan bi cemiyetten söz eder.
Hiç takma kafana güzelim bunları
Büyü sadece göz boyamadır bozulmayan büyü diye bişi yok kaldıki inanma büyü falanda yoktur sende .psikoloji bozup nemalanmak amaç.

2.şık garanti zaten yanındada 1.şık var gibi günahı boynuna artık gitmeye devam etsen iki gün sonra ya köyde kimsenin gidemediği gizli saklı bi amcadan söz eder ne hikmetse bi tek de kendisi ulaşabilir kalk gidelim desen herkesi kabul etmiyo çok gizli der ya kurşun dökelim der ya koruma yazdıralım der yine olmayan bi amca yada teyzeye.yada olmayan bi cemiyetten söz eder.
Hiç takma kafana güzelim bunları
Büyü sadece göz boyamadır bozulmayan büyü diye bişi yok kaldıki inanma büyü falanda yoktur sende .psikoloji bozup nemalanmak amaç.

aynen tatlım direkt büyüyü kıvırıp nazar a çeviriyor büyü değil de nazar var sen dea ablama kurşun döktür :))))) gitmeyin, sude tarot a gitmeyin vence...

Taksim cafe'de evrimdi galiba,oyle bir kadına baktırdım. 20tl tarot. Fiyatına göre cok cok iyiydi. Ucuz oldugu icin tavsiye ediyorum. Sonra Ilayda'i begendim dediği bir şey çıktı ama o 50 tl. Yine aynı şeyi Satı da söylemisti ama ilayda daha başarılıydı. Mihriye 1seneden de once demişti beklediğim gelişmenin 1 sene sonra olacağını. Oldu ama dediği gibi degil tam. Eylül'ün falindan çıkanlar oldu ama hepsi degil. Taynat Gül de fena değildi ama ona bir sene önce de gitmiştim o fali hic çıkmamisti
Bunlarin dışında telefonda baktirdigim Didem, Gulsum vs hiçbirisi çıkmadı. Yine bu gelişmeyle Rukiye, Mustafa,Gülcan,Meryem, Sila, Sermin, Devrim,Sibel, Kaan, Tuana, Yıldız, Soner, Neslihan ve daha hatirlayamadiklarim da tam anlamıyla çöp olmuş oldu.

Son kez ben sorayim Cıdan cafe Figen önerir misiniz
Ben şahsen önermiyorum. Anı şaşırtıcı biçimde biliyor ama gelecekle ilgili söylediğinin tam tersi çıktı. Bir sonraki defa gidip söylediğimde demek ki hayırlı değilmiş, ondan oldu diye tersledi üstelik beni...

Ben şahsen önermiyorum. Anı şaşırtıcı biçimde biliyor ama gelecekle ilgili söylediğinin tam tersi çıktı. Bir sonraki defa gidip söylediğimde demek ki hayırlı değilmiş, ondan oldu diye tersledi üstelik beni...
Ben tam bilememişim dese kızmamda böyle kıvıranlara kılım!!

Medyum Sevilay iriç hakkında yapılan yorumlar neden silinmiş anlamadım. Burada falcılar hakkında yorum yapılmıyor mu? Onun musterileri tehdit etmesi ve iftira atmasi, parasina, mutluluğuna, sevgilisine, kocasına, varlığına göz dikip büyüler yapması suç değil de eleştirmek mi suç anlamadım? Hepsi ispatlanabilecek şeyler. Kime giderseniz gidin Sevilay iriç e gitmeyin. Neyinizi anlatırsaniz size karşı her türlü kullanmaktan ve gelen müşteriye her türlü kotulugü yapmaktan geri kalmaz. Şifa için kurşun dokelim zarı zurt diye dünyanın parasini alıp sizin arkanizdan yapmadığı kötülük söylemedigi küfür kalmaz. Sonra da sanki siz sucluymusunuz gibi muamele görürsünüz hangi salagi kandırıyorlarsa. ..
canım bende gittim sevilaya fakat o kızda bu söylediklerinin hiç birine rastlamadım bence sen başka ağızlardan duyduklarınla hareket ediyorsun ben ailesine kadar tanıyorum

bu arada serap hanım var bence onu deneyin ebcedle ve yıldıznameye bakıyor tarot fiyatına bakıyor ve oldukça isabetliydi

Fal baktırmak istiyorum yine. 20-30 lira civarı ortalama bir kahve falı için önereceğiniz birileri var mıdır? Gerçi denemediğim kimse kalmadı sanırım Kızılay'da...:110:

Fal baktırmak istiyorum yine. 20-30 lira civarı ortalama bir kahve falı için önereceğiniz birileri var mıdır? Gerçi denemediğim kimse kalmadı sanırım Kızılay'da...:110:
Evim cafe de Sinem var o güzel bakıyor kahve+tarot 20

ama hiçbi dediği çıkmaz bence gtmeyin.

çıkmayanları yazayım; ilayda, evim sinem, esin, rengarenkteki malların tamamı, leyla, cidan nuray, gırgır demet, evimdeki diğer mallar, sude tarot ablalı kardeşli pembe tablocular, taynat taki 2 mal hatun sakın gitmeyin bunlara.

özlem in bazen çıkar bazen çıkmaz son falı da s.çtı batırdı rezaletti. taynat gül zamanı var, sıla zamanı var.

işte böyle arkadaşlar, hepsinin köküne kibrit suyu. çok matah bişeyler olsalar önce kendi hayatları yolunda giderdi. daha her dediği çıkan birini görmedim. bu gidişle de imkansız gibi. düşünsenize malın önde gideni tiroid in var dedi hiçbi halt çıkmadı neremle güleyim ben şümdi buna siz söyleyin :)))))

ama hiçbi dediği çıkmaz bence gtmeyin.

çıkmayanları yazayım; ilayda, evim sinem, esin, rengarenkteki malların tamamı, leyla, cidan nuray, gırgır demet, evimdeki diğer mallar, sude tarot ablalı kardeşli pembe tablocular, taynat taki 2 mal hatun sakın gitmeyin bunlara.

özlem in bazen çıkar bazen çıkmaz son falı da s.çtı batırdı rezaletti. taynat gül zamanı var, sıla zamanı var.

işte böyle arkadaşlar, hepsinin köküne kibrit suyu. çok matah bişeyler olsalar önce kendi hayatları yolunda giderdi. daha her dediği çıkan birini görmedim. bu gidişle de imkansız gibi. düşünsenize malın önde gideni tiroid in var dedi hiçbi halt çıkmadı neremle güleyim ben şümdi buna siz söyleyin :)))))

Sinem'e iki kere baktırdım. Söylediği konunun tam tersi çıktı. Anlık iyi biliyor ama sonrası hayal kırıklığı. Saydığın bütün isimler aynı durumda... Turuncu'ya gittim yine, ne işim vardıysa. Yasemin diye birine baktırdım, tam bir faciaydı. :110:

Sinem'e iki kere baktırdım. Söylediği konunun tam tersi çıktı. Anlık iyi biliyor ama sonrası hayal kırıklığı. Saydığın bütün isimler aynı durumda... Turuncu'ya gittim yine, ne işim vardıysa. Yasemin diye birine baktırdım, tam bir faciaydı. :110:

aayyyy mal yasemin anı biliyor sadece. ben birine gittim bana şunu söyledi cinler 2 aya kadar bilgi verebilirlermiş ya sa en fazla 2 sene ama genelde tahmin ederlermiş verdikleri bilgi kesin değilmiş bi arkadaşıma işlem yapıp birini getirecek bakalım gerçekten getirebilecek mi ama sorun şu ki cinlerle getirecek bu ne kadar doğru tartışılır. bana baktı bi halt bilemedi sıla nın dediklerini dedi sıla bile daha iyi dedikleri çıkar çıkmaz bilemem de daha isabetliydi nitekim de dediği çıktı neyse sonuç olarak ııh ankara piyasası bitmiş

bu arada serap hanım var bence onu deneyin ebcedle ve yıldıznameye bakıyor tarot fiyatına bakıyor ve oldukça isabetliydi
Serap hanım iyi hoş bi bayandır ... Ama o kadar . Çok optimistic ve size umut verir . Asla kötü birşey demez . Kötü birşey görse bile garanti olarak düzeleceğini söyler
4-5 kişi biliyorum gidip deneyen , ben de dahil
Maalesef gelecek ile söyledikleri çıkmıyor , tarihleri asla tutmuyor .;((( 70 liraya bakıyordu en son . Tavsiye etmiyorum
Not ; Kızılay'da bakan serap hanımdan bahsediyorum , pasajın adını umuttum , sıhhıye ye giderken ..

aayyyy mal yasemin anı biliyor sadece. ben birine gittim bana şunu söyledi cinler 2 aya kadar bilgi verebilirlermiş ya sa en fazla 2 sene ama genelde tahmin ederlermiş verdikleri bilgi kesin değilmiş bi arkadaşıma işlem yapıp birini getirecek bakalım gerçekten getirebilecek mi ama sorun şu ki cinlerle getirecek bu ne kadar doğru tartışılır. bana baktı bi halt bilemedi sıla nın dediklerini dedi sıla bile daha iyi dedikleri çıkar çıkmaz bilemem de daha isabetliydi nitekim de dediği çıktı neyse sonuç olarak ııh ankara piyasası bitmiş
Walla maşallah pika her falciyi biliyorsun ve hepsinin tarihini tutuyor not alıyorsunuz ve hemen tutmadı falan filan diyorsun çok ilginç hiç yapıcı elestirini görmedim . gerçi yapıcı olarak isim verdiklerinde hiçbir ise yaramayan. Sadece para tuzağı olan falcılar .. Açıkçası bu kadar fal tecrübesi olan birine ben baktırmak isterim ogrenmissin dır diye dusunuyorum

Bir arkadasim yasemini hep begenir.sen begenmedinmi.bnde gecmiste gitmistim hayatinda biri olunca gel demisti:KK66:

X