Ankara'daki Falcılar

Ankara Papillon Cafe'deki falcıları deneyen var mı hiç aranızda???

Bahçeli 7. cd'ye yakın bir sokakta...

Su vardı orada uzunca süredir; onun dediği çoğu şey çıktı; bir iki tanesi de tarihiyle beraber çıkmıştı... Bir de şimdi daha profesyonelce gibi duran, kurşun filan da döken bir falcı gelmiş oraya, ismini unuttum; ona baktırdım en son; bakalım çıkacak mı....

Su berbat, falcılıkla hiçbir alakası yok.

ben denedim :) ilk gittiğimde bir cümle kurdu, tutturdu ben de şakıdım bülbül gibi. sonra o da atmaya devam etti. hiçbir dediği çıkmadı. senin enerjin düşmüş dedi bana, kurşun döktü. o gün tam 210 tl verdirdi bana. zıkkım olsun. adı nur. medyumlar medyumuymuş palavra. neden böyle diyorum. sonra tekrar gittim hep üfürdü. beni simaen tanıyor ama o zaman dediklerini hatırlamadığı için üfüremedi. kahve+tarot baktı. 50 tl idi 60 tl yapmışlar. üstüne bi de 5 tl kahve parası alıyorlar. para saçmak isteyenler için ideal. bana göre değil.

Arakadaşlar uğur böceği cafe narin e gideniniz var mı? yarın arkadaşımla falcıya gitmek istiyoruz önereceğiniz bir falcı varmı?

Kızlar eyleme baktirdim bi kaç söyledi ama öyle nokta atışı yapmadı kibar ve samimi biri... Bir kaç şey söyledi fazla uzun bir zaman vermedi olursa yazarım . bana kalp gözü açık biri gibi gelmedi onunda sorduğu bir şey var öyle hissettim. Çünkü ... Başka onerebileceginix bir falcı varsa özellikle kalp gözü açık birisi lütfen bildirin

Canm bn de 26 sında çıkarsa yazarım demiştim ama malesef eylem patladı bnde çokk mutlu olacaktm güya ama maleseff ne mutlulugu hç bu kadar agladımı hatırlamıyorumkısaca bnle grekansı tutmadı eylemn

Canm bn de 26 sında çıkarsa yazarım demiştim ama malesef eylem patladı bnde çokk mutlu olacaktm güya ama maleseff ne mutlulugu hç bu kadar agladımı hatırlamıyorumkısaca bnle grekansı tutmadı eylemn
Canım tarihler tutmamış olabilir tarihi bence kimse bilemez önemli olan olaylardan haber vermesi .ben dediğim gibi baktirdiniz tarih banada verdi ha o tarihi bekliyormuyum hayır ama dediği gibi birşey gerceklesir mi ona daha çok önem veririm .. Ama su bir gerçek beni çok etkilemedi sorduğu sorularda ağzımdan laf alır gibiydi . inşallah mutlu olursun sende

İnşallahhh hepimiz canımm... Bi tane bulamdık kalp gözünden bakanı şu koca ankarada

valla artık reklam yapmak için siteye gelip başka falcılarla ilgili yorum yazan sonra da kendi falcısına dönecek olan üyelerin bile kokusunu alır hale gelmişim :))

iki iyi arkadaşım sıla'ya gitti, isim falan bilmiş. etkilenmişler. ben sıla'ya henüz gitmedim çok bekleyebilecek vaktim olmuyor o yüzden risk almıyorum

Arkadaşlar uzun süredir forumu takip edenlerdenim fakat üye değildim yeni üye oldum size gittiklerimi paylaşmak istiyorum ..yıllar önce fal cafe gülay vardı ilk gittiğimde baya tutturmuştu söylediklerini yaşadım fakat daha sonrasında tutmamaya başladı çünk artık beni tanımıştı..Daha sonra türlü türlü deneyimlerim oldu fakat aklımda kalan olmadı.yenimahallede su perisi cafede kader vardı falı oldukça etkiliydi o an olan bi çok şeyi bildi beni bana anlattı çevremdekileri anlattı söylediklerinden de bi kaç tanesi tuttu ama hepsi değil..Evim cafede sevdaya gittim onunda enerjisi güzeldi verdiği tarihler henüz gelmedi çıkarsa söylerim genel anlamda iyiydi ama.. çadır cafede nurana gittim onunda söyledikleri çıkmadı.. Demetin enerjisini sevmedim bana hiç bakamadı o anı bile bilemedi.Dünde uğur böceği cafe de narine gittim ama bilemedi arkadaşıma isim vererek baktı ona söylediği isimler tuttu fakat bana söylediği isimler bile tutmadı şimdi gidilecek iyi biri arıyorum sizde paylaşırsanız sevinirim..

Kızlar Pandora kafede çalışan Semrin şimdi nerde bakıyor , haberi olan var mı ??
Bir de Çelik'ler pasajında İlyada dan bahsedilmiş , giden var mı
Tavsiye eder misiniz ?

Kızlar Pandora kafede çalışan Semrin şimdi nerde bakıyor , haberi olan var mı ??
Bir de Çelik'ler pasajında İlyada dan bahsedilmiş , giden var mı
Tavsiye eder misiniz ?

İlayda'ya geçen hafta gittim. Pek tavsiye ettiğimi söyleyemeyeceğim. Çok genel baktı ve hiç nokta atışı olmadı. Gelecekle ilgili tarihler verdi ama daha zamanı var ve çok net şeyler değil. Ama yine de tutarsa yazarım... :)

ben bu ara çadır cafede Süheyla ablaya gidiyorum. forumu ben de uzun süredir takip ediyorum. dedikleri genelde bana çıkıyor yalnızca en önemli konuda verdiği tarihlerde yanılıyor. bakalım bekliyorum ama tavsiye edebilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…