Ankara'daki Falcılar

bu bahçeli'deki medyum süheyla nasıl biri? ben gittim, fakat ortam çok kötüydü, ürktüm ve fal baktırmadan çıktım. sizin de fikirlerinizi merak ettim bu konuda. sadece bana mı öyle geldi, yoksa sahiden böyle mi.

İlayda'ya geçen hafta gittim. Pek tavsiye ettiğimi söyleyemeyeceğim. Çok genel baktı ve hiç nokta atışı olmadı. Gelecekle ilgili tarihler verdi ama daha zamanı var ve çok net şeyler değil. Ama yine de tutarsa yazarım... :)
Bana tam zamaninda tuttu ya. Geneldi ama ben begenmistim

kızlar turuncu cafede fal baktırıcam kimleri tavsiye edersiniz? çok acil fala ihtiyacım var :KK43: duyduklarım cengiz ve pembe ablanın yada soner diye biri varmış baktıranlar varmı ? beni bi yönlendirin bi zahmet :))))))

kızlar turuncu cafede fal baktırıcam kimleri tavsiye edersiniz? çok acil fala ihtiyacım var :KK43: duyduklarım cengiz ve pembe ablanın yada soner diye biri varmış baktıranlar varmı ? beni bi yönlendirin bi zahmet :))))))
Cengizi çok beğenen 3 arkadaşım var ama bende hiçççççbişi bilemedi hatta bu kişilerden biri onun yakın arkadaşıymış çok ilgilendi çok nazik davrandı uzun uzun baktı ama çok sıkıcı ve alakasız bi faldı

Soner angeloda mi neydi en son. Ama ben begenmemistim. Bakti tutturamiyo hemen yön değiştiriyo falan. Tavsiye etmem

Cengizi çok beğenen 3 arkadaşım var ama bende hiçççççbişi bilemedi hatta bu kişilerden biri onun yakın arkadaşıymış çok ilgilendi çok nazik davrandı uzun uzun baktı ama çok sıkıcı ve alakasız bi faldı
Cengiz falciysa ooo ben su an nerelerdeydim. Ne hayat yaşıyodum. Onu falcidan saymıyorum bile.

kızlar, n'olur yardım edin, ankara'da o kadar yalnızım ki. sıla'ya gittim, belli ki çok çok iyi bir insan, fakat ne yazık ki bende nokta atışı veya çok etkileyecek bir şey bilemedi. bahçeli'de medyum sülehya'ya gittim, ancak ortamdan o kadar korktum ki baktırmadan çıktım. kime, nereye gideyim? :'(

aslıhan a fal baktırma gafletinde bulundum, önce kesinlikle kaderin dediği olaya artık asla olmayacak dedi ve üstelik de üzerimde büyü olduğundan bahsetti ne kolay değil mi sen de büyü var bi bokun yolunda gitmeyecek demek. el insaf ya el insaf madem bilmiyorsun yapma bu işi yatacak yerleri yok bunların vallahi

aslıhan a fal baktırma gafletinde bulundum, önce kesinlikle kaderin dediği olaya artık asla olmayacak dedi ve üstelik de üzerimde büyü olduğundan bahsetti ne kolay değil mi sen de büyü var bi bokun yolunda gitmeyecek demek. el insaf ya el insaf madem bilmiyorsun yapma bu işi yatacak yerleri yok bunların vallahi
Gecen hafta bana da biri oyle dedi adini bile kazidim hafizamdan deli bunlar ya yok buyu yok bilmem ne gel kursun dokelim soyle boyle valla gina geldi bunlardan

Büyü var dediyse iki sebebi var.
1. Para çarpacak yerini hazırlıyo
2.falı çıkmazsa suçu büyüye atacak
Aslıhanı tanımam bilmem ama koşarak uzaklaş
Falı çıkmayan bi b.k bilmeyen herkes tutturmuş büyü var ondan diyo.
Boş iş.
Hiç kalbini bozma.
İhlas felak nas
İşte en güzel reçete
Ötesine gerek yok

Gecen hafta bana da biri oyle dedi adini bile kazidim hafizamdan deli bunlar ya yok buyu yok bilmem ne gel kursun dokelim soyle boyle valla gina geldi bunlardan
Para tuzağı hepsi.
Her geleni abuk subuk yerlere yönlendiren falcılar sizden bizden zengin.
İki hikaye uydur al binlerce lirayı.
Ohh

kızlar, n'olur yardım edin, ankara'da o kadar yalnızım ki. sıla'ya gittim, belli ki çok çok iyi bir insan, fakat ne yazık ki bende nokta atışı veya çok etkileyecek bir şey bilemedi. bahçeli'de medyum sülehya'ya gittim, ancak ortamdan o kadar korktum ki baktırmadan çıktım. kime, nereye gideyim? :'(
Ankarada sana tavsiye edeceğim tekbi kapı kalmadı hepsi boş hepsi patlak hepsi para tuzağı
Sıla insan olarak iyi. Şu kişinin falı çıkar diyemem ama yalnızım demişsin sadece sohbet gibi fal baksın diye sılanın yanındaki hanıma gidebilirsin adını unuttum şimdi görürsün zaten orda hemen .fiyatı ucuz sohbet gibi olur . Ama dediğim gibi sohbet amaçlı hesaplı bi fal olur

X