Ankara'daki Falcılar

10 katı? Peki:) kimseyi zan altında bırakmıyorum tecrübe diyelim günah almaktan korkarım ben.. Umarım dedikleri cıkar yine altını ciziorum iyide baktı ben beklentiyi düşürüorum diyelim.. Sevgiler benden sana

Ay ben gibi dusunen biri var :) çok sevindim. .... Maşallah hepsi haklarında bilgi var biraz birisi iyi olsun hemen kötüleme nedeni gayet açık. Aslında :) arif olan insan anlıyor böyle canım isterse 100 yere baktirsın arkadaş tarzı rahatsızlık verici ve yanlış ... Burada çok iyi dedikleri falcılardan sılaya gittim maalesef berbatti ve açık seçik reklam yapıldığını anladım daha ötesi yok bu eylemi merak ettim telefonla bakn kısmından ulasacam

Pardon canım Sılanin adını zikredenlerden biri benim ve asla reklamla falan işim olmaz yapmam yapilmasindan hazetmem. Sen memnun kalmadin diye mi reklam oldu şimdi. Gitmeseydin yada sadece Sılanin falı hakkında yorum yapacaksın burda konuştuğumuz için bizi reklamla suclayamazsin !!!! Daha yeni üye olmuşsun ahkam kesiyorsun.

Eyleme de baktırdım onuda yazdım onu da begenmeyince reklam diyeceksin.

Ve sana daha önce de yazmıştım yasadiklarinin ne kadar zor olduğunu hatta uzak durmani bile söyledim. Ama sen her adini duyduğuna gidip gelip burda reklam yapıyorlar diyemezsin!!!!!

Beğenmedim demek başka reklam başka bu ikisinin ayrımıni yapabilirsin herhalde

Bende sila iyi dedim de reklam ne alaka onu anlamadim bana tuttu diye sana da tutmak zorunda degil :) bi sakin ol sacmalama istersen kimseyi tanimadan yargilama isimiz gucumuz yok burda reklam yapacagiz hahhaha

Maşallah isim zikredilmeden saldirmanizda abesle istikal . Ben genel tavırdan bahsediyorum ve sıla sadece bi ornek . ben beğenmemiş olabilirim ama bu fanatik ve davranış nedir ? Bunu sorgulayin ... Yeni üye olabilirim ama yazdiklariniz açıkta ve bunları idrak edemeyecek değilim . bazılarının beğenir bazılarınız reklam yapar kaldıkı ben begenmemisim ben notunu vermişim kimseyi ilgilendirmez. Ayrıca herşeyi biliyor olsalar emin ol 30 40 lira için ağız kokusu çekmezler onun için. Cinlerle bakan insanlara. Güvenmeyen . kalp gözü açık insan daha etkilidir . biraz araştırma yaparsanız ne demek istediğimi anlarsınız . ve kızlar sizinle hiç tartışmaya giremem. Sadece fikrimi söylerim sizin yaptığınız gibi

sıla iyi kötü polemiğine girmeyeceğim ama kalp gözü açık birini bulmak imkansız ötesi ha dediğim
gibi biri var ama beklemeniz lazım hala 2 ayı var verdiği sürenin dolmasına. onun dışında malesef ankara daki falcıların hepsi denendi ve malesef hepsini istisnasız hepsini bir araya toplasanız ancak 1 adam ederler 1 falcı yani. umarım yakın zamanda bu şarlatanlara hiç ihtiyacımız kalmaz. ha ama şunu söylemeden geçemeyecem en azından kendi adıma ne sıla ne başkası evet sılayı ben beğendim ama ne reklamını yaparım ne de kötülerim bana ne bi ark mı götüreceğim ona bekleyin bakalım memnun kalırsa yazarım beğenmezse sıla onda da patlamış olacak.

Boşver güzelim biz yeni falcılar bulup özelden konuşalım bu arkadaşlar mahrum kalsın
Herkesi reklamla suçlamaya pek meraklılar

Ankaradakilerin çoğunu bende denedim. Aşağı yukarı her hafta iki üç fal baktıran biriydim. Çıkan biri olmadı. Ufak tefek şeyler evet bilindi ama büyük olaylar hep tersi çıktı
Umarım bekledikleriniz size olumlu çıkar

Boşver güzelim biz yeni falcılar bulup özelden konuşalım bu arkadaşlar mahrum kalsın
Herkesi reklamla suçlamaya pek meraklılar
Yaaa ilk defa çok kızdım. Hayır falı begenme anlarım Sılayi da begenme onuda anlarim da ne diye reklam der ona kızdım. Kalp Gözü açığı da kafelerde bulamayacagini hâlâ idrak edememis. Kolay gelsin inşallah aradığı neyse onu bulur

aynen tatlım, buraya yazınca kimse ödül falan vermiyor
E napalım bizde kendi aramızda fikir alıp vermek için burdayız. Kinse kinseye silah dayamıyor. Gitmesinler o zaman.sılayı bende bilirim. Reklam olduğunu hiç düşünmedim banada bazı dedikleri olmadı ama kalkıpda reklam demiyorum enerji meselesi bu işler.

bakalım inş çıkar daha önce de yazdığım gibi özlem mesela bende şaşmaz ben seviyorum ama 25 çok geliyor artık daha az gitmeye karar verdim birine çok güveniyorum ama dediğim gibi daha zamanı var. sıla şu an muhteşem diyemem daha asıl mevzu çıkmadı belki de patlayacak bilmiyorum. dediğim gibi pazartesi arkadaşıma da bilirse bravo diyeceğim. bakalım zaman ne gösterecek bizlere

kalp gözü açık adamın cafe de işi ne anlattım işte size herif sufiyim zartım zurtum dedi dingil daha hastalık teşhis edemedi. kalp gözü muhabbetinde neslihan ı çok severdim ama o da bozdu işte bana çıkmıyor falları malesef cidden o kalp gözüyle bakardı neyse belki yine giderim ona uzun vadede gitmemeyi tercih edeceğim. iş harici dedikleri hiç çıkmıyor zira

Yaaa sen niye soylemiyorsun şu yeni gittiğini belki bilenler vardır kritik yapılır. İki ayy çok uzun bir süre. Hem senin için de fikir olur soylesene kim olduğunu

Yaaa sen niye soylemiyorsun şu yeni gittiğini belki bilenler vardır kritik yapılır. İki ayy çok uzun bir süre. Hem senin için de fikir olur soylesene kim olduğunu
Söylese şimdi herkes reklam diycek kız korkuyo naapsın :)

Söylese şimdi herkes reklam diycek kız korkuyo naapsın :)

Ayy desinler canım herhalde reklamla reklam olmayanı idrak edebilecek arkadaşlar çoğunlukta diye düşünüyorum. Bu topigin amacı ne o zaman fikir paylaşmak değil mi?
Ben soylemesinden yanayım P pikapika7557 kizzz söyle bakalım kimmiş yeni keşfin.

Bakk ben eylemi söyledim isteyen baktirir kimse kimseye silah dayamiyor. Ben hislerimle hareket ediyorum herkese hemen baktirmiyorum.

tatlım daha önce söylemiştim zaten fatma bacı falcı değil hisleriyle bakıyor ama beklemek lazım işte daha dediği olamdı dhaa baya zamanı var 10 liraya bakıyor ama yani zaten falcı değil ve her zaman müsait olmuyor önce bi dedikleri çıkaın da sonra bakarız tavsiyeye ))))

Ayyy canım ne tatlı kız ismi Fatma bacı. Ne zaman söyledin ben görmedim kii. Neyse hadi bakalım ben ara verdim ama gidişat ne gosterirse fikir degistiririmm hemencikk

Ayyy canım ne tatlı kız ismi Fatma bacı. Ne zaman söyledin ben görmedim kii. Neyse hadi bakalım ben ara verdim ama gidişat ne gosterirse fikir degistiririmm hemencikk

yok canım şimdi beklemedeyiz zaten du bakalım çıkarsa zaten herkesin falı çıkmış olacak ))

Kimdir bu hatun nerdedir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…