Ankara'daki Falcılar

Bana da haziranda 3'lü vakit vermişti. Üç ay geçti. Söylediği yıl değilse patlamış sayabilirim.

Ne falına baktirdiniz acaba, sadece geçmişi mi anlatıyor bide gelecekle ilgili soyledimi bilgilendirirsen sevinirim

Az kaldı burayı unutuyordum kizlarr yeni birini keşfettim muhteşem hislerimle aradım veee gerçekten çok çok çok iyiydi.
Telefonda fal bakanlar topiginden buldum orda daha detayli bilgi de var. Adanalı Eylem. 50 tl ye bakiyor. Isim falan vermiyor ama muhtesem nokta atışları var...
Sıla tadında bir kadın. Sıla ya gidemiyorumm ama değdi denemem.
Tavsiye etmiyorum daha dün baktırdım ama kısa vadeli bişeyler söyledi bekleyin cikarsa yazayim öyle veririm nosunu yoksa vermem.
Sizede haber vermek istedim diğer topiklerde yazdım sizi unutmuş gibi olmayayım dedimm. Öpüyorum hepinizi; )

Bende beğendim Eylem hanımı inşallah güzel olanlar çıkar canım benim.

Aynen bende şaşırdım baktırdım haftalar öncesi canım bende beğendim güzeldi dobra birisi, kibar falı da memnun etti açıkçası bir daha telefonda baktırırsam Eylem'i denerim diyorum.

Aynen canım ama inşallah o benim son falım olurr niyetim öyle ama

En son telefonda Dideme baktirmistim. O da ani bilmişti kibardi vs ama tek bir dediği cikmadi. O yuzden telefonda baktirma olayina sogugum. Bir de Taksim Cafe Evrimi deneyen var mi?

En son telefonda Dideme baktirmistim. O da ani bilmişti kibardi vs ama tek bir dediği cikmadi. O yuzden telefonda baktirma olayina sogugum. Bir de Taksim Cafe Evrimi deneyen var mi?

Ayyy gidemiyorum kii yavrum rahat rahat kafelere mecbur telde baktiriyorum. Aynı tadı buldum kii Didemde iyiydi bende ve dedigini haftasında yasamistim. Sonrası icin uzunn bir vade vermisti süreç öyle ilerliyor zaten. Gitsemm gidebilsemm Kızılaya ama yokk kii imkanim
Ben zaten telini vermiyecegim kimseye hele biraz bekliyeyim ona göre tekrar yazarim.

Aynen bende şaşırdım baktırdım haftalar öncesi canım bende beğendim güzeldi dobra birisi, kibar falı da memnun etti açıkçası bir daha telefonda baktırırsam Eylem'i denerim diyorum.
Eski falcılarımın numaralarını sildim şu sıra eylemle devam ediyorum yeni biri çıkarsa mutlaka denerim ama eskiler bi kuruş kazanamaz artık
Şu ana dek eylem 4 kere tarih vermiş.
İlkinde ayın 14üne dek demiş. Olay 13ünde oldu.
İkincide her an olabilir dedi ve ertesi sabah oldu.
Üçüncüde yine her an dedi ve 5.gün oldu
Şimdi bi de verdiği biraz uzun bi süresi var başka bi konu için
Eğer oda çıkarsa yazıcam

Taksim cafe nerde , bu hatun kaça bakar

Taksim cafe nerde , bu hatun kaça bakar
Canım isimler karştı sende eykem olunca ikiside.. Handan78 arkadaşın dediği eylem adanada telefonla 50 yl ye bakıyor. Taksim cafedeki eylemi de denemedim giç bilmiyorum. Ama adanalı eylemin bana verdiği tarih pazartesi bakalım olacakmı olursa paylaşacam ama kadın görmedği halde döktrdü yani bni bana anlattı tabi artk hepimiz doydugumuz için gelecekle ilgili tutarlılıgına bakaym haber vercm kendim adına

Bende bir ona baktırırım büyük ihtimal.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…